Skoči na vsebino

En cilinder, dva cilindra... Za in proti.


Teya

Priporočene objave

Mal Motosvet prečekiri nebi smel zgrešit!! :(  :D  

Ciao,by Pero

sem včeraj prečekiral vseh nevemkolkinštirideset strani foruma Motocikli, pa sem bore malo našel na to temo, sploh pa nobenih povezav do fajlov s sampli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No naj ti povem bol natančno!!!! :twisted:

Greš na prvi strani motosveta (home) na galerijo in tam najdeš audio video!Ja valda tja gor klikneš in če maš dobro povezavo si snameš dol vse možno! :roll:

Tko zdej pa veš če te pa zanima pijem pa pivo!! :D :shock: :twisted: :roll: :oops: :lol: :D

Ciao,by Pero

Ps: pa jav če je blo kej vredi!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom poskusil v to avdio-video galerijo spraviti zvok Transe z neoriginalnim izpuhom. Posnetek (pravzaprav dva) je v MP3-ju, "snemalec" pa je bil eden od članov TA mailing liste, ki je menjal dimnik na svojem motorju. Kar lepo grmi... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam na africi arrowa in če ga čisto odprem, tudi spoštljivo grmi.

Ker ne maram pretiravat s hrupom, imam pač rahlo zadušenega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom poskusil v to avdio-video galerijo spraviti zvok Transe z neoriginalnim izpuhom. Posnetek (pravzaprav dva) je v MP3-ju, "snemalec" pa je bil eden od članov TA mailing liste, ki je menjal dimnik na svojem motorju. Kar lepo grmi... 8)

A lahko dobis zvok za TA od gospoda iz domzal, ki smo ga omenjal v eni drugi temi :roll: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

vprasal bom kr klele da se ne bo nova tema odpirala,

ali ima kdo manual ali link do njega od kaksnega coperja dva cilindra, tam okoli 1100kubikov lahko več ali manj

zanima me predvsem kako majo sestavljeno masino dvovaljni čoperji, in spremembe v razmerju do cestakov zato tud sprasujem

poleg tega me zanima če kdo pozna kako dobro trgovino z rabljenimi moto deli, v avstriji in italiji, kjer držijo tud kako robo za čoperje

hvala vnaprej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sto ljudi, sto okusov.

Podobno, kot bi govorili o cvajtakterju ali štiritakterju.

Moje osebno mnenje je, da motor, ki ima manj od 750ccm z štirimi cilindri nima dovolj navora pod niskimi in srednjimi obrati za uživanje v vožnji štiritakterja. Res pa je, da se zavrtijo do nezavesti in imajo praktično neomejeno končno hitrost. Ampak, tako kot sune eno ali dvovaljnik iz nule mi poplača vse tiste vrtoglave hitrosti, ki jih osebno sploh ne rabim.

Ni je avtoceste, ki da večji gušt kot npr. Dolomiti. Tam pa se ve kaj pomeni navor.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprasal bom kr klele da se ne bo nova tema odpirala,

ali ima kdo manual ali link do njega od kaksnega coperja dva cilindra, tam okoli 1100kubikov lahko več ali manj

zanima me predvsem kako majo sestavljeno masino dvovaljni čoperji, in spremembe v razmerju do cestakov zato tud sprasujem

poleg tega me zanima če kdo pozna kako dobro trgovino z rabljenimi moto deli, v avstriji in italiji, kjer držijo tud kako robo za čoperje

hvala vnaprej .)

Zdaj si pa vrgel kar vse čoperje v en koš... Verjetno imaš v mislih Drag Starja ali Virago, glede na kubaturo (1100).

Lahko ti svetujem serviserja Maksa na Dolgem mostu, ki je živi manual na dveh nogah in je prešraufal vse na dveh, treh ali štirih kolesih (menda zdaj šraufa celo avion :notworthy: ). Če te zanima, mi pošlji PM.

Drugače je pa menda v Novi Gorici ena takšna trgovina... Kaj imaš konkretno v mislih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!