Skoči na vsebino

Route 69


david764

Priporočene objave

Ali bi se mi kdo pridružil na izlet po Route 69 do kampa Las Legas ? Štartam pa v četrtek 08.05.08 vem da sem malo prepozno vprašal ampak vseno . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa je že kdo bil pa bi prosil za oceno ?

Ja v podoče tudi sam planiram to destinacijo,......tak da prpopajte kaki zemljevid, kako sliko in kake zanimivosti........... :winkiss:

Lp,Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B69 (kot je uradna oznaka te "route") poteka od bad radkersburg-a na stajerskem do lavamünd-a na koroskem ob meji z slovenijo (ali v obratni smeri, po zelji), med ostalim tudi cez golico (ali soboth po nemsko). neke blazne karte ne potrebujes, je vse napisano.

ker poteka cesta veliko po naseljih jo je ziv dolgcajt peljati. ali pa je prevec policije na cesti.

uzivaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker poteka cesta veliko po naseljih jo je ziv dolgcajt peljati. ali pa je prevec policije na cesti.

uzivaj.

Meni osebno se je veliko lepše peljat čez avstrijo do G. Radgone kot pa po Sloveniji. Ti samo vozi in boš videl kaj ti je ljubše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ja meni je bilo zelo všeč na route 69 !!!

Nekaj slikic od dvodnevnega doživetja na tej cesti . No ta ki polaga je kolega čeh ki je imel na drsnikih namontirano pločevino tako da je iskrilo ko se je tikal asvalta he he .... dobro se je spomnil !!!

Popravljeno . Popravil david764
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!