Skoči na vsebino

Access Cross


BackWheel

Priporočene objave

Zdravo. Mene pa zanima kakšni so Access Crosi. Zanima me 250 kobični model, ki najbi bil nekašna kopija Honde? Zanima me če ga je slučajno kdo probal, če se kvarijo in če sploh kam grejo? Verjamem da ni takšen kot original, je pa bistveno cenejši :rolleyes:

Za modre odgovore se vam že v naprej zahvaljujem.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da se kvarjo... ampak dobesedno razpadajo... te kopije se ne splaca kupt ker je z nimi vec dela kot veselja in si bistven na boljsem ce kupis 10let star cross motor priznane firme... slišal sm za vsaj 3 primere ko jim je med vozno odpadla zadna nihajka :headbang: in kup drugih stvari ki pokajo se lomijo in cekujejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Mene pa zanima kakšni so Access Crosi. Zanima me 250 kobični model, ki najbi bil nekašna kopija Honde? Zanima me če ga je slučajno kdo probal, če se kvarijo in če sploh kam grejo? Verjamem da ni takšen kot original, je pa bistveno cenejši :rolleyes:

Za modre odgovore se vam že v naprej zahvaljujem.

LP

Za penzionistično vožnjo so v redu. Če se kaj zlomi zašvasaš, ker je vse iz železa. :P

Še vedno pravim da je za rekreativno vožnjo še vedno v redu, ker te vzdrževanje in popravila pridejo bistveno cenejš kot kakšen 2t japan kros.

Sem imel enega takega kitajca in ti govorim iz prve roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za penzionistično vožnjo so v redu. Če se kaj zlomi zašvasaš, ker je vse iz železa. :P

Še vedno pravim da je za rekreativno vožnjo še vedno v redu, ker te vzdrževanje in popravila pridejo bistveno cenejš kot kakšen 2t japan kros.

Sem imel enega takega kitajca in ti govorim iz prve roke.

Tle si ga pa mimo kiksnil totalno. Zračunaj si koliko stane generalka na 2takt ali pa na 4takt, s tem da vprašanje kje bi dobil dele za te kitajce. Tako kot so ti že rekli: raje 10 let staro kroso honda, yamaha, kawasaki... kot pa te ničvredni kitajci. Saj seveda ni za brezveze priznana znamka 6krat dražja od teh kitajcev. In res je da se lomijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašine tehle kitajcev delajo na večno, nimaš kej prčkat razen olj pa nastavitve ventilov občasno. ;) Pač na leto naredijo na milijone samo teh 250ccm agregatov in si ne morejo privoščiti serijske napake. Pa 16km iz 250ccm tudi ni ravno pojem navite mašine. :D Dele dobiš pa čisto vse in povsod.

Če pa kupiš 10 let starega japonca, se pa stroški šele začnejo, pa nič ni poceni.

Je pa res da bo kitajc razpadel po parih skokih, pač niso namenjeni temu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: a poj res ni primeren za po hosti okol bajte? pa taka fajn cena je! pa še nov :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za dobre nasvete. Sem mal razočaran, sam še vseeno bolš kot pa bit nateg...

V primiru da pa kdo zve za kakšno dobro repliko, bi bil pa vesel če mi sporoči :D .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!