Skoči na vsebino

menjam cestaka za krosera za en dan ali po dogovoru


_Nejkooo_

Priporočene objave

Heh, saj sem ga, ktm mx500. :wacko: Je že cela zmaga da ga vžgeš.

Meni je pa pri 4t ravno to všeč da ves čas dobro vleče in ni treba skoz po menjalniku žagat.

Hehe. Moj prijatelj je mel posebne čevlje za vžigat 500 2T. Ko ga je vžgal je te dal dol, pa druge obul :rolleyes: . Če verjameš al pa ne smo probal z avtom pošlepat zadevo po asfaltu. Na motorju sta bila dva pa je na rajs šel :evilgrin: . Ko pa je zadeva delala je pa šlo samo po zadnjem. Zadeva prebrutalna, neuporabna, če mene vprašaš.

450 4T me je na prvi vožnji presenetil, ker nisem pričakoval takega brutalnega štarta, ko res že iz nule vleče na polno. Tega pri 2T ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz poznam nekoga, ki ti lahko posodi moped.

Yamaha 250 ccm, dirkalna. Z njo se vozi na pokalu Akrapovič.

Ti jo da za en dan v Orehovi vasi.

Edino z zamenjavo se ne strinja, ker ima svojega cestaka, tako, da boš moral kar ojre na mizo dati.

Vsi ostali pa se malo pomirite.

Ravno vi amterčki čutite razliko med 2T in 4T, pa 500 ali 450 kubikov.

Mislim, da se s kroskami razen po asfaltu ali pa po kakšni gozdni cesti še niste vozili. Vam bom zrihtal tole yamaho, ki je omenjena zgoraj, pa enega 500 kubičnega, se bo peljal vsak en krog v Orehovi vasi, pa bo povedal kje je bila razlika. Če boste sploh lahko odpeljali 2 kroga........

Se bojim, da bi jih 80% padlo na hrbet pri prvem vzponu.

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj poprašaj če še posojajo motorje. Plačaš in ti ne bo treba posojati svojega motorja. Vprašaj Celjskega dilerja, če ima kakšnega kroserja na zalogi. Lp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz poznam nekoga, ki ti lahko posodi moped.

Yamaha 250 ccm, dirkalna. Z njo se vozi na pokalu Akrapovič.

Ti jo da za en dan v Orehovi vasi.

Edino z zamenjavo se ne strinja, ker ima svojega cestaka, tako, da boš moral kar ojre na mizo dati.

Vsi ostali pa se malo pomirite.

Ravno vi amterčki čutite razliko med 2T in 4T, pa 500 ali 450 kubikov.

Mislim, da se s kroskami razen po asfaltu ali pa po kakšni gozdni cesti še niste vozili. Vam bom zrihtal tole yamaho, ki je omenjena zgoraj, pa enega 500 kubičnega, se bo peljal vsak en krog v Orehovi vasi, pa bo povedal kje je bila razlika. Če boste sploh lahko odpeljali 2 kroga........

Se bojim, da bi jih 80% padlo na hrbet pri prvem vzponu.

:friend1: No, pomiri se malo. Sem mel KX 250 2T, če bi ga še imel, bi ga jaz posodil. Vožen je bil po dirkah in tudi malo navit. Vozil pa sem tudi 500 2T, res da malo zahec. 4T me ne zanimajo, ker vleče skoz isto. Smo pa tudi nažigal po asfaltu ter po ravnini in kaj pol :P .

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz poznam nekoga, ki ti lahko posodi moped.

Yamaha 250 ccm, dirkalna. Z njo se vozi na pokalu Akrapovič.

Ti jo da za en dan v Orehovi vasi.

Edino z zamenjavo se ne strinja, ker ima svojega cestaka, tako, da boš moral kar ojre na mizo dati.

Vsi ostali pa se malo pomirite.

Ravno vi amterčki čutite razliko med 2T in 4T, pa 500 ali 450 kubikov.

Mislim, da se s kroskami razen po asfaltu ali pa po kakšni gozdni cesti še niste vozili. Vam bom zrihtal tole yamaho, ki je omenjena zgoraj, pa enega 500 kubičnega, se bo peljal vsak en krog v Orehovi vasi, pa bo povedal kje je bila razlika. Če boste sploh lahko odpeljali 2 kroga........

Se bojim, da bi jih 80% padlo na hrbet pri prvem vzponu.

aha super, kolk pa je kaj cena za en dan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na avtonet se je rmz450 suzuki "oddajal" za okoli 40-45€ s polnim tankom bencina in že plačano vožnjo po progi...plus če sem dobro razumel ti ga še dostavijo do proge...

sicer pa...povprašaj dr.Oglasnika on mi je dal ta link..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko, te je vožnja po Marofu navdušila za offroad? :naughty:

on topic: 40,00 - 45,00€ je kul cena za ta hec, morebitno škodo krije najemnik verjetno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na avtonet se je rmz450 suzuki "oddajal" za okoli 40-45€ s polnim tankom bencina in že plačano vožnjo po progi...plus če sem dobro razumel ti ga še dostavijo do proge...

sicer pa...povprašaj dr.Oglasnika on mi je dal ta link..

To je praktično zastojn! Imaš link do oglasa? :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je fuuul pocen če gledaš kok pride vzdrževanje takih jajc...

drgač pa..bom reku dr. Oglasniku(čamacu) za link pa bom prilepil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ostali pa se malo pomirite.

Ravno vi amterčki čutite razliko med 2T in 4T, pa 500 ali 450 kubikov.

Mislim, da se s kroskami razen po asfaltu ali pa po kakšni gozdni cesti še niste vozili. Vam bom zrihtal tole yamaho, ki je omenjena zgoraj, pa enega 500 kubičnega, se bo peljal vsak en krog v Orehovi vasi, pa bo povedal kje je bila razlika. Če boste sploh lahko odpeljali 2 kroga........

Se bojim, da bi jih 80% padlo na hrbet pri prvem vzponu.

Kros proga je čisto razred zase in tam se samo matraš z močnim motorjem.

Meni je bil kros vedno neusahljiv vir adrenalina in za to je močan motor idealen. Sam se pa itak vozim samo bolj hard enduro, kjer pa preveč moči spet ni zaželjeno. Ampak želja po moči prevladuje, čeprav na počasnem terenu nimaš kaj počet z njo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na avtonet se je rmz450 suzuki "oddajal" za okoli 40-45€ s polnim tankom bencina in že plačano vožnjo po progi...plus če sem dobro razumel ti ga še dostavijo do proge...

sicer pa...povprašaj dr.Oglasnika on mi je dal ta link..

to je pa OK.... sej ga lahko večim posodi v enem dnevu.... ga ni, ki bi vozil cel dan s kroserjem po progi.... še naši tekmovalci (Gerčar, Kragelj, Može...itd) bi verjetno prej odnehal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa OK.... sej ga lahko večim posodi v enem dnevu.... ga ni, ki bi vozil cel dan s kroserjem po progi.... še naši tekmovalci (Gerčar, Kragelj, Može...itd) bi verjetno prej odnehal....

brez skrbi...vem to iz lastnih izkušenj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kros proga je čisto razred zase in tam se samo matraš z močnim motorjem.

Kje pa bi se vozil s krosko???

PO gozdu se ne smeš, če se že voziš, te lahko kakšen provokator, ki se pelje s kolesom brcne in padeš, lovec te lahko po pomoti ustreli in umreš, policaj ti napiše kazen.

Če se voziš po njivi, te bo kmet s traktorjem povozil, po javni cesti se tudi ne smeš, ker kroska ni registrirana, .....

ostane samo še proga........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se nisi v neki drugi temi prsil, da boš čez 15 ali pa 20 let šel dirkat na Man??

Poba-zdi se mi, da se še iščeš... Si sploh prepričan, da se hočeš z motorjem vozit' ali bi raje raziskoval jame ali skakal s padalom? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa bi se vozil s krosko???

PO gozdu se ne smeš, če se že voziš, te lahko kakšen provokator, ki se pelje s kolesom brcne in padeš, lovec te lahko po pomoti ustreli in umreš, policaj ti napiše kazen.

Če se voziš po njivi, te bo kmet s traktorjem povozil, po javni cesti se tudi ne smeš, ker kroska ni registrirana, .....

ostane samo še proga........

policaji niso glih gozdni ljudje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policaji niso glih gozdni ljudje...

na kaki gozdnati državni meji aka haloze so povsem gozdni :P

Popravljeno . Popravil ajazbe7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se nisi v neki drugi temi prsil, da boš čez 15 ali pa 20 let šel dirkat na Man??

Poba-zdi se mi, da se še iščeš... Si sploh prepričan, da se hočeš z motorjem vozit' ali bi raje raziskoval jame ali skakal s padalom? :evilgrin:

sej prav tak, čimveč v življenju je treba sprobat, vse kar je adrenalinskega, kroser pa pač za usput vmes malo...eni ne počnemo samo ene stvari v življenju veš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policaji niso glih gozdni ljudje...

ja kam pa misliš da hodijo spat pa sexat s sodelavkami? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kam pa misliš da hodijo spat pa sexat s sodelavkami? :naughty:

:topic: Med službo se ne sme sexat O:-) , ker delo trpi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa bi se vozil s krosko???

PO gozdu se ne smeš, če se že voziš, te lahko kakšen provokator, ki se pelje s kolesom brcne in padeš, lovec te lahko po pomoti ustreli in umreš, policaj ti napiše kazen.

Če se voziš po njivi, te bo kmet s traktorjem povozil, po javni cesti se tudi ne smeš, ker kroska ni registrirana, .....

ostane samo še proga........

Po pravilih se res lahko samo po progi. Ampak jaz sem se povsod drugje. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Med službo se ne sme sexat O:-) , ker delo trpi.

organi lahko... ima znanec iz naših koncev celo posneto na telefonu... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!