Skoči na vsebino

Prvomajska tradicionalna paradna vožnja GREMIUM M/C


ixs

Priporočene objave

GREMIUM M/C Ljubljana West Side vabi prijatelje, motoriste, motoristke, bikerje in vse, ki uživajo v vožnji z motorjem na tradicionalno prvomajsko paradno vožnjo.

Dobimo se na parkirišču ob OMV bencinski črpalki v Litiji ob 14:00 uri. Datum: 1.5.2008.

Vabljeni!

GREMIUM M/C

Ljubljana West Side

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kaj golaza,tako kot vsako leto.Pa tanov motor prpis,da ne bo samo Ducati. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Panoramska vožnja bo, pa potem tudi afterparty v Clubhouse Black Seven Litija. Čeprav smo imeli LAST OLD CLUBHOUSE PARTY v februarju vse kaže na to, da bo to LAST OLD CLUBHOUSE PARTY No.2.

Vabljeni vsi, ki v njem še niste bili saj naslednje možnosti pa res ne bo, ker je clubhouse že napol podrt! Vseeno se obeta dobra zabava, zastonj golaž in seveda, kot je navada, fešta do jutra. Za najbolj zagrete utrujeneže se bo našel tudi kakšen kotiček za prespat, vendar bo mest bolj omejeno in bolj ali manj za predhodne najave.

V kolikor bo dovolj prijavljenih bomo izvedli tekmovanje/turnir v namiznem nogometu in v pikadu, drugače pa bodo "igralni rekviziti" na voljo za prosto uporabo. Kopačke prinesite sami, ker imamo za izposojo le golf čevlje! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja. kafanski sportovi mi kar dobr grejo, tako da bi se sigurno prijavu :naughty: , sam šele v 2. pridem iz Sardelije al kako se že reče tam dol :hmm: , aja Sardinija. Bo pa ekipa pršla, tko k vsak let

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja. kafanski sportovi mi kar dobr grejo, tako da bi se sigurno prijavu :naughty: , sam šele v 2. pridem iz Sardelije al kako se že reče tam dol :hmm: , aja Sardinija. Bo pa ekipa pršla, tko k vsak let

Ja lan je bil golaž super,letos bo pa še boljš k bom pomagu pr kuhi in bo žvarona šla ven :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bom doma se vidmo na furi :worship:

Če boš doma, se ne bomo vidl na furi ... :lol1: ... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lan je bil golaž super,letos bo pa še boljš k bom pomagu pr kuhi in bo žvarona šla ven :worship: .

živ metal 4 ever.ne mi zamerit.vidim,da si tle gor dosti activen.največkrat pa opazim,da sprašuješ in govoriš o golažu.upam,da nisi kakšen GOLAŽOMAN ??? ,ker jaz ga znam tud dobrga nardit.

lohk ti ga kakšno šalco kdaj prinesem ?????? haha ha :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni so mahnjeni na golaž(ali futr na splošno), drugi na mrzu pir, tretji na babe, četrti na panoramske vožnje, peti na namizni fuzbal, pikado,....vsega bo dost :unsure: yeah

Vabljeni vsi.......

V primeru slabega vremena bo dež...... :alien1: ampak dogodek bo pač moker.......

Moker zunaj, moker znotraj......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni so mahnjeni na golaž(ali futr na splošno), drugi na mrzu pir, tretji na babe, četrti na panoramske vožnje, peti na namizni fuzbal, pikado,....vsega bo dost :unsure: yeah

Vabljeni vsi.......

V primeru slabega vremena bo dež...... :alien1: ampak dogodek bo pač moker.......

Moker zunaj, moker znotraj......

g. m.... jest sem mahnen na unu pod "tretji" a bo kej ????? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živ metal 4 ever.ne mi zamerit.vidim,da si tle gor dosti activen.največkrat pa opazim,da sprašuješ in govoriš o golažu.upam,da nisi kakšen GOLAŽOMAN ??? ,ker jaz ga znam tud dobrga nardit.

lohk ti ga kakšno šalco kdaj prinesem ?????? haha ha :naughty:

Ja itak,kaj bi zameru.Golaž,vampi,segedin,krompirjev golaž,gvavnik,ajmoht sam,da je na žlico.Tist o šalci,te bom v Kran spomnu. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo dost mesa not, k če bo Metal4ever kuhou sej mau za bat de nau prazn. Mrbit se vidmo

Mesa je blo dost,panoramska v dežju pa itak zanimiva,pa hvala vsem za obisk. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!