Skoči na vsebino

je že kdo kupoval iz amerike


jhribar1

Priporočene objave

na tej strani https://www.ktm-parts.com/mm5/merchant.mvc? pride komplet akrapovič za KTM sx 525 okoli 900 $ kar je okoli 565 EUR.

Pri nas pa je isti akrapovič okol 1100 EUR

a se splača kupit, ker ne vem koliko je še zraven carine ker ne vem kakšno tarifo imajo za te predmete itd ter če je možno da imajo kakšne ponaredke v ameriki itd

če je kdo že kupoval kaj podobnega naj pove svoje izkušnje hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jest sm opazil da pride akrapovič v ameriki veliko ceneje kot pri nas v Sloveniji. Vendar nastane problem (vsaj pri meni) ker akrapovičevi auspuhi v ameriki pridejo po pošti brez ustrezne homologacije, tako da le ta ni mogoča v Sloveniji.

Tako da stvar se da kupiti, vendar če imaš podobne želje po Legalizaciji, ti to ne bo uspelo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skrbi me samo če ne prodajajo tam kakšne fake robe pa kje bi lahko zvedel kolko % carine je treba plačat za izpuh iz amerike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Tudi jest sm opazil da pride akrapovič v ameriki veliko ceneje kot pri nas v Sloveniji. Vendar nastane problem (vsaj pri meni) ker akrapovičevi auspuhi v ameriki pridejo po pošti brez ustrezne homologacije, tako da le ta ni mogoča v Sloveniji.

Tako da stvar se da kupiti, vendar če imaš podobne želje po Legalizaciji, ti to ne bo uspelo.

LP

Jaz mam na mopedu akrapoviča ki ni homologiran pa še ni blo problemow. 1x ko so me ustavili je mal težiu okoli homologacije ampak nič hujšega k vedno se lepo počasi prpelem do policajev ( Hvala mimoidočim motoristom za opozorila). Drgač ga pa peli na A-test pa ga homologiraj. Neki malega se doplača in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač ga pa peli na A-test pa ga homologiraj. Neki malega se doplača in to je to.

Ni možno :P oz..bi bilo tisto nekaj malega....zeeeloooooo veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v temi od akrapoviča je dau vuk76 link od ene strani kjer prodajajo tut akrapoviče..primerjaj še tam...zadnji post ve temi akrapovič izpuhi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!