Skoči na vsebino

menjam cestaka za krosera za en dan ali po dogovoru


_Nejkooo_

Priporočene objave

glede na to, da si mislim naslednje leto kupit kroserja trenutno pa imam cestaka, pa nimam kje dobit da bi se fural z kroserjom ponujam eno zamenjavo za vse lastnike kros motorjev, ki si pa želijo voziti s cestakom...za en dan naprimer ponujam svojo ninjo 636, letnik 04 za zamenjavo za kak fajn kros motor ( zaželjeno nad 250 ccm), samo zarad tega ker imam neustavljivo željo po vožnji s krosom, čeprav mojo ninjico nerad posojam...pred kratkim sem se spet po dolgem času fural z krosom (ktm 520 sx) od znanca in od takrat dalje imam res takšne lušte po kroserjih da si ne morn pomagat...torej, če je kdo tako dober, in ima doma kros motor, sam pa si želi malo vožnje s cestakom zamenjam naprimer za en dan in mu posodim svojo ninjo...tanka si seveda vsak sam, v primeru padca pa vsak krije škodo ki jo je povzročil (to je itak logično)...bi pa blo tud zaželjeno, da se javite takšni ki ste že kdaj prej vozili cestaka in malo veste in poznate te zadeve in se zavedate da z njimi ni šale...torej...interesenti, javite se!!! :OK:

aja, pa bodite iz okolice MB

lp. nejc

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo pubec.. pa kaj ti si zadet... :slap:

kake strelaš... kar tak bi si mopede sposojal.. pa to se še z babami ne dela :grrr

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
alo pubec.. pa kaj ti si zadet... :slap:

kake strelaš... kar tak bi si mopede sposojal.. pa to se še z babami ne dela :grrr

ja kaj pa je to takega, res je da je malo riskantno če komu cestaka posodim, in dost bolj nevarno kot pa da se jaz z crossom, kjer je manj možnosti za kako nesrečo, ampak vseeno, jaz bom znorel če se neom čimprej z nekim krosom vozo...sej cestak mi je super pa vse ampak tale kros me res tak mantra da je joj, dnara pa nimam zaj da bi si še krosa zraun kupo...

p.s: pa ne bi si sposojal, ampak zamenjal če si slabo prebral, in mislim da je to dokaj pošteno, glede na to da moj motor ni ravno med najslabšimi in najbolj poceni stroji

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se pa res igraš. Praviš da nimaš dnara za kupit krosa. Kaj pa če mu ga razbiješ? Kako boš pa potem plačal? Mislim, da si si sam hitro odvrnil še tistega suckerja, ki bi ga mogoče nafarbal, z tem ko si reku da nimaš denarja. Ravno takrat se ti bo kaj naredlo, ko boš vozil tuj motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Ti se pa res igraš. Praviš da nimaš dnara za kupit krosa. Kaj pa če mu ga razbiješ? Kako boš pa potem plačal? Mislim, da si si sam hitro odvrnil še tistega suckerja, ki bi ga mogoče nafarbal, z tem ko si reku da nimaš denarja. Ravno takrat se ti bo kaj naredlo, ko boš vozil tuj motor.

ja waw pizda kot da maš pri korseru kaj za razjebat, je dosti dosti več možnosti in škode za naret pri cestaku kot pa pri krosu...pa dnara sem rekel da nimam za novi motor, škodo tisto bi pa že poplačal, čeprav te bi res mogo se puni hakl v drevo zaletet da bi krosera razjebal, ker to je navajeno na padce in tut nareto iz takih bolj trpežnih materialov da če malo te skota po tleh ni neke panike...je cestak dost dost bolj občutljiv...pa tud valda da ga nebi španal na polno, če ni moj motor ne

Popravljeno . Popravil _Nejkooo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da si mislim naslednje leto kupit kroserja trenutno pa imam cestaka, 1.) pa nimam kje dobit da bi se fural z kroserjom ponujam eno zamenjavo za vse lastnike kros motorjev, ki si pa želijo voziti s cestakom...za en dan naprimer ponujam svojo ninjo 636, letnik 04 za zamenjavo za kak fajn kros motor ( zaželjeno nad 250 ccm), samo zarad tega ker imam neustavljivo željo po vožnji s krosom, čeprav mojo ninjico nerad posojam...pred kratkim sem se spet po dolgem času fural z krosom 2.) (ktm 520 sx) od znanca in od takrat dalje imam res takšne lušte po kroserjih da si ne morn pomagat...torej, če je kdo tako dober, in ima doma kros motor, sam pa si želi malo vožnje s cestakom zamenjam naprimer za en dan in mu posodim svojo ninjo...tanka si seveda vsak sam, v primeru padca pa vsak krije škodo ki jo je povzročil (to je itak logično)...bi pa blo tud zaželjeno, da se javite takšni ki ste že kdaj prej vozili cestaka in malo veste in poznate te zadeve in 3.) se zavedate da z njimi ni šale...torej...interesenti, javite se!!! :OK:

aja, pa bodite iz okolice MB

lp. nejc

1.) reesko-tu reči :)

2.) bil je ktm sx 525 in ne 520

3.) no ja, po luftu tudi ne gre tale ninja

glede na to da moj motor ni ravno med najslabšimi in najbolj poceni stroji

no ja, neke dragi tudi ni, dobra pa še tudi ni bila nobena ninja (zato pa je najcenejša poleg suzukija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.) reesko-tu reči :)

2.) bil je ktm sx 525 in ne 520

3.) no ja, po luftu tudi ne gre tale ninja

no ja, neke dragi tudi ni, dobra pa še tudi ni bila nobena ninja (zato pa je najcenejša poleg suzukija)

kaj bom riskotu reko če je 200 km stran od mene doma, glede ninja pa ne bom zgublal besed, ker si bil ves poscan ko si se pelo z njo, da neom začel tvojega 2 takt krša omenjat, ko ni vredn pol kurca mrzle vode, kaj šele kakih evrov, pa tiste jajce od cbr kaj si prej mel isto...ampak za to je druga tema, če nimaš kaj pametnega za povedat pa se raje ne oglašaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja waw pizda kot da maš pri korseru kaj za razjebat...

Smesno. 200E lah zasluzis tok na hitr da ti ni nc jasn.. Se ni treba prevec matrat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to menjavo prakticitama z kolegom ki ima ktm 525sxc in je bilo do sedaj brez problemov ker sva oba dovolj pametna da paziva na sposojene motorje . za takšno menjavo pa priporočam da se menja samo med dobrimi prijatelji za katerga veš kaj bo storil v primeru da ti poškoduje motor -

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to menjavo prakticitama z kolegom ki ima ktm 525sxc in je bilo do sedaj brez problemov ker sva oba dovolj pametna da paziva na sposojene motorje . za takšno menjavo pa priporočam da se menja samo med dobrimi prijatelji za katerga veš kaj bo storil v primeru da ti poškoduje motor -

ma ja samo kurc ko noben nima od kolegov tu tega...sami cestakarji jebemo hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni da kolega za kakšen krog Husquarno TE 450 hard enduro :D Se strinjam, zakon, greš kamor hočeš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kros je pa itak zakon ker je vožnja z njim za 70%bolj adrenalinska kot pa z cestakom .

Vsak je po svoje adrenalinski, je pa kros za 500% bolj naporen in poučen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak je po svoje adrenalinski, je pa kros za 500% bolj naporen in poučen.

se strinjam :yes: , te pa zato cestak psihično dost bolj zjebe, sploh na cesti in če voziš konkretno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam :yes: , te pa zato cestak psihično dost bolj zjebe, sploh na cesti in če voziš konkretno :D

Mel sem Kawasaki KX-250 2-takten kros motor malo friziran. Še danes mi je žal, k sem poslušal ženske in prodal zadevo. Bo treba spet nabavt. Seveda obstoječi ostane pri hiši. Adrenalin res šopa :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3.) no ja, po luftu tudi ne gre tale ninja

dej ti aprilia rider tišina :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam :yes: , te pa zato cestak psihično dost bolj zjebe, sploh na cesti in če voziš konkretno :D

Pri meni to ne drži. :grrr

Mogoče zato, ker nimam toliko prakse s krosom. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tiste jajce od cbr kaj si prej mel isto...

Zato pa Honda dalj zdrži kot kawasaki ker je tolk slabša verjetno ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni to ne drži. :grrr

Mogoče zato, ker nimam toliko prakse s krosom. :hmm:

Verjetno, ker ti kroseri, sploh 2 taktni konkretno raztrgajo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam :yes: , te pa zato cestak psihično dost bolj zjebe, sploh na cesti in če voziš konkretno :D

ti se bos kam pelal. soft

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno, ker ti kroseri, sploh 2 taktni konkretno raztrgajo :worship:

250 2T dobro gre, ampak dobrega 4T pol litra je pa razred zase. :grim

Če ne bi rabil denarja, nebi nikoli prodal svojega ktm-ja. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

250 2T dobro gre, ampak dobrega 4T pol litra je pa razred zase. :grim

Če ne bi rabil denarja, nebi nikoli prodal svojega ktm-ja. :glare:

Ti bi mogu vozit 500 2T pol bi pa vidu kaj je kros :blink: . To je mašina za ubit. Motor sploh ni več mogoče obvladovat :surrender: . Sem vozu pa že tud 450 4T kroske. Sej gre ampak proti 500 2T nima šans. Na 4T mi je smotan to, da že v štartu vleče na polno in vleče skoz isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa Honda dalj zdrži kot kawasaki ker je tolk slabša verjetno ne?

aha, dalj zdrži kera te??? cestaki so isti kurac tile...sicer pa se ne oziram na komentarje nekega 125 ccm soft čoperista...ti boš pa res vedel kaj zdrži in kaj ne s tistimi tvojimi jajci ko se verjetno vrti glih tak ko en golf diesel dvojka

Moja CBR600RR 2005 je bila res TOP, tako da tukaj je Nejkooo ustrelil mimo :)

ninja je tudi top, in si tudi ti prej vstrelil mimo

ti se bos kam pelal. soft

mali komot kaj prideš v maribor, pa grema na kake ovinke pa da te vidimo kolk te je v hlačah...drag racer :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi mogu vozit 500 2T pol bi pa vidu kaj je kros :blink: . To je mašina za ubit. Motor sploh ni več mogoče obvladovat :surrender: . Sem vozu pa že tud 450 4T kroske. Sej gre ampak proti 500 2T nima šans. Na 4T mi je smotan to, da že v štartu vleče na polno in vleče skoz isto.

Heh, saj sem ga, ktm mx500. :wacko: Je že cela zmaga da ga vžgeš.

Meni je pa pri 4t ravno to všeč da ves čas dobro vleče in ni treba skoz po menjalniku žagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!