Skoči na vsebino

Kamerad Weekend 2008 - MK Kamerad


andrejz

Priporočene objave

Hola ... kako smo kaj? ... Medo Mario spet med vami ampak tokrat iz Primorske. Kako urco nazaj me je zvest Ducati spet pripeljal z Dolenjske v Zamejsko Gorico po zelo lepem vikendu. No, pa zacnimo ... in sicer naprej s tem, da cestitam vsem vam ... BRAVO KAMERADI - KAPO DOL. Ste organizirali res fajn zbor ... lokacija fenomenalna ... dogajanje pestro ... druzba prava (motoristicna) ... tako da, svaka vam cast ... kar tako naprej. Jaz sem seveda bil prvic pri vas in moram rect da sem ostal pozitivno ... zelo pozitivno presenecen. Lepo vzdusje v fantasticni lokaciji, dobra klapa (kot se rece pri nas) ... pa seveda da ne pozabim ... enkratna medica ... Medo si se kar lize brke na njen racun.

Morate pa priznat da sem tud neki malega svojega prispeval k dobri volji udelezencev zbora ... a ste vidli kak so se zabavali gledalci ko mi je Ducati crkaval na pocasni voznji??? :-) joj ... nerodni Medo ... hahahahahahaha ... Da bi me videli iz Ducatija mi takoj poberejo motor :-)

No tako ... skratka blo je super ... sedaj pa upam, da bo cimprej spet kaj dogajalo da Vas pridem obiskat ... aja ... upam tudi da boste kaj kmalu slike dali na spletno stran. Jaz nekaj zanimivih imam tako da jih bom gor dal tu na forum danes zvecer malo kasneje.

Pa se to, da ne pozabim ... sporocilo za Predsednika ... : A se lahk torej s punco pojaviva na prvi naslednji sestanek ki ga boste imeli Kameradi da se zmenimo za uclanitev? Vedno ce lahko sprejmete v vasih vrstah ZAMEJSKE Medote na Rdecih Ducatijih.

Ok ... to je pa za sedaj res vse ... grem ... da me ne boste meli prevec polne glave od branja :-) Se beremo se kaj kasneje ko bom nalozil slike in do takrat lep pozdrav vsem ... pa se kmal kaj vidimo na Dolenjskem

Pozdrav

Medo Mario

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot obljubljeno evo vam nekaj mojih slicic iz sobotnega zbora.

post-20019-1211836558_thumb.jpg

post-20019-1211836521_thumb.jpg

post-20019-1211836658_thumb.jpg

post-20019-1211836722_thumb.jpg

post-20019-1211836748_thumb.jpg

post-20019-1211836771_thumb.jpg

post-20019-1211836878_thumb.jpg

post-20019-1211836924_thumb.jpg

post-20019-1211836942_thumb.jpg

post-20019-1211836968_thumb.jpg

post-20019-1211837030_thumb.jpg

post-20019-1211837057_thumb.jpg

post-20019-1211837159_thumb.jpg

post-20019-1211837195_thumb.jpg

post-20019-1211837204_thumb.jpg

post-20019-1211837217_thumb.jpg

Lep pozdrav

Medo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-8405-1211925047_thumb.jpg

Lačni tudi nismo bili. Lulali smo kar v hotelu :whistle:

Kameradi, lepo je z vami, hvala za lep izlet.

post-8405-1211925110_thumb.jpg

post-8405-1211925170_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil jakATV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za pohvale in vzpodbudne besede.

Letos smo se še posebej potrudili in pripravili motoristični zbor res za ''prave pristaše'' motorizma. Prepričani smo, da je smer pravilna, to pa se že potrjuje tudi v vaših pohvalnih odzivih.

Še enkrat hvala za udeležbo.

Na skorajšnje snidenje ob prvi priložnosti :beer2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem opazil,da je tudi ena blond čebelica tam okol letala pa "nektar"iskala. :worship: :worship: :worship:

ja, ena je bla fajn aktivna celo opolnoči-tud nočni hlad je ni prizemljil, tako, da je enim kar vroče ratal. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ena je bla fajn aktivna celo opolnoči-tud nočni hlad je ni prizemljil, tako, da je enim kar vroče ratal. :naughty:

Dear Mister President :rolleyes: , enim je vroče ratval ja, ene smo pa zmrzvale :xx: , že tko je blo mraz pol pa še ves tist leden pir k je šou čez moje rokce :whistle: , tko d za drug let bi lohk poskrbel še za talep del motočrede al ja :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dear Mister President :rolleyes: , enim je vroče ratval ja, ene smo pa zmrzvale :xx: , že tko je blo mraz pol pa še ves tist leden pir k je šou čez moje rokce :whistle: , tko d za drug let bi lohk poskrbel še za talep del motočrede al ja :naughty: .

bom reku enmu druzmu presidentu :krneki: , če se bo kej specializiral tud za ogrevanje talepega dela motočrede pa nabavu kašnga specialca do druzga leta :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom reku enmu druzmu presidentu :krneki: , če se bo kej specializiral tud za ogrevanje talepega dela motočrede pa nabavu kašnga specialca do druzga leta :evilgrin:

ja pa saj je eden mišice razkazoval :lol: smo se kar precej ogrele s smejanjem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa saj je eden mišice razkazoval :lol: smo se kar precej ogrele s smejanjem .)

Zna bit d res, sm jz sm sm slikce gledala :rolleyes: , najbrž so ble mišice spodi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradni fotograf je spet pozen B) , pravijo, da vseeno bolje pozno kot nikoli

Torej na motosvet-albumi je objavljen uraden foto album 4. kamerad weekenda.

Zdaj pa veselo iskat kje je kdo na sliki. Prvi, ki se najde dobi praktično nagrado (pivo na naslednjem Kamerad weekendu :kva2: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, kaj naj recem ... ce se prvi javim mi bo verjetno tud pir pripadal a? :P Ce je tako pol pa kar kmal naslednji Kamerad weekend :010 organizirat ker sem ze fejst zejeeeeeeeeeeeeeeeeeennn :beer1:

Dobre slike drugace :beer2:

Pozdrav

Medo

Uradni fotograf je spet pozen B) , pravijo, da vseeno bolje pozno kot nikoli

Torej na motosvet-albumi je objavljen uraden foto album 4. kamerad weekenda.

Zdaj pa veselo iskat kje je kdo na sliki. Prvi, ki se najde dobi praktično nagrado (pivo na naslednjem Kamerad weekendu :kva2: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če govorite o tisti blont čebelici na eni od teh slik vam sporočam da je nektar že najdla. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Medo :beer2:

Lp

Medo, pivo pade na naslednjem Kamerad weekedu :yea1: .
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa veselo iskat kje je kdo na sliki. Prvi, ki se najde dobi praktično nagrado (pivo na naslednjem Kamerad weekendu :kva2: ).

:angry: zakaj pa mene ni nkjer???? c, c, c......zločin......ki mu sledi kazen.......nbenga piškota več zate hehe :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!