Skoči na vsebino

Husqvarna SMR 510 Vs. Husaberg FS 650 e


Prevtzer

Priporočene objave

glej jest sm mel crf-ko oz HM, mel sm neki problemov(večinoma zarad prejšnega lastnika), tudi s kosi, drgač strup ker je bla še predelana, zdj mam Husqvarno SM610, ki se pelje glih tok dobr in ti priporočam da uzameš kj v tem rangu, so mal težji in manj zmogljivi ampak vzdržljivejši in ko maš moped pol sezone na štendru vidiš razliko. evo tuki si mal poglej : http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/moto-testi/prim..._600-10658.aspx

Uf mene je tud začel husky zmeri bolj zanimat... Gledo sm mal po aprillii sxv 550 sam to ni za mene prevelki stroški vzdrževanja pa tud nism neki profi da bi jo znal pelat tak kot je treba, ma ne vem tale husqvarna 610 ie me je čist zrajcala mislim da je že kar resn supermoto napram moji xtx :krneki: . Pa drugač si zadovoln z svojo?Lahk še par stvari napišeš o porabi,končni hitrosti, servisnih intervalih....... ko jo že glih prodajaš :rolleyes: .

Takle pa mislim da se vozi husqvarno, no res pa je da morš bit mal nor ampak pjeba obvladata :blink: ...

http://www.youtube.com/watch?v=ViwaepHyPxY...feature=related

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trapasto vprašanje.

Zakaj pa rabiš power kit?

Vsaj odmične je treba menjat k drgač menda ne potegne tak kot se psodobi :unsure: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Zanima me informacija o Husaberg FE 650 E (letnik 2004, 2005)

Si je že kdo lastil ta stroj, da bi mi povedal na kaj specifičnega naj bom pozoren pred nakupom?

Je sploh kakšen uraden serviser v SLO?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!