Skoči na vsebino

DP v starodobnikih sezona 2008


dirkac24

Priporočene objave

odločil sem se da naredim temo na starodobnike, saj jo do sedaj ni nihče naredil, tu bom jaz in tudi mogoče vi objavljali razne komentarje na DP v starodobnikih .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri v soboto 10.maj.2008 je prva dirka za DP prvenstvo, ki bo potekala v taborju organizira pa jo Klub ljubiteljev starih vozil Mirenske doline –

Hrast Tržišče začetek treninga bo ob 9:30 dirka pa sledi ob 13:00 na dirki bo le ena vožnja več pa si lahko preberete na: http://www.amzs-sport.com/strani/pravilnik...SD=Tabor=SR.pdf se vidimo v taborju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeba to bi pa pršu pogledat sam moram delat :headbang: Kdaj bo pa kakšna naslednja??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozim tud

tomos t12 3 prestave do 60 ccm sam so me dal med speciake oz. replike d6 kjer sem zaostal za 2 sek. ker se je nekdo pritožil nad mojim motorjem ker naj bi po njegovim mnenju ni orgnalni uplinjač poleg mene je diskvalificirov še 3 tekmovalce in tako je bil lahko on 2. pa še to je gulfov saj je med 1. in 2. tekom zamenjal uplinjač res baraba :devil: bil je na istem pol pa nas je diskvalficirov nč tak mamo :hmm:

slik pa ne dobim saj jaz nisem mogel slikat :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirkač24

Glede tekmovanja z oldtimerji na DP ti tudi jaz lahko kaj pripomnim, pa verjemi da bom tiho kot še nikoli. Že kar se vodenja tiče...ma bom tiho, se bom preveč razburil.

Bi pa peljal prikolico iz leta 74, ampak je niti ne moram niti je ne bom, saj so si pravila postavili kar organizatorji sami.

LP Dejan

PS: Te razumem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

dejan se strinjam s tabo slovensko držano prvenstvo je kar nekaj nekje so tako natančni kot bi vozili gp po drugi strani pa tako šlampasti da ne morš vrjet pa še zmeraj je tako da tisti ki ima denar lahko zmaguje vendar se jim bo vse to še vrnilo in bo drugače še to sezono saj pri mopedih do 60 ccm

Popravljeno . Popravil dirkac24
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja...

Drugače bi bilo, če bi midva ozganizirala ali vodila dirke. Dokler je tako, kot do sedaj, bo to tudi ostalo. Šelebajzersko.

Verjemi mi, Dirkač, iskreno ti povem, da na naših dirkah nui niti enega pravega dirkalnika, verjemi. Vse so neke trapaste replike. Če bi se vodtvo drugače obnašalo, bi marsi kdo od doma tudi pripeljal dirkalno hondo. Pazi tovarniško dirkalno, ne pa nekaj v štali na vkup zmetano.

Sem bil pa sovoznik na prikolici in vem, kako se tam dela.

Kdor ima denar...hja. Ta bo zmagoval še naprej. Če boš pa hitrejši se bo pa pritožil ter bodo ukinili klaso.

A se motim? Morda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo mi dal na sestanku amzs za naslednje sezono (letošnjo) da bi se klase mal poštimale, da ne bi take podrtije vozile ('' dirkalni motorji '' z sredinskimi stojali in sedeži za dva itd itd :wacko: ) pa so samo rekl zakaj bi spreminjal, nej jih bo čim več kar kaže kaki ljudje držijo vajeti v rokah, zarad tega dvomm, da bo kdaj kak ta pravi dirkalnik videl naše prvenstvo, bi blo pa dobr da bi, ker potem bi pršlo počas do kakih sprememb (na koncu še kje, da dirkalniki ne bodo smeli vozit, kar je zelo možno pri nas v sloveniji).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboo 24.5.2008 bo nova dirka za DP v starodobnikih in sicer bo drka na krvavec organizatorji bodo letos to dirko pripravili prvič

in upajmo da bo dovolj obiska :yea1:

pridite še vi v soboto 24.5.2008 trening se začne ob 10:00 prva vožnja pa ob 12:00 druga vžja pa naj bi se začela ob 14:00 se vidimo na krvavcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboo 24.5.2008 bo nova dirka za DP v starodobnikih in sicer bo drka na krvavec organizatorji bodo letos to dirko pripravili prvič

in upajmo da bo dovolj obiska :yea1:

pridite še vi v soboto 24.5.2008 trening se začne ob 10:00 prva vožnja pa ob 12:00 druga vžja pa naj bi se začela ob 14:00 se vidimo na krvavcu

Kakšen pa je urnik v nedeljo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VČERAJ SE JE ODVIJALA 2. DIRKA DP STARODOBNIKOV NA KRVAVEC bilo je kar zanimivo slike dobite kmalu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!