Skoči na vsebino

Nov zakon o varnosti v cestnem prometu sprejet


sergejl

Priporočene objave

Kazni bi mogle biti kot v Švici ! Pri nih je tako da ti določijo višino kazni glede na tvojo plačo !!!!

V SloveNIJI pa udri po siromahu !!!!

tako je se strinjam s tem... in meni kot študentu z 0 dohodki, ali z minimalnimi napram ostalim, bi napisali tudi tako minimalno kazen :OK: :OK: ...recimo ta mesec bom dobil izplačano 35 eurov, ker se mi pač ni dalo it delat več kot en dan, najvišja kazen bi lahko bila naprimer 10% mesečnega dohodka, tak da bi jaz za prekoračitev v naselju za več kot 50 kmh, plačal lepo 3,5 eura, in kot dobra duša bi še 2 eura dal tringlta policaju za eno pivo...raj na zemlji :OK: ...bi kar ostal večni študent hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

golo dejstvo je, da se ob vsakokratnih akcijah zgodi več nesreč s smrtnim izidom kot navadno. le kdo ve zakaj... prenapetost mogoče?

pa ne me zej s kakimi viri jajcat. dovolj je pogledat časnike po zadnjih dveh "akcijah".

zej je šele ratala na cesti prava štala. polovici avtomobilom bi lahko mirno pripeli rumeno rotacijsko luč kot jo majo delovni stroji :closedeyes: tako se je število traktorjev praktično podvojilo.

pazte nase in na druge, sej te počasnele v avtu sedaj res ne gledajo nikamor drugam več kot naprej al pa počnejo vse mogoče v avtu. poleg tega ob precej zmanjšani hitrosti vijugajo mal od leve na desno, mal čez črto itd...pa kar naprej izsiljujejo prednost.

res, pazte nase!

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, a še zbiraš podpise za motoristični punt?? Posluš, pa a je kaj odziva?? :naughty: :whistle:

Ha ha ha ...... :kva2: :lol1: :OK: L P

golo dejstvo je, da se ob vsakokratnih akcijah zgodi več nesreč s smrtnim izidom kot navadno. le kdo ve zakaj... prenapetost mogoče?

pa ne me zej s kakimi viri jajcat. dovolj je pogledat časnike po zadnjih dveh "akcijah".

zej je šele ratala na cesti prava štala. polovici avtomobilom bi lahko mirno pripeli rumeno rotacijsko luč kot jo majo delovni stroji :closedeyes: tako se je število traktorjev praktično podvojilo.

pazte nase in na druge, sej te počasnele v avtu sedaj res ne gledajo nikamor drugam več kot naprej al pa počnejo vse mogoče v avtu. poleg tega ob precej zmanjšani hitrosti vijugajo mal od leve na desno, mal čez črto itd...pa kar naprej izsiljujejo prednost.

res, pazte nase!

Ja nase moramo res pazit pa ne samo na cesti ampak tudi pri zakonodaji !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nesreči prejšnji tedn sm se odločil da mal spremenim vožnjo. :whistle: Vsa križišča enkrat bolj previdno, vozil bom tak da nebom zaupal nobenemu drugemu vozniku, po naseljih valda počasi.. izven pa tak, odvisno od ceste. Vglavnem enkrat bolj pazljivo vse skupaj kot sem do zdej. Pa ne zaradi zakona. Zato k se me smola drži.. 2 nesreči v kratke času, nikoli sam kriv. In bom delal na tem da se izognem tretji :OK:

Tud tiste znake bom probal upoštevat k so zunaj.., 70,60.. ker so vedno pred kakimi takimi odseki kjer so stranski izvozi pa nikol ne veš kje bo kdo kdaj kr naenkrat speljal. Aja, pa verjetno bom tudi kompletno opemo nabavil. :)

Tako O:-)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali zakon velja za vse enako in tudi za policiste?

Danes po Tomšičevi prometni na BMWju iz križišča pospeši do 80 km in počasi spusti čez prvo križišče na 50 km do naslednjega križišča in zopet pospeši do 80 km. Vse v mestu v katerem je omejitev 50.

Koliko kazni in koliko točk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mi kazat tega, ker sem samo slabe volje. :whistle:

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mi kazat tega, ker sem samo slabe volje. :whistle:

hvala enako, se bo potrebno kar v nemčijo preselit, bomo imeli večje plače, pa manjše kazni :closedeyes:

Popravljeno . Popravil fastgirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja te kazni so pa že mal hecne.....se bo treba začet bol po Avstriji in Nemčiji furat.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljš da imamo vsi GPS čipe v riti in vsakič k gremo na furo, GPS sporoča prekoračitve hitrosti na centralo, ta jih sešteva in mesečno dobiš domov račun.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na mentaliteto ljudi se mi dozdeva kot da uživamo v represiji in pod budnim očesom BB, verjetno res :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Finski sistem je dober - ti odmerijo kazen v smislu "za to ste kaznovani s 5-dnevnim zaslužkom".

Res je. In poleg tega slovi ta dežela kot največje svetovno nahajališče fink vseh velikosti in oblik. Slednje pa so, kot je splošno znano, za pravega bajkerja cenjena poslastica. Poleg dank, seveda.

Dajmo vsi emigrirat, tečna vlada pa naj trohni osamljena v tej zahojeni Sloveniji :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Finski sistem je dober - ti odmerijo kazen v smislu "za to ste kaznovani s 5-dnevnim zaslužkom".

Niti to ni enakopravno, veš!

Kot s.p. prikaže minimalen plus, vse ostalo pa skanalizira čim bolj neobdavčeno v žep.

In na koncu izpade, da je še revež, saj ima plačo nižjo od minimalne.

Potem pa si kupi BMWja.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez čas,ko bodo odprli še nekaj km avtocest,se bodo tolkli po prsih kako so zmanjšali število nesreč

in se hvalili kak dober zakon so sprejeli... :headbang: :headbang: :headbang:

to bando bi bilo potrebno tko ...........(nabrusimo kose)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so po radiu povedali da bodo plavi v sodelovanju z DARSom začeli z odsekovnim merjenjem hitrosti. Žal se ne spomnem ali so rekli "jutri" ali "drug mesec" (mogoče celo drug teden?), bo pa prvo tako testno merjenje med brezovico in vrniko; sistem bo fotkal tablico na točki A, jo zaznal na točki B, delil razdaljo s časom in če bo hitrost prevelika bo prišla domov položnica.

Zdaj pa če so lagali meni, lažem tudi jaz vam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zgleda da zakoni so napisani samo za nas :yes:

me prav zanima, če bi lahko to kaj uporabili pri pritožbah? mene bodo kaznovali z 500 evri, če bom šla 20 km preveč, njih pa nihče tudi opozoril ne bo. tako se pa ne bomo šli :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč sma z fotrom posnela policista MOTORISTA kako je pri nekaj čez 100 vijugal med tistimi belimi črtami sredi ceste.. ti ti :krneki:

Drugače pa ja, pač tako je, vsaka služba ma svoje prednosti, sprijaznite se :) Meni tud ni všeč, ampak jebiga, naredit tak ne moremo nič.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prav zanima, če bi lahko to kaj uporabili pri pritožbah? mene bodo kaznovali z 500 evri, če bom šla 20 km preveč, njih pa nihče tudi opozoril ne bo. tako se pa ne bomo šli :nono:

oni so pač na tajni misiji :whistle: :whistle: :whistle:

zato so se bli "prisiljeni" vozit brez lučk :whistle: :whistle: :whistle:

pa oni so na uni strani ki rabi dnar...ne mi :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa oni so na uni strani ki rabi dnar...ne mi :headbang: :headbang: :headbang:

Na naši strani tudi rabimo dnar, kenede :? :D malo heca... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so po radiu povedali da bodo plavi v sodelovanju z DARSom začeli z odsekovnim merjenjem hitrosti. Žal se ne spomnem ali so rekli "jutri" ali "drug mesec" (mogoče celo drug teden?), bo pa prvo tako testno merjenje med brezovico in vrniko; sistem bo fotkal tablico na točki A, jo zaznal na točki B, delil razdaljo s časom in če bo hitrost prevelika bo prišla domov položnica.

Zdaj pa če so lagali meni, lažem tudi jaz vam :whistle:

To bo sedaj namesto cestninskih postaj. To je beta verzija satelitskega cestninjenja. Evo, da še jaz enkrat slikam :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!