Skoči na vsebino

En cilinder, dva cilindra... Za in proti.


Teya

Priporočene objave

Eden je premalo, dva ravno prav, kar je pa več je pa navlaka... :twisted:

Ha Ha Ha Ha, točno tako stari.

Se eden, ki se strinja z vama. Ko se vozim z enim cilindrom naokoli in obcasno dobim "pod" sebe kaj drugega za probat, imam zmeraj obcutek kot da mi nekaj manjka - Vibracije :D 8) Dva sta se glih za glih sprejemljiva, ostalo pa se samo zgecka :? :shock: :wink: No pa salo na stran.

Vsi novejsi singli imajo tako ali tako gred za dusenje vibracij tak, da ni sile.

Sicer pa lahko vidite kaj mi pise v podpisu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

faker,shujsi pa tih bod´........"navlaka" .....ti bom ze dal :evil: :shock:

:wink: :lol: 8)

Fsak cigan sfojega konja hvali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en cilinder na kratko pomeni, da če se z dobro gumo znajdeš sredi zelo strmega klanca, ki je narejen iz zemlje, trave, peska ali katere druge naravne in seveda vozne podlage,- pipneš gas in prebrodiš prepreko brez nepotrebnih obratov in kopanja jarkov z gumo (naravovarstveniško gledano) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že napedenan u Hondi VFR 800, precej se čuti ta preskok iz osmih v šestnajst delujočih ventilov.....Se je treba privadit

Ja veš Roby ti morm kar povedat da bi se te 'nevšečnosti' rad zelo hitro privadil če bi mi bila zadeva šenkana!!!!!!!!!Mislim da še kdo drug tudi! :D :D

Eden je premalo, dva ravno prav, kar je pa več je pa navlaka...

No ziher bi se dal še kaj o tem povedat vendar dokler mam Transalp se s tem popolnoma strinjam! Transalp je zakon!

Teya!

Kar se tiče tvojega bemfla ppa takole !Motorček je soliden in vzdržljiv vendar ti predlagam da greš preizkusit še tanov model f650 pa boš vidla kako razliko so uspel naredit med novim in starim modelom!No enkrat boš mogla probat še enduro z 2-ma valjema pa boš loh pol govorila in ugotavljala!!Če pa si želiš preizkusit novega f-a pa pridi to soboto ob 9.00 h v cesto v mestni log na testno vožnjo pri avto aktivu!!Se vidimo!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že napedenan u Hondi VFR 800, precej se čuti ta preskok iz osmih v šestnajst delujočih ventilov.....Se je treba privadit

Ja veš Roby ti morm kar povedat da bi se te 'nevšečnosti' rad zelo hitro privadil če bi mi bila zadeva šenkana!!!!!!!!!Mislim da še kdo drug tudi! :D :D

Eden je premalo, dva ravno prav, kar je pa več je pa navlaka...

No ziher bi se dal še kaj o tem povedat vendar dokler mam Transalp se s tem popolnoma strinjam! Transalp je zakon!

Teya!

Kar se tiče tvojega bemfla ppa takole !Motorček je soliden in vzdržljiv vendar ti predlagam da greš preizkusit še tanov model f650 pa boš vidla kako razliko so uspel naredit med novim in starim modelom!No enkrat boš mogla probat še enduro z 2-ma valjema pa boš loh pol govorila in ugotavljala!!Če pa si želiš preizkusit novega f-a pa pridi to soboto ob 9.00 h v cesto v mestni log na testno vožnjo pri avto aktivu!!Se vidimo!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teya!

Kar se tiče tvojega bemfla ppa takole !Motorček je soliden in vzdržljiv vendar ti predlagam da greš preizkusit še tanov model f650 pa boš vidla kako razliko so uspel naredit med novim in starim modelom!No enkrat boš mogla probat še enduro z 2-ma valjema pa boš loh pol govorila in ugotavljala!!Če pa si želiš preizkusit novega f-a pa pridi to soboto ob 9.00 h v cesto v mestni log na testno vožnjo pri avto aktivu!!Se vidimo!!

Ciao,by Pero

Ja, ti bi meni lušte s tanovim delal! :evil: Idi se solit. Kdo mi bo pa dinarčke dal ko se mi bo zrolalo pa bom hotla novega kupit? :?:

Moj kolega je šel na probefahrt, pol pa sam denarnico ven pa je kupo 1150 benfo. Sam razlika med nama je ta, da si ga on lahko privošči, jaz pa manj! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teya, saj je vse v redu. Imaš krasen motor - uživaj v vožnji z njim! Sicer pa si tudi jaz težko privoščim (glej "podpis" spodaj) kaj več od 14 let stare Transalpe, ki ji mimogrede prav nič ne fali... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teya, saj je vse v redu. Imaš krasen motor - uživaj v vožnji z njim! Sicer pa si tudi jaz težko privoščim (glej "podpis" spodaj) kaj več od 14 let stare Transalpe, ki ji mimogrede prav nič ne fali...

Hvala! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vrašanje? :D

Kak zgleda boxer mašina. Je res da ma vodoravne valje? In kaka je prednost te mašine?

LP,

Teya

P.s.: Če srečate kako lapasto štajerko, ki se dela ful pametno glede mašin na motorjih - sem to jaz. S pridom uporabljam znanje pridobljeno na tem forumu! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Buahahaha, Teya, pol sva pa že dva...

Sam s to razliko, da jest nisem "lapast Štajerc". Ampak tud jest uporabljam znanje, pridobljeno na forumu, da izpadem bolj "mudar".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vrašanje?  :D  

Kak zgleda boxer mašina. Je res da ma vodoravne valje? In kaka je prednost te mašine?

LP,  

Teya

P.s.: Če srečate kako lapasto štajerko, ki se dela ful pametno glede mašin na motorjih - sem to jaz. S pridom uporabljam znanje pridobljeno na tem forumu! 8)

Tko kot v ringu, kjer se boksata dva eden na eni, drugi pa na drugi strani.

Sam da je tle vmes še glavna ročična gred.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vrašanje?  :D  

Kak zgleda boxer mašina. Je res da ma vodoravne valje? In kaka je prednost te mašine?

LP,  

Teya

P.s.: Če srečate kako lapasto štajerko, ki se dela ful pametno glede mašin na motorjih - sem to jaz. S pridom uporabljam znanje pridobljeno na tem forumu! 8)

Boxer masina ima res valje postavljene vodoravno ( - 0 -) . Sicer pa si poglej slikicobmwmoto_r1150gs_10.jpg

Prednost taksne masine je navor v nizkih obratih delovanja in trpeznost. :!:

PS: od kod pa si stajerka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boxer masina ima res valje postavljene vodoravno ( - 0 -) . Sicer pa si poglej slikico

Sej ne da bi to pasal kle not ampak si ne morem kaj da nebi pohvalu obutev ki je na bmw-jevi masinci. 8) :lol:

Aja to so preizkusene Michelinke! :wink: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pol pa primeš celo mašino in jo zasukaš tako da en cilinder gleda naprej in en nazaj pa dobiš klasičen v twin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pol pa primeš celo mašino in jo zasukaš tako da en cilinder gleda naprej in en nazaj pa dobiš klasičen v twin

A nebi moral prej cilindre še za par stopinj bolj skupaj stisnit? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če pa tista dva cilindra vsakega za 45 st. gor premakneš dobiš pa guclna (guzzi).

:wink:

Al' pa Hondo CX 500 (oldie...)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pol pa primeš celo mašino in jo zasukaš tako da en cilinder gleda naprej in en nazaj pa dobiš klasičen v twin

A nebi moral prej cilindre še za par stopinj bolj skupaj stisnit? :wink:

al pa še bol narazen potegnt :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vrašanje? :D

Kak zgleda boxer mašina. Je res da ma vodoravne valje? In kaka je prednost te mašine?

LP,

Teya

P.s.: Če srečate kako lapasto štajerko, ki se dela ful pametno glede mašin na motorjih - sem to jaz. S pridom uporabljam znanje pridobljeno na tem forumu! 8)

Sam morš še dodat, da je to taka štajerka, ki jo od motosvetovcev bolj malokdo pozna. Tle je namreč še ena :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pol pa primeš celo mašino in jo zasukaš tako da en cilinder gleda naprej in en nazaj pa dobiš klasičen v twin

A nebi moral prej cilindre še za par stopinj bolj skupaj stisnit? :wink:

al pa še bol narazen potegnt :roll: :wink:

Za Ducatija je sigurn narazen, pa mal dol položit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam morš še dodat, da je to taka štajerka, ki jo od motosvetovcev bolj malokdo pozna. Tle je namreč še ena

Se globoko opravičujem... :wink: Morda pa bi štajerke lahko združle moč in šle kdaj na kako vožnjo. Ste za akcijo :!: ? Ampak se priporočam predvsem za nasledno sezono. (zmankalo financ za registracijo :( )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pol pa primeš celo mašino in jo zasukaš tako da en cilinder gleda naprej in en nazaj pa dobiš klasičen v twin

A nebi moral prej cilindre še za par stopinj bolj skupaj stisnit? :wink:

al pa še bol narazen potegnt :roll: :wink:

Za Ducatija je sigurn narazen, pa mal dol položit.

proti naprej, ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!