Skoči na vsebino

Anketa


ZaLLaR

Kateri motocikel je vam bolj pri srcu?  

283 članov je glasovalo

  1. 1. Motocikli:

    • Honda
      62
    • Yamaha
      61
    • Ducati
      22
    • Suzuki
      32
    • Kawasaki
      53
    • KTM
      16
    • Drugo
      37


Priporočene objave

Hočeš reči kredibilno :D

Drugače pa Honda nekaj zaostaja ka Kawo in Suzo :naughty:

ojej možno da sem se zatipkal pa malo mam polno glavo, se sploh več ne čudim svojim napakam :) Kredibilno torej ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa je aprilia :hmm: pa triumph (bog ne daj da kakšen kec ali pa hilton to vidita, da se trovaljniki sploh ne uvrščajo med motocikle :lol1: )

A tud drugje še delajo motorje :evilgrin:

Triumph jasno in naslednji bo spet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti misliš ker še rasteš :)

očitno pač slabo teste v vseh moto revijah spremljaš. lahko pa ti kaksnega primerjalnega pripopam sem. ali vas mogoče spomnim kateri motocikel je ze 2 leti top med 600 klaso :naughty: :naughty: :naughty: .

tako da ne bi o tem. aja btw katera tovarna je pred kratkim osvojila 2 mesto med proizvajalci motociklov :whistle: :whistle:

hja nimate japanezeri nekih kontra argumentov :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

aja take stare kolnkište kot je tvoja pa tak in tak :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno pač slabo teste v vseh moto revijah spremljaš. lahko pa ti kaksnega primerjalnega pripopam sem. ali vas mogoče spomnim kateri motocikel je ze 2 leti top med 600 klaso :naughty: :naughty: :naughty: .

tako da ne bi o tem. aja btw katera tovarna je pred kratkim osvojila 2 mesto med proizvajalci motociklov :whistle: :whistle:

hja nimate japanezeri nekih kontra argumentov :lol1:

Street triple, kar voziš ti, zagotovo ni top med 600 SS klaso. Pa tudi drugače je bolj odvisno od voznika kot od motorja, če smo že pri tem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolj priljubljen pri srcu trenutn: japanska mašina (nad 500 kubika) :worship: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velika napača!

Ki te je BMW? Triumph? Tomosaki je lahko pod "drugo", tudi HD.... ampak taka šlamparija :evilgrin: ankete!

Glasoval sem pa tak in tak za KTM :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa je aprilia :hmm: pa triumph

Anketa je o motorjih.... :whistle:

Suzuki vodi B)

:grrr

Kawasaki 19 :OK: - Suzuki 14

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tota anketa je brezveze, ker itak vsaki glasuje za znamko svojega motorja. Jaz naprimer sem za Ducatija :whistle:

Popravljeno . Popravil Robertos664
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K se BMW-ejaši pa Triumphi in Aprilia-jaši usujejo, bo drugo pelo :naughty: .

...ja tole anketo bo potrebno res modificirat...in to ASAP...drugač bo vojna... :ninja:

...drgač pa KTM... :blush:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu bi lahko bil naslov ankete "kaj vozite" ker vsak bo svojo kobilo hvalil..

drugače pa itaq SUZUKI :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu bi lahko bil naslov ankete "kaj vozite" ker vsak bo svojo kobilo hvalil..

drugače pa itaq SUZUKI :worship:

Če pa bi uprabljal iskalnik je pa taka anketa se mi zdi že bla. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno pač slabo teste v vseh moto revijah spremljaš. lahko pa ti kaksnega primerjalnega pripopam sem. ali vas mogoče spomnim kateri motocikel je ze 2 leti top med 600 klaso :naughty: :naughty: :naughty: .

tako da ne bi o tem. aja btw katera tovarna je pred kratkim osvojila 2 mesto med proizvajalci motociklov :whistle: :whistle:

hja nimate japanezeri nekih kontra argumentov :lol1:

aja take stare kolnkište kot je tvoja pa tak in tak :naughty: :naughty:

testov ti ni treba limat, argumenti so pa v vozniku, tko da navad se stare kolmkište u rit gledat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

testov ti ni treba limat, argumenti so pa v vozniku, tko da navad se stare kolmkište u rit gledat :evilgrin:

otrok pojdi k mami na zizo :whistle: :whistle:

ko me ti z tvojo razklapano ninjo spizdiš. razfukam motor pred vseni na prafaktorje :worship:

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

otrok pojdi k mami na zizo :whistle: :whistle:

ko me ti z tvojo razklapano ninjo spizdiš. razfukam motor pred vseni na prafaktorje :worship:

prnesem kamero to je treba posnet :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anketa na nivoju :krneki: ; pol znamk manjka, zakaj, a se promovira določeno "celino" ... Nagibam se k zelenim, a me ne mika do glasovanja, hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, tale anketa je res mal površna... lahko bi jih po kontinentih razdelili (EU, AM, ipd) al pa na države. Manjka tut MV Agusta :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem. Glasoval sem za Kawo, ker jo pač imam, ne morem pa trditi, da ne bi imel katerega drugega Japonca ali pa Triumpha. Ducatiji glih niso moja domena, se pa ne bi branil kakšne Aprilie RST 1000! Ampak, ok, glasoval sem za Kawo. Trenutno je to tretja Kawa do sedaj pri bajti, 2 krat je bila Honda in enkrat Yamahahaha. Nobeden ni razočaral. Trenutno sem s svojim izjemno zadovoljen, čeprav bi tu in tam peljal še kakšno drugo zadevo. Kdaj so že testne vožnje pri BMW-ju?

Let the good times roll....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!