Skoči na vsebino

XJR fura


eXTReme13

Priporočene objave

Lastniki yamahe xjr 1300 bi se lahko en dan dogovorili za eno furo po sloveniji. Hvala za razumevanje :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastniki yamahe xjr 1300 bi se lahko en dan dogovorili za eno furo po sloveniji. Hvala za razumevanje :worship:

Daj napiši mal več osebnih izkušenj o tem motorju - predvsem na daljših furah...

predvsem me zanima par vprašanj v zvezi z zadnjo izvedbo XJR - sam nimam izkušenj, zanima bolj kolega: :rolleyes:

razlika od prejšnjega modela: samo en izpuh, el. vbrizg - če se ne motim, 98 KM, (še vedno) 5 prestav...

- a ima kdo izkušnje predvsem pozitivne v primerjavi s prejšnjim modelom?

- Kako je z udobjem, sedenjem, položajem predvsem na daljših pototvanjih? Je večja šipa potrebna (koristna)?

- čeprav pri tej kubaturi nesmiselno vprašanje... kakšna je poraba če ni več fergazerjev?

- kaj bi kot lastniki spremenili, dodali, izboljšali, predvsem v smislu uporabnosti, udobja na daljše vožnje (ne v zvezi s strojem, izpuhom)?

Sicer pa se tudi meni zdi motor navidez odličen, veliko lepši od cb 1300 ali gsx 1400..., morda moj naslednji :yes: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari nimam pojma jaz mam letnik 00. nova ma grdo zadnjo luc :D drgac je pa to tvoje vprasanje za temo o yamahi xjr k jo mas tam k je vse o motorjih. Ta tema je mende samo za fure z xjr-i , ki za 1x se ni obrodila sadov. Upajmo da bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastniki yamahe xjr 1300 bi se lahko en dan dogovorili za eno furo po sloveniji. Hvala za razumevanje :worship:

ma hvala qrcu končno ena dobra tema :worship: :worship: ...prepričan sem , da nas ni malo in res bi bilo lepo , če bi se enkrat dobili...lahko bi imeli tudi svoj klub kot ga imajo italiani, nemci,francozi,angleži,nizozemci.....od 6-10.5.2008 je bilo v Parizu evropsko srečanje XJR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferek: XJR je zakon! Po 4 letih in 40.000 km sem še vedno istega mnenja (kot sem bil takrat, ko sem ga prvič ugledal).

Glede tvojih vprašanj pa na kratko: dolge fure niso problem, ker je drža idealna (čeprav je to odvisno tudi od telesnih mer voznika); priporočam nizek vizir (ščiti vsaj do 140 km/h); poraba je pa hudo odvisna od želje po vrtenju desne dlani: med 5 in 7,5 l/100 km.

In še mimogrede: ja, na kakšno srečanje bi tudi jaz prišel.

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote

In še mimogrede: ja, na kakšno srečanje bi tudi jaz prišel.

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi midva prideva.........drugače pa je xjr zakon tudi sopotnik se udobno počuti na motorju ;)

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz še luč zmontiram, prednjo masko dam gor (barvanje bom prelozu za 1x ko bo kej vec dnarja) in gremo eno furo !!! ja res je da sem razbiu najlepsi motor na svetu sam zdej bo pa se lepsi in bol funkcionalen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo smo že trije :naughty: mogoče pa se nas bo le nabralo kej ...pa upam, da ne bo trajalo to zbiranje tja do jeseni :whistle:

Pohajač jaz sem pomoje naslednji vikend že na cesti, tko da meni fura odgovarja :OK: ni ga lepšega kot vidt eno skupino poskočnih kravic B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z naše strani bova verjetno dva..prijatelj ima xjr 1200...med prvomajskimi sva dala skozi Bosno in Dalmacijo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povejte datum, pa gremo . pa zaželjena bi bila nedelja

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

datum je treba dolocit plus kraj kjer se bomo dobili. pa se furo dolocit. Ta tedn bo slabo vreme tko da ta nedelja pomoje odpade :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vremenarji obljublajo sončno nedeljo :naughty:

kaj zdej se bomo zmenli al ja :naughty:

ura :? zbirališče:? smer vožnje:?

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je vremenarjem za verjet sm za !!! fura bi lahko bila do vrsica, ceprou vem da ste jo vsi ze miljonkrat prevozili ampak bi pa lepe slikce gor nastale :> zbiralisce postojna ? to je biu moj predlog zdej ste pa na vrsti vi !!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je vseeno, če bo v nedeljo, pridem vsaj do Postojne pozdravit, ker grem popoldan(ob 16.00 začnem) na šiht. Ajde rabimo enega, ki bo rekel, da dobimo se..... kje in kdaj!

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bajsi moja se ni registrirana ker sm jo po servisih vlacil (se od padca) lahko pa priprdim na eno pjaco :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če bi se jutri...če bo vreme...dobili v Postojni...recimo med 10:30 in 11:00 (ob 7:00 pridem iz nočne)...spili skupaj pijačo naredili eno krajšo furo, ker ima Bajsi šiht...Pivka, Vremska dolina, Divača, Postojna...spili še eno pijačko in bi to bil en mali začetek XJR-SLOVENIJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja se ni registrirana :S jst grem lahko sam do predjamskega gradu :>

ok ...določi eno dobro lokacijo v Postojni, kjer bi se lahko dobili ......pa da te ne bodo ta plavi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi da bi bilo veeno najbolje da se dobimo na pumpi pa se potem zmenimo kam?

ne preveč komplicirat drgač ne bo nič

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi da bi bilo veeno najbolje da se dobimo na pumpi pa se potem zmenimo kam?

ne preveč komplicirat drgač ne bo nič

dr.looney :alien1:

zmenjeno..jaz in moja Lady prideva...imam pa občutek , da nas ne bo prov veliko...če bo slabo vreme pa tud naju ne bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok. midva tudi prideva.......vreme bo lepo. se vidimo .

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobimo se na pumpi tam na titovi cesti kakor je ze dr.looney rekla, pol pa lahko gremo en điro do predjamskega gradu in pol lahko greste po svoje :> se uro povejte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!