Skoči na vsebino

10. BIKE & TRIKE meeting SAIRACH, ŽIRI


DivjaSvinja

Priporočene objave

zdrawc legenda!!!! :naughty: :worship:

počak, da zložim vse slike :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pokonci sem bila jaz, ker pač ni bilo časa it spat, ker so bili Rihmberčani preveč hiperaktivni............... :winkiss: :winkiss: :whistle:

Mislem da res ja Tati, pa še povej kdaj si pršla:) ob enih zutri :whistle: :whistle:

to se babe skos nekej švercate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislem da res ja Tati, pa še povej kdaj si pršla:) ob enih zutri :whistle: :whistle:

to se babe skos nekej švercate

se strinjam s tabo.....ob pol 12 uri :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jooj kj ste bl umazani...jst se raj ne spounem:)

Te bomo takoj spomnl kašn si bil ti!! Mal slab se vid ampak vid se pa!! :whistle: :whistle:

post-10179-1213706151_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te bomo takoj spomnl kašn si bil ti!! Mal slab se vid ampak vid se pa!! :whistle: :whistle:

ja qrc pa sodobna tehnologija an polansk? :rolleyes: ...dokazi so dokazi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če me je tati spregledala potem sem zej res u dilemi če sm sploh bil :krneki: ...že tako so me ene žirovke ugrable :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če me je tati spregledala potem sem zej res u dilemi če sm sploh bil :krneki: ...že tako so me ene žirovke ugrable :krneki:

kej se ne more tak lep fant skrit............... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

posebej moram pohvaliti šefa kuhinje, ki je kljub hudi utrujenosti skuhal nepozaben pasulj z lulčki in držal vso kuhinjo pokonci :winkiss:

:winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: prjtau Skobc. :worship: :worship: :worship: :worship: .........lupčka :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla, bla, bla......

štartejte ob 10h zjutrej, pa bomo pol vidli, kdo bo dočakal jutro, naslednjega dne :alien1:

Se strinjam prjatu :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vi niste normalni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :SS

Normaln...........to je relativn pojm..........,,,,,,,,,.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te bomo takoj spomnl kašn si bil ti!! Mal slab se vid ampak vid se pa!! :whistle: :whistle:

post-10179-1213706151_thumb.jpg

ja sej sn se posušu;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te bomo takoj spomnl kašn si bil ti!! Mal slab se vid ampak vid se pa!! :whistle: :whistle:

post-10179-1213706151_thumb.jpg

Ampak piksna je pa lepa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jajčarji, sam župca j bla pa res dobra :naughty:

Ti si en jajčar....

Drgač pa župca :worship: :worship: :worship: :worship: nism zastojn biu vsake 5 minut pr kuharju :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla, bla, bla......

štartejte ob 10h zjutrej, pa bomo pol vidli, kdo bo dočakal jutro, naslednjega dne :alien1:

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Člani ZPS ( zveze paraplegikov Slovenije) se zahvaljujemo MC Sairach in vsem, ki ste nam pomagali ( tudi lepa beseda in topel pogled šteje), omogočili sodelovanje in se z nami veselili blata. Z veseljem bomo tudi naslednje leto pri vas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo še Api popotovajne v Žiri (v sliki besedi in zemljevidu) :whistle:

!!! OPOZORILO, OGLED ALBUMA NI PRIPOROČLJIV ZA MLADINO STAROSTI POD 15 LET, SRČNE BOLNIKE, ŽELODČNE BOLNIKE PA ŠE KOGA....!!!

še hvala: Sairachom, Gerholddu in Mobyu, da so mi pustili uporabit nekaj njihovih slik (sam pač nism mogu skoz slikoaparatat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to že vendar v nedeljo popoldan si mel dve štop lući prižgane pod čelom

usakmu se lohk zgodi;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!