Skoči na vsebino

BMW Dan odprtih vrat


FLAYO

Priporočene objave

Lahko se prikotalis do (AC) motela Grosuplje in greva skupaj do Racne.

To je se cca. 7km od motela.

Kdaj se dobimo pred motelom ? :o Se prikažem :D

Kako je z Mursko? Ali greš :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se dobimo pred motelom ?  :o Se prikažem :D

Ce se se kdo prikaze pred motelom se lahko skupinsko odkotalimo do Racne kot Motosvet.

Zberemo pa se lahko med 9 in 10 uro. Placa je zadojsti.

Pa se mimo Rakicevih iz porocil na Hrvaskem (umor) se bomo peljal mimo ce koga zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem bil na testni vožnji na Integri v MB.Popeljal sem se z bmw r1150 rs.Ni slabo.Ampak rajši ostanem pri japončkih(zaenkrat).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bili danes na testnih voznjah. Probal sem model CS z A******icem. Razlika glede na originalni izpuh je vec kot ocitna.

Cevapcici in klobase so bile zelo okusne in so se prav prilegle po furi. Na koncu nas je gazdarica povabila se na testne voznje z avtomobili, ki bodo cez 14 dni.

Skratka bilo je super! Upam da ta forum berejo uvozniki, ki uvažajo oz. prodajajo druga motorna kolesa. Se vam je porodila kaka ideja :idea: ?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka bilo je super! Upam da ta forum berejo uvozniki, ki uvažajo oz. prodajajo druga motorna kolesa. Se vam je porodila kaka ideja  :idea: ?

Tadej

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je super, čeprav v štartu nisem imel dobrega upanja. :(

Namreč pri njih zahtevajo 3 leta vozniškega izpita, kar pri meni ..... 8)

no po dolgem čakanju in obilnem zajtrku z Tadejom se me je šefica usmilila in mi dovolila peljati 1150GS. Huurrraaa :D :D

Super motor, prav velik zame (190cm), lega, ABS :D , ogrevane ročke znajo priti prav, in boxer varianta pri tem motorju ni bil tolk občutljiv kot pri naked R varianti :?: mogoče pa samo občutek :lol: :)

Po vožnji se šel naprej na turo na HR.

V glavnem vsa pohvala organizaciji. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namreč pri njih zahtevajo 3 leta vozniškega izpita, kar pri meni ..... 8)

No Sosko pa se je le splacalo priti...

Hja, da se jst dodam svoje.

Prisel s piksno in Soskom in si tam rezerviral testna motorja.

Potem odpeketal nazaj po motoristicno opremo z slabim priokusom da ni bilo K1200 LTja. :cry: :cry:

Najprej sem preizkusil 1150 R potem pa se 1150 GS z Ak****vicem.

Z prvim sem sprobaval meje zaviranja ABS (navdusen), pospesevanje (bolj tko no :? ) in se udobnost (120+ bljek) ker nima nic zascite.

No GS pa je navdusil z izpuhom (precej glasnim) in razocaral z obutvijo (Met***er ali Dun**p?).

Pa se Avto valu hvala za pogostitev, bilo je odlicno. Se priporocam za nalednje teste LTja 2003 :wink: :roll: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je bilo super. Vozil sem 530iA. Uf 230 KM z avtomatskim menjalnikom z moznostjo prestavljanja gor-dor. Proga je bila taksna kot za motorje. S teboj v avtomobilu je sel eden od zaposlenih.

Po nekaj kilometrih sem ugotovil, da te razna elekronska pomagala kot so ASC+T, ABS samo poneumljajo. Zato jih je bilo potrebno izklopiti :twisted: :twisted: :twisted: Pol pa je slo na po srek, da je bilo veselje :P :P :P

Razkazali so nam tudi "ta novo" sedmico. Ful luda oblika, ampak prevec elektronike. Namesto prestavne rocice ima misko s katero se sprehajas po monitorju, ki je na sredinsk konzoli in vklapljas oz. izklapljas funkcije.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je bilo super. Vozil sem 530iA.Tadej

No pa se da dodam zame.

Enako, bilo je super. Vozil sem 525i Touring se pravi karavansko razlicico prav tako z celo kopico opreme. Ostalo pa pise ze v prejsnih postih.

BTW: Ampak Tadej na fotkah pa z lakiranimi cevlji, pa srajca enaka stroju ko kaka filmska zvezda si 8) :roll: :wink: Si ze naprej vedu kaj bos vozu :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej sem preizkusil 1150 R potem pa se 1150 GS z Ak****vicem.

Z prvim sem sprobaval meje zaviranja ABS (navdusen), pospesevanje (bolj tko no :? ) in se udobnost (120+ bljek) ker nima nic zascite.

Tudi sam sam v MB probal 1150 R ... abs pametna stvar samo ko pelješ naravnost, že pri močnem zaviranju v ovinek pa hoče kolo odnest ven in imam raje klasično zavoro ... kar pa se pospeškov tiče pa rajši vse skupaj pozabit ... se pač premika ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vidiš Easy, sam si se namočil, potem pa jamraš: od kod jim?

Ni kaj, boš moral bemflna kupiti sedaj, ko si se napisal, ker ti prej ne bodo dali miru :wink: :twisted: :lol:

Mogoče bo kaj raje vžigal kot MG, ko bo enkrat vžgal boš pa videl kako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So imeli na Radgonskem sejmu traktorje po 5 in več mio. sit, kolikor stane tudi Audi A4, pa se A4 dosti lepše pelje po avtocesti, :!: :!: :!:

Taka je zgornja primerjava.

Boš pa s traktorjem dlje prišel po snegu kot pa z Audijem pa čeprav ima Quattro pa ABS pa EBD pa ne vem kaj še vse kar traktor nima.

Tudi sam sem že nekajkrat bil pri Avtovalu. Cs je spomladi dobesedno letel po klancu proti grosuplju 190km/h kar pa je njegova absolutno končna hitrost ker je bilo takrat že vse v rdečem vključno z mano. Vedno grem rad na BMW predstavitve saj sem vozil motor brez izpita(350ccm). Naslednjič bi pa tudi jaz raje peljal kak avto pa čeprav so dragi ko žafran in niti za pet let starega nimam denarja kaj šele za novega. No mogoče bo drugo leto kaj drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem rad na BMW predstavitve saj sem vozil motor brez izpita(350ccm). Naslednjič bi pa tudi jaz raje peljal kak avto pa čeprav so dragi ko žafran

avtoval006.jpg

Hanzi vse se da zment :P

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

dobil pošto od Avto Aktiv

dan odprtih vrat bo :!:

5.april od 9. do 16.ure

6.april od 9. do 13.ure

kaj zdej, bo šou kdo :?:,zadnjič so se izkazali :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdej, bo šou kdo :?:,zadnjič so se izkazali

Ja so se izkazali z golazem oz. cevapcici, je pa res, da napovedujejo porecej hladno vreme za ta vikend :cry: :? Tako bo potrebno pocakat do zadnjega z odlocitvijo :idea: :?: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm šou lani spomladi, je blu tudi mros,-2°C zjutrej sm zmrznu ku prasc, ma sm vseenu potrpu tisth 90 km do Ljubljane. Sm pa pol na panoramski užgal ogrevane ročke na 2. stopnjo pa je blu vse OK :!:

:wink: se je splačalu za en džiro :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoč pa res pridem vsaj na kobasice :D :wink: Sej ne, da si zdej ne vem kolk želim bemflna vozit, k mam pa suzo doma. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!