Skoči na vsebino

Dan varne vožnje - MK Kamerad


andrejz

Priporočene objave

Vsi motoristi in ljubitelji motociklizma vabljeni na 4. delavnico varne vožnje, ki jo organizira MK Kamerad Trebnje.

Delavnica bo potekala 11. maja 2008 ob 14.uri na parkirišču Mercator centra v Trebnjem.

Na voljo bo:

- poligon varne vožnje pod vodstvom policistov motoristov PU Novo mesto,

- simulator vožnje motornega kolesa,

- prikaz reševanja ponesrečenca - reševalna ekipa ZD Trebnje in motorist reševalec RP Ljubljana,

Na voljo tudi dva testna motorja:

Predstavilo se bo podjetje Autocommerce d.o.o. iz Ljubljane. Na voljo bosta dva testna motorja Honda: CBF 1000A in CB 600F Hornet.

Vabljeni!

lp,

MK Kamerad

post-19223-1210005985_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil andrejz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma spet bo lepo vreme, jest sm pa mislu, da bo dež, da bom deževne učne ure skoz dal-izogib lužam, zaviranje v hudourniku, menjava kolesa v nalivu :lol1: .lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma spet bo lepo vreme, jest sm pa mislu, da bo dež, da bom deževne učne ure skoz dal-izogib lužam, zaviranje v hudourniku, menjava kolesa v nalivu :lol1: .lp

Ja madonca če bi pa vse to rad doziviu bi pa mogu it na Mjanmar :o

Ej k boš letos tut une bejbe zrihtal? Veš une k s mele eno piksno na Beetlu :wub:

Se vidmo :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bigi, ti pa itak moraš pridt, če že tolk reklame delaš(plakatipress :smoke: )

a79-hornetka bo tud za pelat ne sam za gledat

:hmm: piksne, ma brezveze :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja madonca če bi pa vse to rad doziviu bi pa mogu it na Mjanmar :o

Ej k boš letos tut une bejbe zrihtal? Veš une k s mele eno piksno na Beetlu :wub:

Se vidmo :010

Za dž nč bat....če pridem bom mela moj dežn oblak sabo :evilgrin: , kt ponavad :krneki: .

Sm babe ti gredo po glav, c, c, c :slap: , boš spet svojo prevaral a.......maš srečo d bodo reševalci tm :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninja oblake kar doma pust, pa prid pokazat kako ti gredo osmice s tanovim Gigsrčkom :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm babe ti gredo po glav, c, c, c :slap: , boš spet svojo prevaral a.......maš srečo d bodo reševalci tm :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninja oblake kar doma pust, pa prid pokazat kako ti gredo osmice s tanovim Gigsrčkom :naughty:

Hja moj črn oblak me tko lepo pros d bi pršu mal zalivat :krneki: ...nimam srca ga pustit doma :whistle:

Ja kaj pa misls druzga kot pa punce :inlove:

Prjatlov itak nimam, mam sam psa pa še ta me ne mara :worship:

Če boš med stožci čaral s hondico te bo tko zaposlila nauš mel cajta okol druge zjat :lol1: ...ne pusti ona :nono: .

Ni udn če mu že cel lajf meso odžiraš :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja moj črn oblak me tko lepo pros d bi pršu mal zalivat :krneki: ...nimam srca ga pustit doma :whistle:

Če boš med stožci čaral s hondico te bo tko zaposlila nauš mel cajta okol druge zjat :lol1: ...ne pusti ona :nono: .

Ni udn če mu že cel lajf meso odžiraš :whistle: .

glej če boš jutr ti namest mene kelnarla ti oblubm da bom sam nate mislu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej če boš jutr ti namest mene kelnarla ti oblubm da bom sam nate mislu :rolleyes:

Pa ja, vse, za pjačo, za futr.... vse morm jz....pa da.....nč ne bo :grrr , jz bom jutr B) , ti boš pa mrzlo vodo mi nosu pa Gigsrčka vsazga prahca obrisal....pa marelo nucava naj ne bo sonce zapeku.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se varno vozil in navozil :OK: ....eni bl,drugi :krneki: mn (svojmu sm sm mal stožce pokazala pa še ne zna tko dobr k Yamahec, sj je še mlad, se bo že nauču počas :rolleyes: ). Kje so zdj kake fotke, uradni klubski fotograf???? :unsure: ....eno slikanico lohk prlimaš al ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola :krneki: ,

na malo infuzije dokler ne pride pravi zdravnik :winkiss:

post-163-1210656982_thumb.jpg post-163-1210656998_thumb.jpg

post-163-1210657009_thumb.jpg post-163-1210657055_thumb.jpg

post-163-1210657175_thumb.jpg post-163-1210657211_thumb.jpg

post-163-1210657225_thumb.jpg post-163-1210657242_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No gospod uradni škljocar.....a je kaka lepa slikica ratala al ja...čakamo in čakamo in še čakamo.... :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!