Skoči na vsebino

4. SREČANJE IPA MK SLOVENIJE-ŽEGNANJE MOTORJEV


BOBBY 63

Priporočene objave

IPA MK Gorenjska že 4. leto organizira srečanje in žegnanje motorjev članov IPA MK Slovenije in vseh ostalih motoristov.

Dobimo se v soboto, dne 10.05.2008 med 10.00 in 11.30 uro na Dovjah pri spomeniku Jakoba Aljaža ( ob magistralni cesti Jesenice - Kranjska Gora). Med 11.30 in 12.00 uro sledi žegnanje motorjev, nato pa se bomo odpeljali na Bled na piknik prostor Pod Ribensko goro, kjer bo kosilo in družabno srečanje. Vabljeni! Organizacijski odbor IPA MK Gorenjska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:ninja: PRIDEM :kva2:

Mislim, da vreme nebi smelo biti ovira, če se spomnim tudi pri 3. ni bilo težav zaradi par kapljic!

LP

PS: Mogoče ma pa Bobby 63 veze pri ......Î :worship:

Popravljeno . Popravil žrebec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BOMO PRIŠLI?

Seveda, smo slišali da bo dober pasulj in štrudelj :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno pridem :grim

lani je blo fajn, letos bo še bolš !! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaže, vreme bo........................ takšno ali drugačno, ha ha ha ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme bo lepo,saj je še vsako leto kar držalo :worship:

Lansko leto je malo škropilo tudi od zgoraj,pa nas je bilo še vedno veliko.

Jaz letos na žalost ne morem prit,ker služba vabi. :grim

Mal poslikajte,da vidim kako je blo. :photo:

Sicer pa verjamem ,da bo super,kot je blo še vedno.

Fajn se mejte. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vreme smo zrihtal, ješpren je namočen, klobase so pri mesarju. Tiger škoda, da boš odsoten, slike dobiš! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

INFO

iz prve roke, sonce se prebuja, nič ne diši po dežju.

TOPLO VABLJENI !!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

INFO

iz prve roke, sonce se prebuja, nič ne diši po dežju.

TOPLO VABLJENI !!!

LP

Že letemo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa so slike? :photo:

Kakor sem slišal, se vas je zbralo kar dosti in da je tud un zgoraj spet mal požegnal. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slike, Tiger- evo, za pokušino:

post-8444-1210568786_thumb.jpg

Glažar, majstr za parkplac

post-8444-1210569167_thumb.jpg

In so bli motorji tkole lepo postrojeni :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prilagam izsek potopisa žegna IPA 2008

kot smo ga doživeli lastniki motorjev Suzuki V-Strom

In gremo….proti Dovjam po omejitvah jasno …škoda € za policaje…raj ga damo za tak ror kot ga ima Robi….Prišli smo v Dovje, malo sem se že ustrašla, da sm falila (so mi dovolil, da vodim kolono) zbirno točko, a ko se je na hribčku nekaj živozelenega premaknilo, sem vedla, da to ni grmovje, ampak nekdo ki usmerja promet…Našli smo pravo mesto. Glažar nam je pripravil krasen sprejem in VIP parking na desni strani…ves ostali pleh je moral parkirati na soncu, na levi.HA !!!nek se vidi raskoš.!

7 »naših« je bilo parkiranih v ravno linijo, nad nami pa je delal senco edini drevešček na parkingu. Prijazna gospa v narodni noši nas je pogostila s požirkom khm - khm in peharjem jabolčnih krhljev. Medtem, ko so se obiskovalci žegna zbirali in kupčkali, sem odšla slikat še g. Jakoba Aljaža, ki mi je pokazal kje naj bi bil Triglav. Ker mu nisem verjela, sem trditev preverila še pri domačinu Žrebcu. Tudi on je pokazal v isto smer. Potem sta mi v »uč« padla dva živozelena redarja in ajdi…grem pogledat kdo se za nas trudi usmerjat promet. To sta bila Boris in Niko, ki se mi zdi, da so ju mimoidoči šoferji avtomobilov dobro prekleli…ha , nista jih spustila na naš teritorij, delali so obvoze…tralalaaaaaaaaaaa.

Ker nam je bilo luštno…je čas hitro mineval. Prišel je g. župnik in pričel z žegnom…pričakoval je, da bomo peli z njim…pa smo imeli preveč suha grla, govor je bil pa zelo, zelo lep. Začel je žegnati motorje …pa sem kar zavpila na glas »še mojgaaaaaa, še mojgaaaaaaaaa« bemtiš, saj ga nisem zastonj glancala.

Žegn je bil mimo in cca. 160 motorjev je šlo v koloni proti mestu ričeta… »R« kot Ribno. Vožnja je bila izpeljana fantastično…nobenih zastojev, zmede in gužvanja…vse je šlo gladko kot po mastnem asfaltu….zdaj vem kako se počutijo »veliki možje« zaradi katerih zaustavijo ves promet.

No zadnjih nekaj metrov pred ciljem, pa je bilo posvečenih makedamu …pa nič zato, saj je bil lep in gladek, a Glažar ga je vseeno zamolčal. Šlo mi je pa na jok, ker se je tako kadilo…moj Zuki pa spoliran v nulo. Ofsajd je našel krasno mizo v velikem hladnem šotoru….vsi ostali pa so kar tekli v vrsto za ričet..punce pa za klobaso !!!

Odlična hrana je bila, krasen piknik plac in kot vedno dobra družba. Ker se imamo radi, se imamo vedno fajn.

Potem pa je sledil najlepši del dneva …lani je bil na žegnu štrudl, letos so ga pa ukinli…ta gesta mi pa ni bila všeč. A moj trener Glažar je obljubil, da mi na žegn prinese štrudl in ga je res. Prišel je do mene, v rokah pa držal 2 velika kosa štrudla….Glažar je dec in pol.

pa še slikce:

http://djume.moj-album.com/album/12056303/

lp by Janetka press :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superrrrrrrrrrrrr. :worship:

Janetka ,da boš pa ti v detalje vse opisala sem pa tako vedel. :naughty:

Lep Pozdrav vsem.

Se vidimo. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka; v imenu vseh, ki smo se trudili okoli organiziranja 4. srečanja IPA MK se ti zahvaljujem za odlično napisano - opisano srečanje in slikovni material iz našega srečanja na Dovjem. Upam, da se drugo leto vidimo, za letošnjo sezono pa ti želim veliko varnih kilometrov. Boštjan K.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka; v imenu vseh, ki smo se trudili okoli organiziranja 4. srečanja IPA MK se ti zahvaljujem za odlično napisano - opisano srečanje in slikovni material iz našega srečanja na Dovjem. Upam, da se drugo leto vidimo, za letošnjo sezono pa ti želim veliko varnih kilometrov. Boštjan K.

Bilo mi je v veselje :grim

in absolutno pridem tudi na 5. srečanje modrih angelov. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1x sem že napisal, pa nič hudega če še enkrat.....

Čestitke za odlično organizacijo, čudovito vzdušje :worship: :worship: ...se vidimo prihodnje leto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!