Skoči na vsebino

Husqvarna TE 450


burgy

Priporočene objave

Že pozimi sem kupil Husqvarno 450 TE.

Zdaj mi je pa žal, ker nisem že prej kupil filtrov (oljnega in zračnega), ker zdaj že več kot en mesec čakam lokalne distributerje, da mi dobavijo oljni in zračni filer. Saj, če bi imel čas bi jih gotovo že dobil, vendar se mi ne da klicarit naokrog, pa tudi časa za vozit nimam ravno veliko.

Verigo in zobnike sem pa že menjal.

Mi lahko kdo napiše (lahko tudi PM), kej bom najprej dobil filtre. Sezona je namreč že na vrhuncu.

Je pa res neverjetno, da za Suzuki, dobiš filtre v vsaki "garažni trgovini" ...

Pa še eno vprašanje za lastnike Husqvaren. Jih registrirate ali jih uporabljate le za vožnjo po terenu.

Moja je letnik 2003, pa ni bila še nikoli registrirana, imam pa vse papirje, tudi homologacijo.

Hvala za odgovore in lep pozdrav,

burgy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dele boš najhitreje dobil pri Zupinu: 051 304 794

Drgač pa filter maš najbrž od TwinAir in ga lahko samo spucaš in naoljiš, oljni filter se pa sigurn komot dobi

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zračni filter je za zamenjat, ker je bil akomulator namontiran brez cevke in je po filtru nakapala kislina in je malo razžrt (pa po pravici povedano, tega niti še nisem prav resno iskal, ker ni tako hudo).

Ja, v bistvu je oljni filter lahko dobit, vendar, vsi ga imajo pa noben ga nima. Povsod, kjer sem spraševal se mi pa zdi, da prodajajo Hiflo filtre, ki pa jih kao uvoznik nima za ta motor že cca. en mesec na zalogi. Kdo drži še kakšne druge filtre?

Bom pa verjetno res kar Zupina poklical, sem že nameraval. Verjetno ne bo kaj dosti razlike v ceni. Hvala za cifro.

Lp, burgy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zračni filter je za zamenjat, ker je bil akomulator namontiran brez cevke in je po filtru nakapala kislina in je malo razžrt (pa po pravici povedano, tega niti še nisem prav resno iskal, ker ni tako hudo).

Ja, v bistvu je oljni filter lahko dobit, vendar, vsi ga imajo pa noben ga nima. Povsod, kjer sem spraševal se mi pa zdi, da prodajajo Hiflo filtre, ki pa jih kao uvoznik nima za ta motor že cca. en mesec na zalogi. Kdo drži še kakšne druge filtre?

Bom pa verjetno res kar Zupina poklical, sem že nameraval. Verjetno ne bo kaj dosti razlike v ceni. Hvala za cifro.

Lp, burgy

Če si ti tisti ki je pri meni naročil, pol pa ni mel jajc (al pa šoldi) na pošti dvignik poslan mu paket, ti želim da tebi al pa tvoji žlahTi sledi invazija rdečih polžev na vrtne posevke.

Če pa nisi pa vzami gornje pisanje za večerni spanec. Pr men je stalno v škatli min. 10 zračnih filtrov za Huse in min 5 kosov oljnih filtrov. Je pa res da pri Tušu tega še nimajo in pri Best neiGborsu tud še ne dobiš pikic za Husa spare parts.

Mal uporabi brskalnike.

Drgač pa klikn sem: NAROČILA HUSA REZERVNIH DELOV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si ti tisti ki je pri meni naročil, pol pa ni mel jajc (al pa šoldi) na pošti dvignik poslan mu paket, ti želim da tebi al pa tvoji žlahTi sledi invazija rdečih polžev na vrtne posevke.

Če pa nisi pa vzami gornje pisanje za večerni spanec. Pr men je stalno v škatli min. 10 zračnih filtrov za Huse in min 5 kosov oljnih filtrov. Je pa res da pri Tušu tega še nimajo in pri Best neiGborsu tud še ne dobiš pikic za Husa spare parts.

Mal uporabi brskalnike.

Drgač pa klikn sem: NAROČILA HUSA REZERVNIH DELOV

Ne ne , nisem bil jaz, bom pa jutri poklical verjetno. Sem bil prejšnji teden v tujini pa še ni bilo časa.

Je pa tudi mene zadnjič eden nategnil, da sem mu eno rabljeno čelado poslal, pa sem jo pol dobil nazaj pa še enkrat poštnino plačal. Pa se ni hotel oglasit na mobitel, tudi ob 3h zjutraj ne :evilgrin:

A je na motosvetu seznam kakšnih nategatorjev, ki naročajo robo pol pa zavračajo pošiljke?

Lp, Burgy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Aja, je ša kakšen lastnik Hussqvarne te 450 na forumu?

oj

ali kdo ve za kakšen agregat husqvarne te 450 l.2007ali 2006,lahko je v okvari,zariban

rabim ga nujno

hvala

Popravljeno . Popravil iceage
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo

Lastnike oz. poznavalce "Husqvarna TE 450 l.2004" bi prosil za mnenje, kako je kaj z vzdrževanjem in okvarami tega enduraša.

Uč sm vrgu tudi na KTM 400 EXC l.2004, pa me zanima katere so najpogostejše težave pri tako starih endurotih, kaj je dražje za popravljat, itd.

P.s. Sem preletel forume, da ne bo kdo mislu, da se mi ne da googlat, vseeno bi bil zelo zadovoljen za odg. iz prve roke.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Lastnike oz. poznavalce "Husqvarna TE 450 l.2004" bi prosil za mnenje, kako je kaj z vzdrževanjem in okvarami tega enduraša.

Uč sm vrgu tudi na KTM 400 EXC l.2004, pa me zanima katere so najpogostejše težave pri tako starih endurotih, kaj je dražje za popravljat, itd.

P.s. Sem preletel forume, da ne bo kdo mislu, da se mi ne da googlat, vseeno bi bil zelo zadovoljen za odg. iz prve roke.

Hvala

Jaz ti lahko povem za KTM-ja in sicer sam imam 520 EXC letnik je pa 2001...ampak ta motor oz. agregat (RFS) je ostal zelo podoben vse do 2007, nisem čisto prepričan katerega leta so razvili nov agregat.

Ko sem kupil svojega sem naredil malo bolj konkreten servis (vsi ležaji in semeringi, napenjalec, vodna črpalka, zobnik 5. prestave...in še par malenkosti), ker se mi je zdelo, da nekam glasno lavfa sem ga odprl. To sem vse delal iz preventive.

Potem sem moral malo po tem zamenjati še glavo, ker je bila počena, ampak prej tega nisem opazil.

Za to napako je bil bolj kriv prejšnji lastnik...ker mu je najbrž večkrat zakuhal...ampak to se relativno hitro zgodi pri kakšnem res hard terenu.

Drugih težav nisem imel...od takrat naprej sem delal samo redne servise (na 15 - 20ur) in to je to...letos sem naredil okoli 50ur od tistega servisa.

Odvisno je tudi od tega na kako ohranjenega boš naletel, jaz sem imel pač malo smole.

Pri ktm-ih se tudi sklopka malo sliši (šumi) tako, da naj te to ne zmoti, ampak ko je stisnjena preneha šumet, da ne boš takoj pomislil, da je kaj narobe.

Drugače se pa lahko registriraš na THEF forum, tam boš mogoče kaj več zvedel tudi o Husqvarni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!