Skoči na vsebino

BMW Dan odprtih vrat


FLAYO

Priporočene objave

Hej, zdaj ko mam neomejeni izpit pa lahk tut LTja peljem, ane?

Ja lahko, samo v vrsti moraš čakati 2 uri !! :)

Je boljše počakati na Integro, res da nimajo klobasic, se pa vsaj z motorji voziš !

SKA BIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm šou lani spomladi, je blu tudi mros,-2°C zjutrej sm zmrznu ku prasc, ma sm vseenu potrpu tisth 90 km do Ljubljane. Sm pa pol na panoramski užgal ogrevane ročke na 2. stopnjo pa je blu vse OK :!:

:wink: se je splačalu za en džiro :lol:

Ja lani so sem pa tja se kake snezinke naletavale. Blo je mraz ko pr norcih.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tudi jaz dobil vabilo ... je pisalo, da ne smem pozabit na opremo in veljavno voznisko dovoljenje ... ravno takrat sem domov prisel, premrazen zaradi (samo) lahke jakne ... oni so pa pisali da bo vroce Bo, vroce, ja ... 5. aprila pa ne se :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, zdaj ko mam neomejeni izpit pa lahk tut LTja peljem, ane?

:!: :!: :!: :idea: :!: :!: :!: :arrow: no pa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, zdaj ko mam neomejeni izpit pa lahk tut LTja peljem, ane?

Ja lahko, samo v vrsti moraš čakati 2 uri !! :)

Je boljše počakati na Integro, res da nimajo klobasic, se pa vsaj z motorji voziš !

SKA BIKE

Kdor prej pride prej melje. Če prideš prvi melješ-pelješ takoj 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali slučajno kdo ve če zaupajo motor na vožnjo tudi mladoletnim? Če nimam še svojega registriranega bi se lahko vsaj malo s C1 popeljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od tistih ki ste bili lani bi rad slišal kako je kaj s čakalno vrsto. Ob 9ih zjutraj me gotovo ne bo (še posebej glede na temperaturo). Je popoldne smiselno hodit ali bo naval?

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali slučajno kdo ve če zaupajo motor na vožnjo tudi mladoletnim? Če nimam še svojega registriranega bi se lahko vsaj malo s C1 popeljal.

:wink:

Sicer si se mal nerodno izrazil.... Si hotel rect, da se nimas A-neomejeno namesto :?: :idea: :arrow:

C1 si prejsnja leta lahko preizkusil po parking placu Avto aktiva.

Ker pa velikega zanimanja zanj ni bilo se ni blo treba niti prijavljat :?: :!: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto si moral imeti veljavno A kategorijo vsaj dve leti, ce si hotel voziti. Za letos pa ne vem, ker na vabilu nic ne pise. A kdo ve kaj o tem?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto v Novi Gorici so bili na voljo R, RT, GS, GS-a, CL, LT, CS.

GT-ja še ni v Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto si moral imeti veljavno A kategorijo vsaj dve leti, ce si hotel voziti. Za letos pa ne vem, ker na vabilu nic ne pise. A kdo ve kaj o tem?

Tadej

Ne bo držal ... jest sm lansk let čist lepo vozila pa sm mela A neomejeno kake dva tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač neomejeno si moral met oz. tist nesrčni izpit do 350 vsaj dve leti.

No meni so na konc tut mal skoz prste pogledali in sem lahko pelala R-a. Aja pa LTja (na zadnjem zicu :wink: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...No meni so na konc tut mal skoz prste pogledali in sem lahko pelala R-a. Aja pa LTja (na zadnjem zicu :wink: )

In vse to brez A-neomejeno :oops: 8) :shock: to so pa veze :D :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...No meni so na konc tut mal skoz prste pogledali in sem lahko pelala R-a. Aja pa LTja (na zadnjem zicu :wink: )

In vse to brez A-neomejeno :oops: 8) :shock: to so pa veze :D :?:

Itaq. Pa bleščeč nasmeh in prijazna beseda delajo čudeže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojga poba spet ma da bi šel LTja mal pelat,tako da verjetno prideva.

Sta bila, oziroma kako sta bila zadovoljena... zadovoljna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bla. In peljala najprej R1150RC (rockster), pol pa še LTja (tokrat kar na sprednjem zicu :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ).

Dva tako različna motorja kot dan in noč. RC je dvocilindrc z vsemi dobrimi in slabimi lastnosti le-tega. Čeprav je rabu kar precej plina, da si ga spelu. Pol pa v visokih obratih tačke ful vibrirajo. Pri prestavljanju zadek blazno rad 'zapleše'. Ne vem zakaj bi to bilo. Kardan? Vetrne zaščite seveda nobene, kot se za streetfighterja spodobi, kar meni osebno ni prav nič sedlo. Pa tudi ravna balanca najbrž ne bi bila preveč udobna pri dolgi vožnji.

Z LTjem pa seveda popolnoma druga zgodba. To je pa ladja na dveh kolesih. Čeprav sem kar malo cviknila pred težo 380kg, ki jih prav vsakega čutiš, ko motor dvigaš s stranske tačke. Pa prvih par metrov se nisem prav nič dobro počutila. Po dveh ovinkih, pa mi je motor kar sam legel v roke in potem ga ni bilo problem nagnit tudi v kak ostrejši ovinek :D :D :D :D . Zakon je tudi radio in visoka vetrobranska šipa, ki te zaščiti pred vsem vetrom. To ima tudi prav zanimiv učinek, ko se za šipo naredijo vrtinci in voznika vleče naprej, namesto potiska nazaj, kar je sicer primer. Prenos moči pa je lahkoten in nežen, skoraj kot pri skuterju. Navora je dovolj v vseh prestavah in skoraj ni potrebno šaltanje, tudi prestavljanje navzdol ne povzroči cukanja. Samo 5mio vseeno ne bi dala zanj. Pa tudi oddahnila sem si kar precej, ko mi je na parkirišču uspelo kravo celo vrnit nazaj na tačko. Tega manevra sem se ves čas še najbolj bala. Bi ga pa še kdaj peljala, sam ne vem, če bi si upala s sovoznikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Bi ga pa še kdaj peljala, sam ne vem, če bi si upala s sovoznikom.

Sm se ze hotu javt.... Uhhhh... dobr, da si napisala 8) :wink: :idea: :D :D :D

Macica drgac pa a ni vreden vsacga preserna k das zanj, pa ogrevane rocke so ze zravn :wink: 8) :D sam kl**c k je treba met tistih 5.000 presernov :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tokrat me je Klimbra (ki naj bi bil sicer moj prijatelj) nasral, da sem peljal LTja. To je res mogočna krava in po pravici povem, da sem imel pred njo precej rešpekta. Hja, ko enkrat gre, tudi po kakih (ne pretiranih) ovinkih, je carsko udoben, manevriranje bolj ali manj na mestu in speljevanja v ovinke so mi pa povzročali kar fine strahove. Tista kredenca pred mano je vedno kazala trden namen, da bo šla naravnost, ne glede na to, kaj jaz počnem z balanco. Najlepši trenutek te preizkušnje je bil zame tisti, ko sem se spet usedel na svojega solexa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje :?:

ma kaj je bla ista proga kt lani :?: bemti bi lahu izbrali mal bl dinamično cesto :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno  vprašanje :?:  

ma kaj je bla ista proga kt lani :?:  bemti bi lahu izbrali mal bl dinamično cesto :!:  :!:

Ne.

Je bla pa v isti smeri.

Proti dolenjski se je slo na obvoznico za center, potem izvoz za Rudnik in po stari cesti, ovinkov kokr ces, (tam kjer vozi avtobus) do Smarja-sap.

Nazaj po isti poti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno  vprašanje :?:  

ma kaj je bla ista proga kt lani :?:  bemti bi lahu izbrali mal bl dinamično cesto :!:  :!:

:shock: Tist en ovink v hrib za cca 180° je bil za mene, ki sem se prvič peljala po tej cesti čist dost dinamičen :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!