Skoči na vsebino

BMW Dan odprtih vrat


FLAYO

Priporočene objave

Razen tega se gredo edini posloven odnos s svojim ponujanjem testnih voženj. Če daš za motor _letni_ dohodek povprečnega slovenca mislim da je prav, da imaš možnost preizkusa in ne kupiš mačka v žaklju. Razen skupinskih voženj (ko gre seljačina na žvaku ;) ponujajo tudi individualne vožnje, ko se en dan prej dogovoriš za želen motor, naslednji dan pa prideš in ga odpelješ za eno uro. Free of charge. Pošteno.

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

draga macica

ne gre toliko za pametovanje kot za npr. "ko prešaltaš, ga zanese".

Ne vem sicer kakšen mopi voziš in na kakšen način, ampak če voziš agresivno in v visokih obratih prešaltaš v nižjo prestavo, zanese vsak motor, tudi brez kardana (kaj pa vmesni gas?).

Z več kilometri pride tudi več izkušenj. Še naprej pogumno vozi čim več različnih motorjev in jih kritično ocenjuj med sabo! :turn-l:

Saj se nočem hvalit, ampak jst pa imam kak kilometer že za sabo in približno vem kako se motor obnaša. Hec je v tem, da ga je zaneslo tudi ko sem šaltala navzgor. No, saj je že J razložil v čem je finta (hvala). Ker meni sploh ni bilo jasno v čem je bila finta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma me čaka pošta baje za v Račno pri grosuplju. Samo letos ne bo nič z motorjem. Bi pa z veselem pelu kakega steptronica 8) pa še dizel naj bi bil po vrhu :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je bilo v grosupljem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu sem v LJ vozu oba GS-a (adventure in unga druzga), za poslastico pa še rocksterja ( res luškan motor sam $$$$$), biu u soboto, u nedeljo je pa snežil mal sam sem biu lih na avotsejmu pa k sem se vraču dam, sem vidu 3 norce,k so iz postojne pršli (škoda fantje), drugač pa svaka čast avto aktivu za organiziranje dnev, je blo všečno!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil pisemce. Naslednja fešta BMWjev v obliki odprtih vrat bo 10.maja 2003 na poligonu Ljubečna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a ljubečna je uspela? a so klobasice bile prisotne al ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda je uspela. Bil tam. Vozili zgolj po poligonu, nič ven na ulice. Potem pa nekateri poskusne vožnje vzeli za dirke in veselo stružili s stojali po tleh. Največja gneča, vsaj dopoldne, ko sem bil tam, za 1150 RTja. Jaz peljal lepo v miru 650 GSja.

Klobas ne čakal, bilo doma boljše kosilo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, to soboto imajo dan odprtih vrat v TRZINU. 10-16h.

EJ, ne vsega napisat, pol bo pa spet gužva tam. Menda je samo za tiste, ki smo dobili vabila <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, to soboto imajo dan odprtih vrat v TRZINU. 10-16h.

EJ, ne vsega napisat, pol bo pa spet gužva tam. Menda je samo za tiste, ki smo dobili vabila <_<

Ne, za vabljene je v Logarski v nedeljo.....l

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to soboto grem, želim si peljat "le" GS 1150 in upam, da mi bo uspelo, kdo ve kateri motorji bodo na razpolago?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, to soboto imajo dan odprtih vrat v TRZINU. 10-16h.

EJ, ne vsega napisat, pol bo pa spet gužva tam. Menda je samo za tiste, ki smo dobili vabila <_<

Ne, za vabljene je v Logarski v nedeljo.....l

Vabljeni pidemo sigurno. Se že veselim pečenega presenečenja! :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAX! si pozabil povedat somotolegam novo pravilo!.....papika pride takoj za aro naciljanega mopeda! Lp. J. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAX! si pozabil povedat somotolegam novo pravilo!.....papika pride takoj za aro naciljanega mopeda! Lp. J.  B)

Ej, J!

Ti pa itak ne dobiš niti serviet, ki si prodal kravo!!! :D :P

Popravljeno . Popravil sax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Trzinu sem končno dobil LT na probo. Kot da bi se peljal z dnevno sobo. Sem še premlad za tak stroj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to pravi nekdo, ki že vozi angleško čajanko na dveh kolesih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozil GS-ko, kaj naj rečem? kardan - fuj, BMW motocikel - solidno (menjalnik - krš, motorji crkujejo v obratih prostega teka, speljevati treba z visokimi obrati, vetrna zaščita OK, položaj na motorju OK, odzivnost za 1130cc 85 KM -solidno, na zadnjo gre v 1., po gladkem asfaltu koplje še v 3., sorazmerno visoka potovalna hitrost, na makadamu vrti kot po ledu, precej tiha mašina, z drugim avspuhom perfekten zvok), imeti motor -ne vem, luštna furca - da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!