Skoči na vsebino

BMW Dan odprtih vrat


FLAYO

Priporočene objave

Tudi jaz sem dobil vabilo, pa mulac tud. Samo jaz nisem nikoli napisal naslova.......upsa, razen na srečanju pred Maxijem za nagradno igro!!!

A je to to??? Pa da jim mamico!!!! Kolikor se spomnem, ni bilo nobene klavzulce spodaj, da se lahko podatki drugje ponucajo!!! :evil:  :evil:  :evil:

Ja je ze tko da je dons treba mali tisk prebrat saj se v njem skriva kopica razlogov zakaj nekdo nekaj pocne oz. da za nagrado :idea: :arrow: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa še nekaj ... izgleda, da smo vsi dobili pošto z vabilom na testne vožnje ... sedaj me pa samo zanima, od kje jim naši naslovi ...

:?: Verjetno so naše naslove dobili iz anketnih lističev, ki smo jih izpolnjevali na predstavitvi pred MAKSIJEM. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?: Verjetno so naše naslove dobili iz anketnih lističev, ki smo jih izpolnjevali na predstavitvi pred MAKSIJEM. :lol:

Mislim, da so od tam dobili te podatke.

Se vidimo v soboto, pol pa gasa na Korosko!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... verjetno so naše naslove dobili iz anketnih lističev, ki smo jih izpolnjevali na predstavitvi pred MAKSIJEM ...

... bi znalo biti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vidiš Easy, sam si se namočil, potem pa jamraš: od kod jim?

Ni kaj, boš moral bemflna kupiti sedaj, ko si se napisal, ker ti prej ne bodo dali miru :wink: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. ... kolikor se spomnim ni nikjer pisalo, da lahko moje podatke kasneje uporabijo za pošiljanje reklamnega materiala :roll:

2. ... tudi če bi pisalo, jaz ZMERAJ v takšnem primeru prepovem nadaljne akcije :twisted:

3. ... se mi pa vseeno zdi "fajn", da so me povabili :D

4. ... da bi kupil bemflna??? :? ... bodi no resen ... z bemflni je ravno tako, kot je bilo z AUDIJI 80 ... vsak mesar ga je imel ... :lol:

5. ... ampak sedaj bi se pa verjetno lahko vsaj vozil :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?: Verjetno so naše naslove dobili iz anketnih lističev, ki smo jih izpolnjevali na predstavitvi pred MAKSIJEM. :lol:

Točno tako. Samo tam sem namreč napisal svoj novi naslov, na testiranjih pa sem uporabljal starega. Pošto sem kajpak dobu na novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, dobu vabilo. Če bom utegnil priti taprav čas iz Pule, se namalam tudi tam.

:?: :?: Lucky, zakaj pa že v soboto nazaj ??

Joj, ne mi govort! :evil: Sem si že petek komaj izboril! :P V soboto me čaka poroka, za katero mi ni mar, pa en rojstni dan, pa še prijateljeva tridesetlenica. Pa je šele torek :!: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res bi se lahko zmenili, da je kar izpred AVTO AKTIV-a skupni odhod na Ivercko.

To bi bilo zelo prakticno :)

FLAYO

To bo pa bolj tezko. Ker eni bodo dobil motorje npr. od 9 - 9:30, eni pa od 12 - 12:30. Pa se verjetno unim ta zgodnjim ne bo dalo cakati na tiste ta pozne. Al pa tud. Kaj vem!

No pa eni bodo se golaz hoteli pojest, eni tekmovati v spretnostni voznji,.... Najbolje, da se kar na jezeru dobimo, pa ceprav sploh ne vem kje to je.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo pa bolj tezko. Ker eni bodo dobil motorje npr. od 9 - 9:30, eni pa od 12 - 12:30. Pa se verjetno unim ta zgodnjim ne bo dalo cakati na tiste ta pozne. Al pa tud. Kaj vem!

No pa eni bodo se golaz hoteli pojest, eni tekmovati v spretnostni voznji,.... Najbolje, da se kar na jezeru dobimo, pa ceprav sploh ne vem kje to je.

Tadej

Tud jst ne vem kje je to jezero. Ziher bom koga nasel, ki bo istocasno startal v to smer :)

Lohk gremo v dveh grupah...saj ni pomembno...to je bil samo predlog.

Itak sem pa SOLO RIDER 8)

FLAYO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim, definirajte pošto... A ste na kakšni "mejling" list? Al so to kakšne veze?

:oops: tudi jaz bi imel pošto od Bemflice :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim, definirajte pošto... A ste na kakšni "mejling" list? Al so to kakšne veze?

:oops: tudi jaz bi imel pošto od Bemflice :oops:

Pošta izgleda kot lepo vabilo s CS-om na prvi strani. Bazo črpajo pa mislim da iz BMW srečanj pred Maxi-jem. Torej, moraš prit tja, izpolnit anketo, pol bo pa tud kakšna pošta od bemflna :lol: :wink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. ... kolikor se spomnim ni nikjer pisalo, da lahko moje podatke kasneje uporabijo za pošiljanje reklamnega materiala :roll:

Kolikor se jaz spomnim, je pa natanko to pisalo nekje spodaj - zato je bil potreben tudi podpis. Meni je bilo npr. všeč, da mi bodo kaj poslali, zato sem z veseljem vse nakracal. Pa itak sem pred Maxi-jem dobil že dve nagradi - na vsakem srečanju po eno... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko kdo zvoha emajliran naslov od Avto Aktiva? Zgleda, v kiber prostoru sploh ne obstajajo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm ... a to je res, kar je Tadej omenjal - da moras imet dve leti izpit? Pol jih pa kar nekaj od nasih ne bo, to ne odreze samo mene, se marsikoga heh :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm ... a to je res, kar je Tadej omenjal - da moras imet dve leti izpit? Pol jih pa kar nekaj od nasih ne bo, to ne odreze samo mene, se marsikoga heh :?

Nekateri (menda) za testne vožnje zahtevajo izpit celo 5 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ma zamižijo tut na 1 oko. Al pa celo obe. Meni je v Grosuplju tut neki težila, pol pa sm le dobila mopeda.

No, upam, da tut tokrat ne bo problemov, čeprav izpit dobim šele v pondelk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S povsem svežim izpitom zna biti problem, če ga imaš pa vsaj leto dni se pa najbrž da zmenit. Odvisno, koliko si prepričljiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri (menda) za testne vožnje zahtevajo izpit celo 5 let.

Iz tega lahko razberem, da motocikli niti slucajno niso kasko zavarovani :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri (menda) za testne vožnje zahtevajo izpit celo 5 let.

Iz tega lahko razberem, da motocikli niti slucajno niso kasko zavarovani :?:

Nisi dobro prebral...

Motorji najbrz so zavarovani...samo jim pac ni v interesu, da se jim kdo razbije oz. razbije motor...

FLAYO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm kje je že ta avtoaktiv? LJ?

Kako pa izgledajo te testne vožnje? Da mi ne bo potem samo žal ker bom preveč sprovociran od vožnje 10 km po obvoznici v koloni za organizatorjem.

gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm kje je že ta avtoaktiv? LJ?

Kako pa izgledajo te testne vožnje? Da mi ne bo potem samo žal ker bom preveč sprovociran od vožnje 10 km po obvoznici v koloni za organizatorjem.

gregor

Hja najprej se prijavis kateri model zelis preizkusit. :idea:

Potem pocakas na vrstni red. :?

Nato gres na krozno voznjo. :lol:

Ja res je vozis po trasi za osebnim avtom. :roll:

Potem pojes golaz in vlijes vase pir. :wink:

Vmes pa itq ves cas cvekas z kolegi o tej in oni temi. 8)

Ce to ni kul ja pol...... :shock: :shock:

Ti kr prid bos vsaj ugotovu ce vozis taprav motor. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!