Skoči na vsebino

XJR fura


eXTReme13

Priporočene objave

dobimo se na pumpi tam na titovi cesti kakor je ze dr.looney rekla, pol pa lahko gremo en điro do predjamskega gradu in pol lahko greste po svoje :> se uro povejte!

med 10:30 in 11:00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo...vem, da sem zajebal in , da me ni bilo :headbang: ...ampak ob 10:30 sem šele zaključil postopek na policiji v Piranu , ker so sinu včeraj zvečer na koncertu v Luciji ukradli telefon...upam , da se naslednjič vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej smo te čakali do 11:30 pol smo pa šli. Prva fura je bila uspešna :P clo 2 motorja sta bla :P poleg mene se looney in njen driver :P drugic ima da smo vsaj trije :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni lepše slike na svetu :naughty: :naughty:

upam, da nas bo drugič več :rolleyes:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke udelženecem(a)! :worship: Led je prebit in odslej bo dogodek vpisan v koledar. Zadnja nedelja v maju?

Predvsem je za čestitat k hitrem prehodu od zamisli v dejanje. Žal je to tudi razlog za mojo odsotnost (in še mogoče koga drugega); nekateri imamo nekoliko več opraviti z logistiko. Posebej, če je vreme nepredvidljivo ...

Vas pozdravljam in želim kozmično lepo sezono.

fifty

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke udelženecem(a)! :worship: Led je prebit in odslej bo dogodek vpisan v koledar. Zadnja nedelja v maju?

Predvsem je za čestitat k hitrem prehodu od zamisli v dejanje. Žal je to tudi razlog za mojo odsotnost (in še mogoče koga drugega); nekateri imamo nekoliko več opraviti z logistiko. Posebej, če je vreme nepredvidljivo ...

Vas pozdravljam in želim kozmično lepo sezono.

fifty

Fifty sej ta vikend lahko gremo tut kam :) moja krava je zdej registrirana tko da zdej mam jajca za dolge fure :> Z looney smo se neki menili da bi šli do vršiča. Dobili bi se v postojni pol pa dol na gorico pa ob soči eno lepo furo narest pa ene par slikc narest k je lep ambient tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fifty..kake težave z logistiko, midva sva prišla iz savinjske brez problem :naughty: :evilgrin:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dr.looney kako lahko sploh omeniš besedo težava :) ka pa je 300 km za xjr :naughty:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dr.looney kako lahko sploh omeniš besedo težava :) ka pa je 300 km za xjr :naughty:

to že vem.....težave je omenjal fifty :naughty: :P

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi midva prideva.........drugače pa je xjr zakon tudi sopotnik se udobno počuti na motorju ;)

dr.looney :alien1:

Morm priznat da kar se tice udobja zad se nekako bolse sedi na kakem banditu k xjr ma old school rezervar pa se je bol tezko drzat za rezervar. bandit ma tule malce prednosti ceprou vizualno je yamaha lepsa. Drgac sedez na xjr je majka :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja iz vrhnike se bo pa ja prpelu do postojne :>

Ni tako enostavno: medtem, ko ima XJR domicil na Vrhniki, jaz gnezdim tudi v Kopru ... :naughty:

Zato pa je relacija Vrhnika-Koper-Vrhnika navadno uvod in zaključek mojih motoavantur. Postojna je pa itaq nekje na pol poti ...

Bom pa odslej pozoren na XJR-je z rdečimi sedeži .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pa odslej pozoren na XJR-je z rdečimi sedeži .)

ja ma ne za dolgo :) je v planu barvanje celega motorja pa bo pol tut sedez barvi primern :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni tako enostavno: medtem, ko ima XJR domicil na Vrhniki, jaz gnezdim tudi v Kopru ... :naughty:

lahko bi se kdaj oglasil na :beer2: , ko si v Kopru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem ta vikend bi lahko šli še en điro. Kdo je za naj dvigne roko :P. Looney je ziher za :) pa pohajač bi lahko tut pršu da bi ble zdej 3 yamahe na kupu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva sva prišla iz savinjske brez problem :naughty: :evilgrin:

dr.looney :alien1:

ker sta imela srečo, da nista nas srečala......

po drugi strani pa bi lahko prišla zrawn na ohcet, pa bi ble takoj 4 XJRjke na kupu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sta imela srečo, da nista nas srečala......

po drugi strani pa bi lahko prišla zrawn na ohcet, pa bi ble takoj 4 XJRjke na kupu :rolleyes:

Zdrawc saj se lahko za vikend dobimo pa gremo eno furo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc saj se lahko za vikend dobimo pa gremo eno furo :)

jaz zihr ne, itak tud XJRjke nimam....

bom pa unimadwema povedal (ker nista MSjevca) mogoče se bosta pa kej zmigala :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma se odprawlate na to furo ko bolani srat. . . . :D

Sej smo ze sli :) trije smo bli pa dva motorja :P Btw sm gledu ta vikend american ninja in sm vidu unga tvojga gpz-ja v stranski vlogi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz zihr ne, itak tud XJRjke nimam....

bom pa unimadwema povedal (ker nista MSjevca) mogoče se bosta pa kej zmigala :unsure:

ok vela :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej smo ze sli :) trije smo bli pa dva motorja :P Btw sm gledu ta vikend american ninja in sm vidu unga tvojga gpz-ja v stranski vlogi :)

:topic:

mislim de je bil tam GPz 750 UT. 900r je bil v El Mariachi-ju, TopGunu in Sopranovih. :topic:

@Pohajač: a maš črno Dainese jakno, z malo večjim znakom na hrbtu?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!