Skoči na vsebino

papirji


jancooo

Priporočene objave

pred enim mesecem sem kupil atxa. na papir sva s prodajalcem napisala neko primitivno kupoprodajno, papirjev pa ni imel s sabo, ampak mi je zatrdil, da jih bo poslal po pošti. po nekaj dneh, ko papirjev še ni bilo, ga kličem in mi reče, da bodo naslednji teden, ker ima njegov oče naslednji teden neke opravke na UE in bo mimogrede prepisal motor. no, zdaj je minil že cel mesec, tip pa mi pravi, da ne more dobiti prevoza do UE vendar mi jih bo kmalu poslal (in jaz naj to verjamem :headbang: ).

v planu imam, da bi ga obiskal, ampak če ne bo sile bi raje rešil kako drugače, ker se mi res ne da vozit še enkrat v tisto vukojebino.

kaj mi svetujete da naredim, če mi tip ne pošlje papirjev? ali lahko policija kaj pri tem pomaga? glede na to, da ima motor še vedno tablico gor, bi bla svojevrsta rešitev tudi bežanje pred policaji, ampak s končno hitrostjo 70 kmh ni to neka pametna opcija.

LP, Jan

Če veš, kje je doma, naredi kot sem napisal. Pa naj te spremlja enih par ''velikih''... Če si mlajši, pa oče, recimo.

Dobim kar trde zobe, ko pomislim, kako nekateri zajebavajo. Shit je v tem, da tudi če greš na policijo, ti ne bodo mogli pomagati, ker pač ni kaznivega dejanja..

Sicer pa, kot je moto rider napisal.

Vsaka šola nekaj stane. Se pač učimo na napakah.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepis na UE stane 2€......

2€ na UE stane overitev pogodbe, prepisa pa moraš narediti pri komisionarju. V Ljubljani to stane nekje od 5 do 50€, odvisno koliko se potrudiš pri iskanju najcenejšega.

@jancooo, ti se lahko tolažiš s tem, da si kupil ATX za malo denarja, ne pa recimo motorja za 5.000 €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakaj malo... Lahko pa greš na policijo, pa rečeš, da tip nekaj muti s prepisom. Pa da si dobil na uho, da je mogoče motor ukraden. Že po uradni dolžnosti bodo morali sprožiti preiskavo. Če je ukraden, bodo motor zasegli, kupnino dobiš vrnjeno. Če je pa vse O.K., pa bo potem menda ja naredil prepis. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakaj malo... Lahko pa greš na policijo, pa rečeš, da tip nekaj muti s prepisom. Pa da si dobil na uho, da je mogoče motor ukraden. Že po uradni dolžnosti bodo morali sprožiti preiskavo. Če je ukraden, bodo motor zasegli, kupnino dobiš vrnjeno. Če je pa vse O.K., pa bo potem menda ja naredil prepis. :hmm:

Da se ne bodo širile dezibformacije. Prvi del glede policije drži, lahko bodo šli preverjat, če niso preveč leni in zabiti in bodo mogoče kaj odkrili. Glede tega, da bo dobil kupnino vrnjeno, pa ni res. Policija mu ne bo vrnila nobene kupnine, tudi če zaseže motor, nima pooblastil, da izterja kupnino od prodajalca. Ostane mu samo sodna pot, ki pa je dolgotrajna.

Moj predlog bi bil tale. Vzameš očeta, se odpeljeta do tega mulca, ker vesta kje je doma in tam se pomenite z njegovimi starši in mulcem. Če ne gre drugače se zmenite, da vrneš motor, oni kupnino, če pa ne bo želel vrniti kupnine, pa mu začnete malo groziti s policijo ipd. Če še zmeraj ne gre skozi, ni druge, kot da vložiš tožbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nisem mislil, da bo takoj dobil kupnino nazaj. Pač če ima papir, da je plačal neko vsoto, bo dobil. Če pa je bila prodaja ''na lepe oči'', pa jebi ga...

Malo za šalo, malo zares: če pa ne bo nič, pa čebe na glavo pa udri. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj predlog bi bil tale. Vzameš očeta, se odpeljeta do tega mulca, ker vesta kje je doma in tam se pomenite z njegovimi starši in mulcem. Če ne gre drugače se zmenite, da vrneš motor, oni kupnino, če pa ne bo želel vrniti kupnine, pa mu začnete malo groziti s policijo ipd. Če še zmeraj ne gre skozi, ni druge, kot da vložiš tožbo.

Ma jaz bi ga kresnil ene dvakrat, pol se naj pa un z tožbo zajbava, če se hoče :whistle: Kakorkoli že....bolje preventiva kot kurativa, drugič vedno takoj zahtevaj vse papirje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pravkar je pozvonil poštar in prinesel PAPIRJE!

tko da hvala usem, ki ste pomagali, zdaj pa bom veselo odprdel v sončni zahod.

Ja zdadnji čas ... a je šlo zlepa al zgrda? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdadnji čas ... a je šlo zlepa al zgrda? :devil:

A nisi prebral, daje odprdel :P ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlepa, samo težit je bilo treba

Congratiolations!!!!!!!!!!! Gooooooooooooooo!!!! :OK: :OK: :beer2: :010

Hit'r, var'n, po pamet, pa počez!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!