Skoči na vsebino

Šola varne vožnje


gregor46

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)

@GRUNF: nič ni potrebno narisat,....sem te razumel :OK: . Verjamem pa tudi, da si ti razumel zakaj sem odpr to temo,....kljub dobro namerni kritiki glede slike na letaku. Bom drugič upošteval. .)

@gvucko: res je, mi kod klub se na te zadeve ne spoznamo. Zato pa pa smo se odločili sodelovat z policijo in svetom za preventivo in vzgojo v cestnem prometu, kateri pa mislim, da svoj posel kar dobro opravljajo (predvidevam da se strinjaš, glede na to da se tudi ti spoznaš na te zadeve).

Skratka odločili smo se to organizirat, ker se nam zdi, da je prav, da kod klub naredimo tudi kaj družbokoristnega.

In naša naloga je zadevo promovirat in privabit čim več ljudi, še posebaj mladine, skutristov, mopedistov, motoristov, avtomobilistov,.............in nasploh udeležencev v prometu.

Strokovno delo pa bodo opravili ljudje ki se na to spoznajo. .)

Skratka,.....VABLJENI!!!

Popravljeno . Popravil gregor46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

goflači goflasti!!!!

ja plakat je res na prvi pogled neustrezen dogodku... po drugi strani pa toliko bolj atraktiven za mlajše, ki so pomembna ciljna skupina naše akcije... starine lepo vabljeni, da pridete dopolnit svoje znanje in izkušnje, najbolj pa nam je v interesu, da pritegnemo mlade, ki so tako rekoč brez izkušenj in se nevarnosti ki prežijo na njih v prometu v veliki meri sploh ne zavedajo...

pa daleč od tega da je varna vožnja mišljena za najstnike, le zelo bomo veseli, če jih uspemo pritegniti k sodelovanju. Le ti so namreč zelo ranljivi, saj so manj izkušeni, opremljeni, a vendar večji del leta udeleženi v prometu.

info:

MK KURENT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da se poklicno s tem ukvarjam (in sem kar dobro konpenziran za moje delo) bi dodal komentar, mogoče raje par vprašanj:

* Ali je namen, da se na dogodek povabi udeležence, ki so striktni zagovorniki in praktikanti varne vožnje?

* Ali je namen in cilj dogodka, da nanj povabimo mladostnike, mlade motoriste, ljubitelje hitre vožnje in jih na samem kraju podučimo pomembnosti varne vožnje?

Pri marketingu je namreč pomembno, da znamo komunicirati s ciljno skupino.

lp,

p.s.: Moj post ni namenjen pohvali ali graji plakata.

no vidim, da vsaj nekdo razume zakaj takšen plakat :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@GRUNF: nič ni potrebno narisat,....sem te razumel :OK: . Verjamem pa tudi, da si ti razumel zakaj sem odpr to temo,....kljub dobro namerni kritiki glede slike na letaku. Bom drugič upošteval. .)

@gvucko: res je, mi kod klub se na te zadeve ne spoznamo. Zato pa pa smo se odločili sodelovat z policijo in svetom za preventivo in vzgojo v cestnem prometu, kateri pa mislim, da svoj posel kar dobro opravljajo (predvidevam da se strinjaš, glede na to da se tudi ti spoznaš na te zadeve).

Skratka odločili smo se to organizirat, ker se nam zdi, da je prav, da kod klub naredimo tudi kaj družbokoristnega.

In naša naloga je zadevo promovirat in privabit čim več ljudi, še posebaj mladine, skutristov, mopedistov, motoristov, avtomobilistov,.............in nasploh udeležencev v prometu.

Strokovno delo pa bodo opravili ljudje ki se na to spoznajo. .)

Skratka,.....VABLJENI!!!

Popolnoma sem te razumel (tako kot ti mene) in podpiram tovrstne akcije.....Vas vsekakor pridem pogledat...... Uspešno izvedbo šole varne vožnje (z velikim število udeleženih) vam želim :yea1: ..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje in punce ali kdo ve oz. pozna predviden plan delavnic varne vožnje po naši deželici, zadnjič je bila v MS kdaj kaj na Obali. Hvala v naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, pa bi se fulll, full rad naučil.......in to na kakem treningu varne vožnje :naughty: ..........Hm, da ne bo pomote, tovrstne akcije zares podpiram, plakat (je sicer atraktiven, vendar za kako tekmov SM-u) pa niti najmanj...........Samo moje mnenje.....

če bi rad naučil ti samo probavaj, po 267-setemu padcu bo šlo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!