Skoči na vsebino

KTM Orange Day 2008


efi990

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Mene tudi zanima. Če kod ve kej. Sam na SMC-ju bo mal huda narest 400km :D

Čeprav sem jih že, ampak OK :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če celo oranžna darilca bodo, pa zelo zanimivi motorji za testirat... valda se vidimo ;)

Da ne bi ispalo kako je KTM zaboravio offroad, vozimo po šumskim putevima oko Kalnika i ove godine.

Na izlet svatko ide na svom KTM-u, ali namjeravamo na pola puta stati, da se isproba novi KTM 690 Enduro, koji smo za tu priliku počeli jučer razrađivati.

Pozdrav,

Tiki

post-1680-1207515844_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti, tist vikend je tut svetovno prvenstvo v downhillu v Mariboru... bo treba vseskupej nekak skombinirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti, tist vikend je tut svetovno prvenstvo v downhillu v Mariboru... bo treba vseskupej nekak skombinirat...

jaz bi tut na obeh koncih rad bil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crap, ne morem it. Pa tudi dost mi ne koristi ker nimam še A-neomejeno :headbang:

Bo treba glih drugo leto RC8 sprobat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Evo še nekaj dni...

Novost na letošnji prireditvi je KTM Stunt Show BECMAN, ki bo s kaskaderskim nastopom zabaval vse prisotne v soboto in nedeljo. Med krajšimi premori se bodo na dirkališču dogajale razne zanimive vožnje in predstavitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u ja pridemo malo KTM sprobat :naughty: :naughty: upam da g dolanc ne bo gajcal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elow, zanima me kok je za plačat na marofu, če greš tko v soboto za cel dan?pa prej treba poklicat, če je fraj, ne? :unsure:

na orange day pridem z fotrom=)yamahce še baje nebo do vikenda=( !lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na ravnem se tudi da na Marofu past? ......

Tudi jaz nebi verjel, če nebi lansko leto na KTM Orange day na lastne oči videl.

Prvi padec je bil na sredini ravnine, drugi padec pa je bil na koncu ravnine (pred začetkom nagibanja).

Drugi mi je še nekako jasen - ponesrečeno zaviranje, vendar razlog za prvi padec mi pa do danes še ni povem jasen. Mogoče le neprevidnost. :whistle:

Popravljeno . Popravil SONCE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

jst sem mislil it ta vikend na Oranžnike, pa sem se premislil, ker se menda ne bo dalo peljat RC8... pa enkrat naslednji teden, v lastni režiji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend bo KTM-ov "Orange day"

Pride kdo?

Gre kdo dol v soboto ali nedeljo?

mi2 bova šla, če bo vreme ali ne bo prišlo kaj vmes.

Hola!

jst sem mislil it ta vikend na Oranžnike, pa sem se premislil, ker se menda ne bo dalo peljat RC8... pa enkrat naslednji teden, v lastni režiji :naughty:

a kaj veš, če se bo dalo peljat superduke 990r?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest zelo dvomim da se bo dalo kej dost peljat..kolkr so moje sicer skromne izkušnje pri ktm-u boste v primeru da se prigrebete do motorja morali podpisati neko izjavo da v primeru padca plačate od 1000€ naprej za škodo. in ja to velja tudi če vas kdo drug zrine s piste. potem se pa vozite brez tistega cmoka v grlu če lahko :whistle:

bo pa tudi gneča, v to ste lahko sigurni.

želim vam veliko prijetnih trenutkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo palamutenje... a bo kdo čase napisal? :naughty:

Da vidim, kje ste... da vem, na kakšno temperaturo bom moral gume pogreti... :lol1:

Bo treba fajn hladit na ene -20...

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

jst sem mislil it ta vikend na Oranžnike, pa sem se premislil, ker se menda ne bo dalo peljat RC8... pa enkrat naslednji teden, v lastni režiji :naughty:

Po mojih informacijah se bo dalo peljati z vsemi modeli. Bodo pa imeli selekcijo. Sploh za RC8 ker bo zagotovo največ navala zanj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!