Skoči na vsebino

Anketa


ZaLLaR

Kateri motocikel je vam bolj pri srcu?  

283 članov je glasovalo

  1. 1. Motocikli:

    • Honda
      62
    • Yamaha
      61
    • Ducati
      22
    • Suzuki
      32
    • Kawasaki
      53
    • KTM
      16
    • Drugo
      37


Priporočene objave

Mater si duhovit. :fredy:

ja mal je treba, hilton je že živce neki zgublu :lol1:

glej seljačina. če si finančno nezmožen kupit HD ali katero novejšo znamko ne pomeni da je kanta :evilgrin: HD je dozivetje ki ni za taksne kmete kot si ti :naughty:

aja kaj pa te tvoja ninja letnik 99 je?

da tvoje znanje o motorjih in meni malo prizemljimo: letnik moje ninje je 01, ker ne poznaš mojega finančnega stanja lahko na tem področju začepaš! tega motorja pa sem kupil zato, ker imam motorja za vozit in ne šminkirat, tako da se brez problema udariva na pisti/cesti..! letnik sem izbral, ker je motor predzanji svoje vrste - ima fergazerje, 03 ninja jih nima več, 02 ni bila nobena tako ohranjena. motor spada v SS a lahko nudi tudi udobje sportturerja, odvisno od nastavitev vzmetenja! se pa ne vozim vedno sam..! kar se tiče samih specifikacij ti je že Romantik povedal svoje, tako da ga ne bom ponavljal, priznam pa da ima tvoj motor vsaj enega konja več! preberi si zgoraj odebeljen stavek in premisli koga boš zmerjal z seljačino ali kmetom! po opravljenem tečaju slovenskega jezika pa se lahko ponovno oglasiš! če pa tebe žre, da si ne moreš privoščit HD-ja pa obstajajo tudi druge manj samopomilovalne rešitve! če pa si ga lahko privoščiš in si zakompleksan iz drugih razlogov, pa za takšne probleme obstajajo za to usposobljene institucije in ljudje!

hehe, tudi če bi imel denar verjemi da ne bi nikoli kupil HD ali triumph.....v takem primeru bi padla kaka MV agusta, ali še bolje, ducati desmo

pa še res je :worship: :worship: :worship: :worship: MV :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, tudi če bi imel denar verjemi da ne bi nikoli kupil HD ali triumph.....v takem primeru bi padla kaka MV agusta, ali še bolje, ducati desmo

Oooo, jaz pa bi. Triumpha ST. Ali pa GTR 1400, čeprav ta je že skoraj malo predivji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je aprilia..????

Drugače mi je najljubši ducati.

avtor ankete je aprilio uvrstil kot "drugo"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je aprilia..????

Drugače mi je najljubši ducati.

avtor ankete (aljazz26) je aprilio uvrstil kot drugo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :naughty: Govorim iz svojih izkušenj,za nekatere imam velike za druge majhne - kakorkoli

Kot prvo vsak motorist se odloči, kateri motor je za njega najbolj idealen in z katerim se bo najlažje vozi, pa tudi stil vožnje ima vsak svoj.

Recimo nekateri in večina so cafe motoristi, nekateri imajo motor, da jim ta ustvarja imič :whistle: , nekateri pa se vozimo z strastjo in dušo, ker nam pomeni vožnja na dveh kolesih adrenalin in sprostitev.

Kateri motor je najboljši;

postavljam vam vprašanje - zakaj američani obožujejo in nočejo slišat za drugo kot Suzuiki?

jaz odgovor poznam - ZATO KER JE MOTOR VRHUNSKI IN MU JE LAHKO KONKURENCA SAMO HONDA, ki je tudi zelo vrhunski motor.

Imel sem že ogrono motorjev, in moje ugotovitve so bile, da je suzuki 1A-honda pa takoj za njim, zat bi bilo realno- mislim, da se z mano strinja marsikdo-da se lestvica malo spremeni.

Nevem mogoče ne spremljate testiranj motorjev

Dal vam bom en primer:

Suzuki naredi lepoto Hayabuso, takoj za njim Kawasaki ZXR12-dejstvo

Hayabusa se dela še danes, 12 pa več ni, ker je bila polomija..-

Sicer pa n bom več bluzo, samo ko berem nekatere objave na foromu mi postane slabo, pa moram malo pokomentirat.

MISLIM FANTJE PA KAKI TRIJE CILINDRI-LEPO VAS PROSIM

Pa se opravičujem za moje bluženje :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

američani so nekak bol zabit narod, zato jih ne bi vzel za zgled, radi pa posežejo tudi po ducatiji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej je pa že suzuki bog? pa honda bog? Ma pa kaj je z vami...puste ljudem de uživajo s svojimi motorji, pa čeprav je piaggio. Vsakemu svoje pač...sej si lepo prav to na začetki napisal melinek, pole pa začel neke suzukije pa honde v nebo pošiljat...ehhhh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

melinek: haha :) To je tako, kot bi rekel, svinjski šnicl je zakon, goveji je takoj za njim, perutnina pa ostalo pa ni za nikamor. Sploh pohana (če enačim z ZX-12). Danes so skoraj vsi motorji dodelani do potankosti in kakšnih kiksov (ala TL - uf, Suzuki?) ni več. Vsak vozi tisto, kar mu najbolj paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

melinek: haha :) To je tako, kot bi rekel, svinjski šnicl je zakon, goveji je takoj za njim, perutnina pa ostalo pa ni za nikamor. Sploh pohana (če enačim z ZX-12). Danes so skoraj vsi motorji dodelani do potankosti in kakšnih kiksov (ala TL - uf, Suzuki?) ni več. Vsak vozi tisto, kar mu najbolj paše.

Drži; "vsak vozi tisto kar želi" saj to sem tudi napisal.

Koliko vem pa je tema o najboljšem motorju in sem pač izrazil svoje misli, tako kot vsak drug.

Ne žalim pa nobenga motorja, ker je vsak po svoje dober, sedaj v tem času pa je tehnologija napredovala že tako,da sploh ni razlik.

P.S.

SAMO SUZIKA JE ŠE VEDNO ZAKON :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

melinek eni ga pa imamo pać zaradi tako imenovanega imidza veš :naughty:

se vid :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja eni si pač lahko to privošlimo. in nekatere zato boli :whistle:

Ja, Ja saj se vidi kdo ma polno perja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja eni si pač lahko to privošlimo. in nekatere zato boli :whistle:
Ja, Ja saj se vidi kdo ma polno perja.

ga bo oskubl ko se bodo japanci mim prhojsal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri tako blesavi izbiri, sem zanalašč pritisnil....drugo. :unsure:

saj en pameten med nami :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmagala Honda!! :010

Sej sem vedu, nimaš kej!! :lol1: :lol1: :lol1:

Pa smo vas!! :whistle:

Lp! Iztok

Pa sploh še glasoval nisem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!