Skoči na vsebino

HONDA VF 1000 (750) f


eXTReme13

Priporočene objave

Malo sem brskal po forumu in opazu da ni teme o prastari hondi vf. Tko da navali narode !!!! kritike, pohvale itd. Motor je prou evil :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se pravilno spominjam, serijska napaka na zadnjem paru cilindrov pri tesnilu glave, olje vec mece/tece pri dolocenih obremenitvah.

so pri VFR odpravili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi k jo gonš pušča olje pr glavi. Treba to testirat. Frend ma 750 a je že čist zmatrana zadeva pa je zdej iz nemčije prpelu 1000. Tko da upam da mu bo zadeva laufala da ne bo kot 750 k je več časa prebila u garaži kot na cesti. Drgač se pa da hudega streetfighterja narest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je z VFji lahko prašaš Žgurja. S tremi besedami: PAIN AND SUFFER. poleg "zadnje" glave so imele problem tudi z pogonom odmičnih gredi, z odmičnimi gredmi in ventili :( Križaj (k ma zdej ER5) je mel nepopravljive probleme z elektriko. Martin iz Rodika pa z gredmi...... rabiš problem? izberi. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr krizaju ni bla elektrika kriva je meu tut ene probleme s ketncami na odmicni gredi. Pol je tisto dobu u roke en model in je zacel z nekimi bajnimi predelavami na masini :D vrtanje v bloke motorja itd. GROZA !!! tale 1000 pa zgleda ko bomboncek proti tisti 750 :D ceprou ostajam skeptik k smo rabli 9 ur do portoroza :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOOOOOOO!!! dobri stari cajti. do portoroža devet ur. jaz sm se pogovarjal z enim k je dirkal z oldtimerji, s CB750, in enmu frendu sestavil vf. on je reku honda se je na vfu ful navadla de je motor bez veze zakompliciran, in ko gre kej narobe, se ne konča. BTK, sej maš Yamo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOOOOOOO!!! dobri stari cajti. do portoroža devet ur. jaz sm se pogovarjal z enim k je dirkal z oldtimerji, s CB750, in enmu frendu sestavil vf. on je reku honda se je na vfu ful navadla de je motor bez veze zakompliciran, in ko gre kej narobe, se ne konča. BTK, sej maš Yamo.....

Ne sej jst si nebi nikoli kupu takega starga motorja k mu nemorm zaupat. Sm meu gpz 500 in je biu cist ok motorcek sam navora pa konju je meu malo, drgac se mi je zdeu bolsi kot njegov naslednik er 5 k je bol podobn mz-ju v vseh pogledih :D Pri vf me navdusuje mad max oblika :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Honda noče užgat. Ko verglaš se kadi iz auspuhov ampak noče užgat sam nek se matra ke po svoje. Zna bit da so frgazerji ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...kolega bi znou met še kkšne dele...vem d je meu use razn mašine...kok je pa stran pometou pa nevem. Če kej nucaš povej, pa uprašam če še ma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Honda je vžgala ampak se je pojavil problem. Motor na minimumu lepo dela ampak ko daš gas crkne. Možno da so membrane ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda vf1000f dela !!!!!!! legenda spet na cesti !!! Hvala motosvetovcem za izcrpne informacije :) K ih je blo bol malo :) je vidt da ni več old school bikerjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Sem lastnik VF 750 F l:"83,zadovoljen zelo,mi pa fali levi bočni pokrov,motor je v belo-rdeči-modri kombinaciji.

kje se da kak del za ta motorček kupit ?????

na netu ni nč kar se tiče plastik,pa maske...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej ZZZZZZZZZZZZZZ dobro jutro.

Imam ogromno delov za vF 750 S (let. 84), med ostalimi- še tudi komplet delujoči agregat, novi anlaser, novo sklopko, sedeže.................

pokliči na 031 256 723 za več info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!