Skoči na vsebino

Nov zakon o varnosti v cestnem prometu sprejet


sergejl

Priporočene objave

Šmrc, šmrc......................kak sn pa jaz bogi, bogi.....BTW Nostradamus, maybe??

Hehe. Nikol se ne ve :slap: .

BTW: inkasant :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi pa res počas prihaja :closedeyes:

Imel sem visoki prag tolerance, ki pa se je v zadnjem času drastično znižal. :rtfm:

In povem....če me ustavijo kje na res preglednem, brezveznem delu, kjer lahko ogrožam samo zajca in me jebejo, ker sem se peljal 110 namesto 90.....majke mi, da jim povem kaj si mislim, poslikam in dam v cajtnge, banda.

Kazen bom pa plačal in to ne v 8 dneh (da jim res pomagam nafilat proračun) ker sem pač zajebal in ogrožal vse povprek...kaj morš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SI BO TREBA NEKAJ UMISLITI (PROTI STRUP) KER TA ZAKON JE PRESEGEL VSE MEJE !!!!! :evilgrin: :evilgrin: :hmm:

JA ZA POSLANCE TANAJ VIŠJA KAZEN NI NITI TRETINA NJIHOVE PLAČE AH SEJ ZA NJIH TA ZAKON NITI NE VELJA KER UBOGI IMAJO TAKO NISKE PLAČE IN KOMAJ KOMAJ PREŽIVIJO ČEZ MESEC !!!!!!! :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SI BO TREBA NEKAJ UMISLITI (PROTI STRUP) KER TA ZAKON JE PRESEGEL VSE MEJE !!!!! :evilgrin: :evilgrin: :hmm:

JA ZA POSLANCE TANAJ VIŠJA KAZEN NI NITI TRETINA NJIHOVE PLAČE AH SEJ ZA NJIH TA ZAKON NITI NE VELJA KER UBOGI IMAJO TAKO NISKE PLAČE IN KOMAJ KOMAJ PREŽIVIJO ČEZ MESEC !!!!!!! :evilgrin: :evilgrin:

Daj naredi nekaj......ne pa da šrajaš in pričakuješ, da bodo drugi naredili nekaj namesto tebe.......Šrajat zna vsak.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO JE NAPAKA KER MI SLOVENCI NE ZNAMO STOPIT NA ULICO-PRED PARLAMENT !

Uuuuuu koliko bo šele zdaj več revščin kot je bilo uuuuuuuuu........... Ma se ne zavedajo tisti tam gor kaj jih čaka in kaj je vse človek sposoben ............ :evilgrin:

Daj naredi nekaj......ne pa da šrajaš in pričakuješ, da bodo drugi naredili nekaj namesto tebe.......Šrajat zna vsak.........

Glih to je problem ker jaz sam ne morem kaj dosti nardit !!!! V prvi bojni liniji ni samo en če še ne veš !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne šrajaj al ti naj še narišemo.......saj poznaš pomen kulturnega izražanja na forumu in pomen velikih črk??? Če ne, si jih dobro preberi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodaja je lahko zelo dobra rešitev.............. :naughty:

Kakor za koga, Danci, kakor za koga.....

si si lepo odgovoril na provokacijo :P ..... ne mečem puške v koruzo in vem, da bo nekoče nekomu le potegnilo da večja represija vodi le k večjemu kaosu ... in da bo ta kaos kmalu razil tudi vsa zakulisna dogajanja :P .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prov zanima,kuk jih bo 2.maja,ko bo slovenski dan na Grobniku,kasiral po novi tarifi!!Ker se grem stavt,da bodo smradi policajski za vsako kanto za smeti postavli radar,posebej na relaciji Kočevje-Brod na Kolpi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si si lepo odgovoril na provokacijo :P ..... ne mečem puške v koruzo in vem, da bo nekoče nekomu le potegnilo da večja represija vodi le k večjemu kaosu ... in da bo ta kaos kmalu razil tudi vsa zakulisna dogajanja :P .....

Manj jamraj, pa bo............ :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj drugega maja, vsak dan te bodo čakali v prvem križišču.....samo tebe seveda...... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je šlo pa že čez vse meje :headbang: :headbang:

jebejo nas kjer se le da

Popravljeno . Popravil maggio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je šlo pa že čez vse meje :headbang: :headbang:

jebejo nas kjer se le da

Jeseni so volitve - vsak od vas, nas, lahko že sedaj začne paktirati pri kateri od poslanskih skupin ali strank in zahteva, da pojasnijo svoje strategije glede teh zadev.

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj žalastno se mi zdi to, da mislijo da bodo s takimi kazni zmanšali ševilo smrtnih žrtev.... in na koncu se ti gredo še pohvalit, da če bo samo 1 žrtev manj kot lani, da so zmgali :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj žalastno se mi zdi to, da mislijo da bodo s takimi kazni zmanšali ševilo smrtnih žrtev.... in na koncu se ti gredo še pohvalit, da če bo samo 1 žrtev manj kot lani, da so zmgali :headbang: :headbang: :headbang:

Mimogrede - dokaj podobn argument imajo ljudje za to, da naj bi se zgradilo dirkališče. 'Če bo samo enmu rešlo glavo, je vredno (tut, če dela z izgubo).' ... kr neki vse skup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hilton: kaj ti je težil tudi za žarnice? Kolikor jaz vem, žarnice niso obvezna oprema (razen tiste v lučeh, ki morajo delati). Sem pa iskal po internetu zakon oz. pravilnik, ki določa obvezno opremo vozil pa nisem nič našel na temo žarnic, trikotnika, gasilskega aparata, vlečne vrvi ipd, le spremembo pravilnika o prvi pomoči sem našel pa neakj o zimski opremi. Bilo bi faj vedeti, kaj je obvezno in kaj ne, da te palicaji ne zafrkavajo brez zveze.

danes zopet vprasanje po žarnicah :worship: :worship: pa saj to ni res. no naslednjič mu dogovorim da mam lopato, da ga zakopljem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem js lani delal izpit so predavali da so rezervne žarnice tud na motorju obvezne. Kak je pa zdej pa nevem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej še mal pa na bojo obesli še trikotnik in vlečno vrv in ne vem kaj še vse.

Aršovćić pa ćebe. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!