Skoči na vsebino

Nov zakon o varnosti v cestnem prometu sprejet


sergejl

Priporočene objave

Pred dobrimi 2 mesecimi sem kontaktiral ZAG - Zavod za gradbeništvo Slovenije, ki ima Laboratorij za asfalte, bitumne in bitumenske proizvode. Iskal sem podatke o tornosti asfalta v državah EU, ker sem nekje slišal, da imamo v Sloveniji zelo dolge zavorne razdalje v primerjavi z drugimi državami EU, s katerimi se radi primerjamo.

O taki raziskavi niso vedeli nič, povedali pa so, da oni opravljajo testiranja za GRADBENIŠKO STROKO, od POLICIJE pa še niso prejeli zahteve o PREVERJANJU USTREZNOSTI ASFALTA!

Naši posamezni glasovi ne vplivajo nič kaj dosti - AvtoMoto društva Slovenije in druge pravne osebe, ki imate večji vpliv od nas posameznikov, ORGANIZIRAJTE PROSTESTE.

POLICIJA, tudi vi imate otroke in tudi vaš otrok se lahko ubije na SLABI CESTI, zato ukrepajte tudi v tej smeri in naj ne bo vedno vzrok NEPRILAGOJENA HITROST!

Popravljeno . Popravil savo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa na drugi strani zanima koliko bom moral doplačati za zdravniško oskrbo, glede na to, da sem bil v dvaidvajsetih (22) letih dva tedna (14 dni) v boniški in sem ves ta čas prispeval vsa obvezna in zdravstvena zavarovanja????

Lahko polemiziramo koliko kaj stane, kdo je bolj rizična skupina ipd (ali je to kadilec ki bo po vsej verjetnosti po 40 letih kaj fasal, ali mizar ki ima roke vsak dan 8 ur nekje pri rezilu...)...ampak se mi zdi to bolj druga tema? Ali pač ne?

Zaradi novega zakona se varnost ne bo dvignila, dokler folk zafrustriran in nejevoljen leti v službo in domov, lovi minute, z mislimi globoko v vesolju.

Zakaj je nesreč toliko ni krivda v prenizkih kaznih ki jih je blo treba povečat...tukaj je še cel kup dejavnikov ki vplivajo na naše vedenje....

Še primer:

na Hrvaškem je bilo celo javno objavljeno, naj ljudje kar blendajo...vsi upočasnijo vožnjo, ker mislijo da so nekje v bližini policaji...torej posledično se zmanjšuje hitrost in pozitivno vpliva na zbranost voznikov (če ne drugega oprezajo za plavci).

Pri nas je opozarjanje na policijo (blendanje) prekršek....bog ne daj da opozoriš na nekoga, ki bi lahko prispeval preko policije v proračun!!!

Tudi potek sprejemanja tega zakona je jasno nakazal kaj in kako:

k razpravi so se prijavljali izključno opozicijski poslanci...predlagali amandmaje....

pozicijski so se malce nasmihali....in čakali kdaj bojo po direktivi pritisnili gumb ZA.

Še nekrat:

zakon je butast, neživljenski in namenjen odiranju! (kot nekateri drugi v zadnjem času sprejeti zakoni...ampak to je druga tema)

zakaj se mi zdi da so nekatere tvoje misli zelo zelo prav ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji trije posti kapo dol in se podpišem pod njih.

Mislim, da vas je veliko članov AMZS in si poglejte iz zadnje majske Motorevije tudi tole,

da o kvalitetah maših cest ne govorimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha jah kva bomo pa naredl zdej že prepozn, same prazne besede pa gobec in nč druzga , čim manj kazni vsem :worship: :worship: :surrender: :surrender: :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bo veliko več pobegov kot jih je bilo prej, ker te kazni so za moje pojme nenormalne. Več pobegov=več trug in vencev. Kriv bo pa itak tisti, ki bo bežal. Bežal bo pa zaradi kazni. Bežal bo že, ker ne bo vedel zakaj ga policist ustavlja in ker bo preračunaval kaj se mu bolj splača. Vsi smo ljudje in krvavi pod kožo (verjetno tudi pisci zakona). Včasih tudi nenamerno spregledaš kak znak in glej ga (fašeš 9 točk + 1000€ :blink: ) In čez 2 leti bomo uvedli nove višje kazni, ker se vozniki še niso spametovali :headbang: . Gospodje, ki pišejo zakon se naj malo zamislijo nad svojim početjem. Pa itak so sami isti že 10 let. No, če bi jaz mel tako službo, tudi ne bi delal prekrškov, kajti kaj ti ljudje počnejo mi res ni jasno. Vse kar znajo je podvojiti kazni (oz. obvladajo množenje z 2 :rolleyes: )

Me zanima kdo bo dal kazen prehitrim policistom. Saj nimam nič proti njim ampak zakon velja za vse. Ravno danes bicikliram in priletita dva "inkasanta" skupaj (eden na BMW in eden na FRJ) v naselju sigurno čez 100km/h. Pokažem jima, da naj data roko iz gasa pa me samo debelo gledata.

Včeraj se peljem z avtom. Priletita dva policaja nasproti, si pomahata in en začne obračati preko polne črte. Ali je to dovoljeno?

Če so že kazni naj bodo kazni za vse. Razmišljam celo, da bi nabavil tamale kamere in jih namontiral na motor in avto. Potem bom pa par letečih posnel in jih dal na net, kot zgled vzorne vožnje. In tak policaj mi bo potem moraliziral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bo veliko več pobegov kot jih je bilo prej, ker te kazni so za moje pojme nenormalne. Več pobegov=več trug in vencev. Kriv bo pa itak tisti, ki bo bežal. Bežal bo pa zaradi kazni. Bežal bo že, ker ne bo vedel zakaj ga policist ustavlja in ker bo preračunaval kaj se mu bolj splača. Vsi smo ljudje in krvavi pod kožo (verjetno tudi pisci zakona). Včasih tudi nenamerno spregledaš kak znak in glej ga (fašeš 9 točk + 1000€ :blink: ) In čez 2 leti bomo uvedli nove višje kazni, ker se vozniki še niso spametovali :headbang: . Gospodje, ki pišejo zakon se naj malo zamislijo nad svojim početjem. Pa itak so sami isti že 10 let. No, če bi jaz mel tako službo, tudi ne bi delal prekrškov, kajti kaj ti ljudje počnejo mi res ni jasno. Vse kar znajo je podvojiti kazni (oz. obvladajo množenje z 2 :rolleyes: )

Me zanima kdo bo dal kazen prehitrim policistom. Saj nimam nič proti njim ampak zakon velja za vse. Ravno danes bicikliram in priletita dva "inkasanta" skupaj (eden na BMW in eden na FRJ) v naselju sigurno čez 100km/h. Pokažem jima, da naj data roko iz gasa pa me samo debelo gledata.

Včeraj se peljem z avtom. Priletita dva policaja nasproti, si pomahata in en začne obračati preko polne črte. Ali je to dovoljeno?

Če so že kazni naj bodo kazni za vse. Razmišljam celo, da bi nabavil tamale kamere in jih namontiral na motor in avto. Potem bom pa par letečih posnel in jih dal na net, kot zgled vzorne vožnje. In tak policaj mi bo potem moraliziral.

lepo povedano :worship: ...glede teh policajev in njihovem upoštevanju cpp, pa ni treba zgubljat besed, glede cpp prekrškov majo oni pomoje večjo imuniteto kot kak ultra svetovni diplomat...nevem če je sploh kdaj kak policaj dobil kazen, ko je bil v civilu kaj šele na službeni opravi...pol vedno rečejo je bla nujna vožnja ja...poznam tudi par takih, ki so sami priznali da so šli za policaja, samo za to da ga lahko žgejo po cestah in jim doben nič ne more... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam celo, da bi nabavil tamale kamere in jih namontiral na motor in avto. Potem bom pa par letečih posnel in jih dal na net, kot zgled vzorne vožnje. In tak policaj mi bo potem moraliziral.

daj še meni povej načrt kak naj naštimam kamero da jih bom snemal na vožnji, sam nevem kam to poslat MNZ ? a bom s tem sploh kaj dosegu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledam v zadnjih dneh 24 ur in imajo intervju z ministrom za promet. kjer teče beseda o akciji za pasanje v avtih. intervju je potekal med vožnjo na zadnjih sedežih. kjer minister seveda ni bil pripasan. kak naj upoštevamo zakone če še jih sam minister nena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Skozi naselje, kjer je omejitev 50 tiščim avto na polno - nor občutek hitrosti! Briga me za policaje - še prej pa vklopim limitator hitrosti!

V nedeljo pa smo se peljali iz Kočevja proti Brodu! Ne mi smo se vlekli 90 - mimo pa so letele rakete po kolenih!

Spoštovati to, kar je predpisano ni tako težko, kot izgleda, če pa je, potem potujte z avtobusom ali vlakom! Ko jebe državo in njihove prisklednike, ki živijo na naš račun.....od mene ne bo dobička, če pa bo bo pa zelo majhen in zelo redko!

Pa še nekaj - s transportnimi sredstvi se ne vozim zato, da mi pride na cesti! Vozim se zato, ker se moram, z motorjem pa zato, ker pri tem uživam! Za takšno uživancijo pa ne potrebujem nek ekstrem iz hitrosti.......

Mislim, da bo nekako v tem stilu: PSI SO LAJALI, KARAVNA PA JE ŠLA DALJE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bo veliko več pobegov kot jih je bilo prej, ker te kazni so za moje pojme nenormalne. Več pobegov=več trug in vencev. Kriv bo pa itak tisti, ki bo bežal. Bežal bo pa zaradi kazni. Bežal bo že, ker ne bo vedel zakaj ga policist ustavlja in ker bo preračunaval kaj se mu bolj splača.

... upam, da tega ne misliš resno ... :slap: :slap: :slap: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Skozi naselje, kjer je omejitev 50 tiščim avto na polno - nor občutek hitrosti! Briga me za policaje - še prej pa vklopim limitator hitrosti!

V nedeljo pa smo se peljali iz Kočevja proti Brodu! Ne mi smo se vlekli 90 - mimo pa so letele rakete po kolenih!

Spoštovati to, kar je predpisano ni tako težko, kot izgleda, če pa je, potem potujte z avtobusom ali vlakom! Ko jebe državo in njihove prisklednike, ki živijo na naš račun.....od mene ne bo dobička, če pa bo bo pa zelo majhen in zelo redko!

Pa še nekaj - s transportnimi sredstvi se ne vozim zato, da mi pride na cesti! Vozim se zato, ker se moram, z motorjem pa zato, ker pri tem uživam! Za takšno uživancijo pa ne potrebujem nek ekstrem iz hitrosti.......

Mislim, da bo nekako v tem stilu: PSI SO LAJALI, KARAVNA PA JE ŠLA DALJE!

ljudje smo si različni, tako do eni tudi potrebujejo to (pa ne zaj rečt idite na dirkališče)...se pa strinjam da je treba v naseljih bit previden in peljat pač toliko, da lahko pravočasno reagiraš in preprečiš nesrečo

... upam, da tega ne misliš resno ... :slap: :slap: :slap: :BUA:

misli resno, in tudi jaz sem istega mnenja kot on...pomisli malo logično no, pa ti bo takoj vse jasno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... meni je vse jasno ...

... nimaš kaj veliko izbirat pri tako morbidni izbiri ...

... plačat kazen ali se poškodovati/umreti ... :slap: :slap: :slap: :slap: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... meni je vse jasno ...

... nimaš kaj veliko izbirat pri tako morbidni izbiri ...

... plačat kazen ali se poškodovati/umreti ... :slap: :slap: :slap: :slap: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

ni nujno :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... meni je vse jasno ...

... nimaš kaj veliko izbirat pri tako morbidni izbiri ...

... plačat kazen ali se poškodovati/umreti ... :slap: :slap: :slap: :slap: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

ni nujno :nono:

Viš, Gallus, je tako. Mularija pač tako razmišlja. Pa ne samo tista v rosnih letih.

Res so nenormalno visoke kazni, katerim se bodo ljudje na vse načine izmikali. Tudi s pobegi in njihovimi tragičnimi posledicami.

Poteza zavarovalnic lansko leto je obetala znižanje števila neregistriranih motorjev na cesti. Poteza ministrstva s policijskim razmišljanjem (slabšalno) pa to spet uvaja v prakso.

Efekt umirjanja, ki ga je trenutno malo čutiti na cestah bo tako kot vedno minil, potem pa pričakujte spet staro zgodbo, če ne celo razširjeno. Žal, novi zakon je brca v temo! Discipliniral bo le že disciplinirane in marginiral že marginirane in tiste, ki so bili nekje vmes.

Pa LP in veliko previdnosti na cestah v novih razmerah strožjih kazni in vedno slabših cest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viš, Gallus, je tako. Mularija pač tako razmišlja. Pa ne samo tista v rosnih letih.

Res so nenormalno visoke kazni, katerim se bodo ljudje na vse načine izmikali. Tudi s pobegi in njihovimi tragičnimi posledicami.

Poteza zavarovalnic lansko leto je obetala znižanje števila neregistriranih motorjev na cesti. Poteza ministrstva s policijskim razmišljanjem (slabšalno) pa to spet uvaja v prakso.

Efekt umirjanja, ki ga je trenutno malo čutiti na cestah bo tako kot vedno minil, potem pa pričakujte spet staro zgodbo, če ne celo razširjeno. Žal, novi zakon je brca v temo! Discipliniral bo le že disciplinirane in marginiral že marginirane in tiste, ki so bili nekje vmes.

Pa LP in veliko previdnosti na cestah v novih razmerah strožjih kazni in vedno slabših cest.

no vsaj z nečim se strinjava :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nejko ...

... tudi jaz nisem navdušen nad kaznimi, ki bodo začele veljati čez kak dan ...

... tudi jaz mislim, da višina kazni ne bo bistveno pripomogla k večji varnosti na cesti ...

... velika večina voznikov kdaj prekorači hitrost, še posebaj tam, kjer so le-te postavljene nerazumno, včasih namerno, včasih zgolj zaradi slabše koncentracije ipd...

... vendar vsak, ki krši pravila, bi moral biti pripravljen sprejeti tudi posledice in za njih odgovarjati ...

... vsi tisti, ki grobo kršijo pravila, pa naj bo to zavestno, nezavestno, zaradi frustracij ali prevelikega ega, ne da samo sebe spravljajov nevarnost, pač pa tudi mene in tebe, ter vse tiste, ki jih imava rada ...

... Gallus end and out ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bežal ne bom, ker sem prestar za te otročje zadeve in za boksanje z policaji.

Enostavno se bom umaknil na pisto k južnim sosedom, ker je pri nas ne premoremo. Vozil bom pa tudi po njihovih cestah, ker pri njih verjetno policaji nimajo norme. Vsaj dosedanje iskušnje kažejo na to.

Vsi vemo (tudi pisci zakona), kje je problem. Problema se lotevajo z veliko palico. Palica pa ima v SLO samo en konec, kar je prav. Slovenci itak nimamo hrbtenice, sedaj pa se spreminjamo še v ovce, ki blejejo. Vse kar znamo je, da probamo na čim bolj prefinjen načim zaje.. soseda. Upam, da bodo čez 2 leti povečali kazni vsaj za 10x ali pa 100x, ker ne bo manj mrtvih. Ko bodo nekoga od vas zagovornikov ustavili sredi gozda, ker ste po nesreči prevozlili tablo 30km/h (ki je tam itak brez veze) z 70km/h in boste plačali kazen npr. 10.000€ pa nikar ne jokati. Lepo potrepljajte možakarja v modri uniformi po rami in mu zašepetajte, da red mora biti in da se strinajte, da ste dobili tako kazen. Nato mu zaželite lep dan in se odpeljite domov, ženi pa povejte, da bo morala delati nadure, da bodo otroci lahko jedli kruh. Čez 1 mesec boste na občino odnesli izpit, da vam ga preluknjajo (uradnik se bo lepo nasmejal) in se med tem odselili od doma, da boste lahko hodili v službo in poplačali dolgove, ki ste jih sami zagrešili. Upam, da vas žena še počaka in da ne bo dala sosedu, ki vam je predpisal recept za zdravljenje. Mogoče boste preživljali še njegov produkt medtem, ko bo on nažigal svojega FRJ-a mimo vašega stanovanja ali šotora (odvisno kaj vam ostane). Pa nikar ne padite v depresijo in se ne zavijate v deko pred televizorjem v dnevni sobi.

Vsem naivnežem in slepim priporočam ogled filma Zeitgeist. Boste videli kdo ima koga za norca :hmm: . Mogoče kdaj spregledate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bežal ne bom, ker sem prestar za te otročje zadeve in za boksanje z policaji.

Enostavno se bom umaknil na pisto k južnim sosedom, ker je pri nas ne premoremo. Vozil bom pa tudi po njihovih cestah, ker pri njih verjetno policaji nimajo norme. Vsaj dosedanje iskušnje kažejo na to.

BTW...tudi prek bojo sprejeli novi zakon, z kaznimi skoraj identičnimi kakor pri nas :P

Kar po eni strani pomeni.....da bodo bolj pogosto nadzirali in merili.....saj si bodo s tem povečali osebne prihodke (podkupljivost ;) )

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW...tudi prek bojo sprejeli novi zakon, z kaznimi skoraj identičnimi kakor pri nas :P

Kar po eni strani pomeni.....da bodo bolj pogosto nadzirali in merili.....saj si bodo s tem povečali osebne prihodke (podkupljivost ;) )

Hehe. Izpit za avto, da greš v službo ti pa še ostane :naughty:

Frips, saj veš kako in kaj se vozi v ZG. Tam jih tudi take kazni ne rešijo, saj niso take ovce kot slovenčki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bežal ne bom, ker sem prestar za te otročje zadeve in za boksanje z policaji.

Enostavno se bom umaknil na pisto k južnim sosedom, ker je pri nas ne premoremo. Vozil bom pa tudi po njihovih cestah, ker pri njih verjetno policaji nimajo norme. Vsaj dosedanje iskušnje kažejo na to.

Vsi vemo (tudi pisci zakona), kje je problem. Problema se lotevajo z veliko palico. Palica pa ima v SLO samo en konec, kar je prav. Slovenci itak nimamo hrbtenice, sedaj pa se spreminjamo še v ovce, ki blejejo. Vse kar znamo je, da probamo na čim bolj prefinjen načim zaje.. soseda. Upam, da bodo čez 2 leti povečali kazni vsaj za 10x ali pa 100x, ker ne bo manj mrtvih. Ko bodo nekoga od vas zagovornikov ustavili sredi gozda, ker ste po nesreči prevozlili tablo 30km/h (ki je tam itak brez veze) z 70km/h in boste plačali kazen npr. 10.000€ pa nikar ne jokati. Lepo potrepljajte možakarja v modri uniformi po rami in mu zašepetajte, da red mora biti in da se strinajte, da ste dobili tako kazen. Nato mu zaželite lep dan in se odpeljite domov, ženi pa povejte, da bo morala delati nadure, da bodo otroci lahko jedli kruh. Čez 1 mesec boste na občino odnesli izpit, da vam ga preluknjajo (uradnik se bo lepo nasmejal) in se med tem odselili od doma, da boste lahko hodili v službo in poplačali dolgove, ki ste jih sami zagrešili. Upam, da vas žena še počaka in da ne bo dala sosedu, ki vam je predpisal recept za zdravljenje. Mogoče boste preživljali še njegov produkt medtem, ko bo on nažigal svojega FRJ-a mimo vašega stanovanja ali šotora (odvisno kaj vam ostane). Pa nikar ne padite v depresijo in se ne zavijate v deko pred televizorjem v dnevni sobi.

Vsem naivnežem in slepim priporočam ogled filma Zeitgeist. Boste videli kdo ima koga za norca :hmm: . Mogoče kdaj spregledate.

:worship: :worship: :worship: :worship: , zeitgeist je pa še ena kruta realnost ja, nad katero si mnogi zatiskajo oči...razno nadzorovanje prometa prek satelitov, z raznimi mikročipi in podobno, pa je le še en korak bližje temu, kar napovedujejo v zeitgeistu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na Odmevih je Stanovnik lepo povedal v stilu....."Upajmo, da bodo policisti izvajali kontrolo na tistih mestih, kjer je to res potrebno (mesta,šole,vrtci,....)"

Tisti Žlender mi gre pa že počasi orng na živce!

Da pa o medijih ne izgubljam besed....

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...razno nadzorovanje prometa prek satelitov, z raznimi mikročipi in podobno, pa je le še en korak bližje temu, kar napovedujejo v zeitgeistu...

Hej, kloniran'c, ko bi ti malo manj citiral, ne pa celotnih vsebin, bi tudi še kaj več placa za druge ostalo. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Tisti Žlender mi gre pa že počasi orng na živce!

...

Tebi pa res počas prihaja :closedeyes: Bumbar ne zna drugega kot ene in iste pravljice prodajati. Za povrhu je pa še izkazan sovražnik motoristov. Večni funkcionar pač.

Zakaj se kazni povečujejo?

Ker ga nekateri prekomerno serjejo! Če bi bila naša prometna varnost večja in smrtna žetev manjša v primerjavi z drugimi državami, ne bi bilo potrebe sedaj javkati, da kazni niso v razmerju z evropo in njihovimi dohodki.

In tako sami rinemo v totalitarizem, ki ga napoveduje "Zeitgeist". In temu se ne bomo uprli z dejanji neprilagojenih osebkov, ki se ne zavedajo da se njihova svoboda končuje na meji s svobodo drugih, temveč z odporom večine ljudi. In to je ciljna skupina prizadevanj. Vseh strani. In jokati o potegnjenem kratkem koncu potem, ko se te večine ni upoštevalo in je krvni davek dokazljiv, pač ne gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bežal ne bom, ker sem prestar za te otročje zadeve in za boksanje z policaji.

Enostavno se bom umaknil na pisto k južnim sosedom, ker je pri nas ne premoremo. Vozil bom pa tudi po njihovih cestah, ker pri njih verjetno policaji nimajo norme. Vsaj dosedanje iskušnje kažejo na to.

Vsi vemo (tudi pisci zakona), kje je problem. Problema se lotevajo z veliko palico. Palica pa ima v SLO samo en konec, kar je prav. Slovenci itak nimamo hrbtenice, sedaj pa se spreminjamo še v ovce, ki blejejo. Vse kar znamo je, da probamo na čim bolj prefinjen načim zaje.. soseda. Upam, da bodo čez 2 leti povečali kazni vsaj za 10x ali pa 100x, ker ne bo manj mrtvih. Ko bodo nekoga od vas zagovornikov ustavili sredi gozda, ker ste po nesreči prevozlili tablo 30km/h (ki je tam itak brez veze) z 70km/h in boste plačali kazen npr. 10.000€ pa nikar ne jokati. Lepo potrepljajte možakarja v modri uniformi po rami in mu zašepetajte, da red mora biti in da se strinajte, da ste dobili tako kazen. Nato mu zaželite lep dan in se odpeljite domov, ženi pa povejte, da bo morala delati nadure, da bodo otroci lahko jedli kruh. Čez 1 mesec boste na občino odnesli izpit, da vam ga preluknjajo (uradnik se bo lepo nasmejal) in se med tem odselili od doma, da boste lahko hodili v službo in poplačali dolgove, ki ste jih sami zagrešili. Upam, da vas žena še počaka in da ne bo dala sosedu, ki vam je predpisal recept za zdravljenje. Mogoče boste preživljali še njegov produkt medtem, ko bo on nažigal svojega FRJ-a mimo vašega stanovanja ali šotora (odvisno kaj vam ostane). Pa nikar ne padite v depresijo in se ne zavijate v deko pred televizorjem v dnevni sobi.

Vsem naivnežem in slepim priporočam ogled filma Zeitgeist. Boste videli kdo ima koga za norca :hmm: . Mogoče kdaj spregledate.

Šmrc, šmrc......................kak sn pa jaz bogi, bogi.....BTW Nostradamus, maybe??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!