Skoči na vsebino

BMW Dan odprtih vrat


FLAYO

Priporočene objave

Khm kje je že ta avtoaktiv? LJ?

gregor

Aja, bi skor pozabu.

To je tam kjer je Pošta na Viču, mimo Intersparja, nasproti pa je AvtoAktiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pojes golaz in vlijes vase pir. :wink:

No, tole pa dvomim, da bomo doživeli. Je blo dol na dolenjskem, ampak na viču taprvič pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pojes golaz in vlijes vase pir. :wink:

No, tole pa dvomim, da bomo doživeli. Je blo dol na dolenjskem, ampak na viču pa prvič tega ni blo.

UUuppsss. To sm pobrku. :roll: :oops:

To je blo mislm.... jasno v Avtovalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha, no vse pohvale Avto Aktivu za dobro organizacijo, hvala za pogostitev in pijaco, ter za dokaj dinamicno skupinsko voznjo.

Probal sem R1150R, vozim ThunderCat pa se mi ni zdel ne vem kaj posebnega, tko da se vedno ostajam na svojem motorju.

Še enkrat pohvalno da se nekaj takega organizira v Sloveniji, pa upejmo da se bo poleg BMWja in Aprilije še kakšen drug prodajalec opogumil in organiziral podobno stvar. Recimo Yamaha ali Honda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet vozil LT-ja. To je to.

Glede same organizacije: super, manjkalo je le malo sence in vožnja po avtocesti tja in nazaj je bila mal dolgočasna. Rajši bi nazaj izbral lokalno cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pojes golaz in vlijes vase pir.  :wink:  

No, tole pa dvomim, da bomo doživeli. Je blo dol na dolenjskem, ampak na viču taprvič pa ne.

Bili so čevapi,pa klobase.....no pivo je res manjkalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet vozil LT-ja. To je to.  

.

KHMMMMMMMM jest tut!!!!!!!!....Kaj mislim.....ma to itaq že vsi vejo! 8) 8) 8) :D :D :scatter: :silly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvale Avto Aktivu tudi z moje strani. Ko sem prihajal na prizorišče sem si predstavljal, da mi bodo dali kakšno 650-tko malo za po parkirišču vozit. Potem pa razočaranje - ko slišim da so vsi motorji že ful zasedeni... Nič, bom pa malo postopal po salonu in jahal razstavne eksponate, pritiskal na gumbe in stiskal ročice. Potem pa se le opogumim in vprašam če bi se dalo kaj peljat. Šok: čez pol ure lahko peljem R1150R. Nekdo je ravno odpovedal vožnjo. A si predstavljate kaj je to pomenilo zame - skuterista. Šit, panika, kje je Mačica, da mi da motor za en krog, da malo povadim prestavljanje. Mačica hvala, ful mi je pomagalo, sem se malo sprostil. OK, ob 13h se usedem na "svojega" R-a. (Še prej sem šel v salon hitro naštudirat, kje ima kakšno stikalo.) In se odpeljemo... Folku se sanjalo ni, da sem praktično prvič na pravem motorju, na 1000ccm+ pa sploh. Meni je tako dogajalo, da ne najdem besed. Čisti žur. Motor potegne ful, na AC pri 150 pa piha še bolj! Res močno piha. Sicer je bila montirana ena majhna šipca, za katero sem se nekaj poskušal sklanjati, ampak je bila očitno bolj za okras. Ves čas sem milil da mi bo posrkalo densrnico in mobitel iz prsnih žepov. Drugače pa zakon. Drže na motorju sem se privadil v trenutku in ko sem šel nazaj na svojo skuto, se rabil kakšno minuto da sem se je spet spomnil.

Ajajajjjj, zakaj sem moral sprobati tako dober motor, zdaj pa se mi bodo merila pred nakupom dvignila. Eden od mojih samjskih motorjev je zadaj R 1150 RS(!) - poskusil ga bom vozit na kakšnem od naslednjih meetingov.

Na koncu sem še prizkusil C1 - 200-kubičnega ( no v resnici ima motor 176ccm - isto kot moj, le da je ta 4-takten. Po občutki je potegnil dosti slabše kot moj. Nekaj zaradi teže, dveh taktov "preveč", in tudi 1kW manj - na papirju (13kW). Po dveh minutah privajanja postane pav zabavno. Motor se sicer med vožnjo zdi čudno glasen, ampak verjetno zato, ker si brez čelade.

Za piko na i pa sem se še najedel. Čavapi so bili zelo okusni in jedlo se je iz pravih krožnikov s pravim priborom!

AA, še enkrat hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič, bom pa malo postopal po salonu in jahal razstavne eksponate, pritiskal na gumbe in stiskal ročice. Potem pa se le opogumim in vprašam če bi se dalo kaj peljat. Šok: čez pol ure lahko peljem R1150R.  

Pozdabu si povedat da sem ti jest reku za R-a :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdabu si povedat da sem ti jest reku za R-a :)

Res je, za R-a mi je rekel Robberrt. Baje ga je pa zame "šparal" :D od nejgove punce oče. Da ne bo pomote, on ga je odpovedal in sem ga dobil jaz.

Robiju pa se lahko še zahvalim, da je ves čas testne vožnje vozil za mano, in sem se jat tako malo bolj varno počutil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem bil na BMW-jevi prireditvi. Žal sem prišel precej pozno, ker sem predolgo spal :D , potem sem moral pa še Transo do konca pošraufat... Od Motosvetovcev sem srečal Fishermana, Ar-a in Jasona, od ostalih motoristov pa moto-mojstra Boruta z družbo, opazil tudi Mirana Stanovnika,... Za kako testno vožnjo (mikal me je 1150GS) sem bil absolutno prepozen, ogledal sem si pa prikaz vožnje na poligonu. Sledili so okusni čevapi, na žrtju se mi je pa pridružil še Jason, ki je ravno ves navdušen prišel s testne vožnje... Skratka, bilo je luštno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bla tut tam. Sama peljala R1150R in mi je bil kar všeč. No vibracije so hujše kot na mojem motorju, pa tudi vetrna zaščita je bolj u k...u. Pri 160 mi je skor odpihnilo glavo, dokler nisem ugotovila, da se morm usest čist nazaj in se sklonit naprej. Pa še takrat je bilo čist adijo. Drgač pa potegne kr ornk dobr.

Še bolj všeč pa mi je bilo, da se im je uresničila želja, da se kot sovoznica peljem na LTju. To pa je luksuz. Kot da si v fotelju. Sam še TV manjka pa bi mel feeling da si doma v dnevni sobi. No, seveda pod pogojem, da voznik ne spusti prenizko vetrobrana pri hitrosti 220 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robberrt, a imaš ti rdeče belega thundercata?

Jap bo držalo...a si bil ti tud tam?

V glavnem mene je kar mal razočaral 1150R, to vse tko trese, tko da sem se odloču da po 50 letu, ko si bom kupil motor za do konca življenja pridejo na vrsto vibracije in BMW, do takrat se mi pa zdi vožnja z mojo thundercatk poezija. Še vedno mislim da je boljša naložba v Varaderota ali TDM ali kaj podobnega za dalše ture kot pa v BMW. Mogoče če bi naredu mal več kilometrov da bi se mnenje spremenilo.

Rad bi probal še LTja pa 650GS. A kdo ve kdaj je v Celju dan odprtih vrat?? Lahko se zmenmo pa gremo skupej če je kdo zainteresiran...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap bo držalo...a si bil ti tud tam?

Tudi, sva s Kastijem samo na hitro 'prečekirala' sceno, pa ker je bilo predolgo za čakat na vožnjo, sva jo kar porinila dalje.

BTW, odkar imam tudi jaz TC, mi vsak pade takoj v oči, pa mi je tvoj tudi, še posebej ker je lepe barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tud bil tam, ob 9:10 prišel, pa je bil prost samo še F650CS. Je mel pa gor Akrapoviča, tko, da sem bil jaz z to prdulco taglaven, vsaj po zvoku. Kaj naj rečem? Motor lahkoten za vožnjo, vibracije pa kar precejšnje, tako močne, da je vzvratno ogledalo bolj za okras, kot za resnično uporabo. Pri 175 km/h (po števcu, max hitrost z dvema) sem mislu, da me bo dol odtrgalo, ampak to je že druga zgodba, motor ni namenjen divjanju po avtocesti.

Drugače pa, srečanje odlično, čevapi in basa (res, s pravimi krožniki in priborom) sehr gut, škoda, ker se mi je mudilo, da nisem mogel počakati na testiranje R-a in za kakšen daljši čvek z motosvetovci.

Pa drugič, na Avtoaktivova srečanja vedno rad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem bil. Pa vozu 650 CS. Vse je pa že Lojzi povedal.

Hm, kaj vem. Nisem probu LT, zato ga čez Triumpha ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bla tut tam. Še bolj všeč pa mi je bilo, da se im je uresničila želja, da se kot sovoznica peljem na LTju. To pa je luksuz. Kot da si v fotelju. Sam še TV manjka pa bi mel feeling da si doma v dnevni sobi. No, seveda pod pogojem, da voznik ne spusti prenizko vetrobrana pri hitrosti 220 km/h.

:lol: :lol: 8) 8) :roll: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bla tut tam. Še bolj všeč pa mi je bilo, da se im je uresničila želja, da se kot sovoznica peljem na LTju. To pa je luksuz. Kot da si v fotelju. Sam še TV manjka pa bi mel feeling da si doma v dnevni sobi. No, seveda pod pogojem, da voznik ne spusti prenizko vetrobrana pri hitrosti 220 km/h.

:lol: :lol: 8) 8) :roll: :oops:

Ja ja, Max. S tem pasjim pogledom se ne boš nič izmazal. :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tud bil tam, ob 9:10 prišel, pa je bil prost samo še F650CS. Je mel pa gor Akrapoviča, tko, da sem bil jaz z to prdulco taglaven, vsaj po zvoku. Kaj naj rečem? Motor lahkoten za vožnjo, vibracije pa kar precejšnje, tako močne, da je vzvratno ogledalo bolj za okras, kot za resnično uporabo. Pri 175 km/h (po števcu, max hitrost z dvema) sem mislu, da me bo dol odtrgalo, ampak to je že druga zgodba, motor ni namenjen divjanju po avtocesti.

Tut moja malenkost se je s frišnim izpitom zagrebla za F650CS (za unga brez Akrapoviča) in bla full razočarana - vibracije, nestabilnost na avtocesti, nepregledni števci ..., skratka za tako ceno človek pričakuje, da se bo lahko vozil še kje drugje kot po mestu :roll:. Ampak je bil potli užitek na hondici tolk večji :P :P :P

Pohvala organizatorjem, s svojo akcijo so privabili kar lepo število potencialnih kupcev. (tolk da ne bom sam kritizirala :wink: )

Motilo me je le to da smo več ali manj vozili po avtocesti, katere se itaq vsi izogibamo in tisti mini je za moj PP (po polžje) stil vožnje definitivno preveč piču. Sem vozilo med 140 in 150 km/h in bla prepričljivo zadnja. (ekola pa sem jih spet popljuvala :oops: , zgleda da dons kr ne morm iz svoje kože :twisted: )

Lp Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhu, vidimo se v celju! :? :) :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!