Skoči na vsebino

Yamaha MT-0s


Brejker

Priporočene objave

RETRO motocikli so hudi to vemo usi ki damo nekaj na zgodovino motociklizma.

Tko da kapo dol vsem pionirjem ki so se loteval snovanja motociklov po svoje :worship:

Če nebi bilo teh grobih motorjev nebi bilo današnjih hightech motorjev(bywire,spreminjaje sesalne cevi...)

Nisem zasledil nobene teme o starinskih motorjih ki so za takratni čas predstavljali VIŠEK tehnologije in razvoja. (Če ste za, rade volje odprem eno)Osamozaveščenost na tej ravni mislim da je zelo pomembno, da vsak ponosni lastnik razume kaj stiska med nogami in kaj vse je bilo potrebno, da lahko lasti to kar vozi. A gdo ve da so ravno ČEHI (ne ravno znani po tehnologiji) začeli uvajati pomembne mehanične rešitve na motociklih? _vendar se vedno kmalu vse konča pri rdečih številkah (stečaj podjetja_premalo zanimanja)

Da se vrnem k temi...

Yamaha razvija že nekaj časa nam vsem znan concept motociklov oznake MT.

Tako si sledijo modeli MT-01 , -03 in -0s (01 in 03 sta v komercjalni prodaji le 0s je koncept ki nikoli nebo videl proizvodnega traku_nažalost) Gnan pa je z 1600kubičnim motorjem_navora? ravno dovolj :P

Malo o motorju: http://www.rubbermag.com/news/0510/051003_14n.html

en lepših desktopov

http://www.2desktop.com/download_Yamaha_MT...ution_7629.html

MT- 01 , MT-03 : http://www.yamaha-motor-europe.com/mt-world/

post-20043-1211634888_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Zivjo,

S tistim FZ6 se ni izslo, zato iscem dalje. Razmisljam, da bi za zacetek vzela nekaj z malce bolj na izi masino. Ful mi je vsec MT 03. Pravijo, da je "podhranjena", ampak za zacetek bo najbrz kar dovolj. Kaksno je vase mnenje o tem? To bo moj prvi motor, sicer pa sem 170 cm, 55 kg. Se vam zdi, da potrebujem vec konjev za zacetek?

Pa se to - V soboto grem gledat eno MT 03 v Krsko (belo, l. 2008, oglas je bil sej veste kje) - a slucajno kdo pozna motor/ lastnika?

Pri tisti FZ6 je zgleda marsikdo na forumu vedel, da je bila razsuta, le jaz ne :( No, ce ma kdo kak koristen info, bom hvalezna...

Hvala,LP

J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo,

S tistim FZ6 se ni izslo, zato iscem dalje. Razmisljam, da bi za zacetek vzela nekaj z malce bolj na izi masino. Ful mi je vsec MT 03. Pravijo, da je "podhranjena", ampak za zacetek bo najbrz kar dovolj. Kaksno je vase mnenje o tem? To bo moj prvi motor, sicer pa sem 170 cm, 55 kg. Se vam zdi, da potrebujem vec konjev za zacetek?

Pa se to - V soboto grem gledat eno MT 03 v Krsko (belo, l. 2008, oglas je bil sej veste kje) - a slucajno kdo pozna motor/ lastnika?

Pri tisti FZ6 je zgleda marsikdo na forumu vedel, da je bila razsuta, le jaz ne :( No, ce ma kdo kak koristen info, bom hvalezna...

Hvala,LP

J.

mt03 ima en cilinder. Moraš prej peljat pa probat če ti paše. Jaz recimo ne maram enovaljnih motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so enovaljniki zakon ampak samo za supermoto in hardenduro oz cross.

Drugače pa ga ne bi imel, vozil MZ Scorpiona, ter par cestnih supermoto/enduro motorjev in mi ne ustreza.

Se strinjam s simonsijem, probaj prej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pri supermoto in cross je drugače, ker mašina ni lena in se rada vrti, pa itak je še adrenalin zraven, tako da imaš druge skrbi. :whistle:

Če se pa cel dan fijakaš, ti gre pa cukanje, tresenje, podhranjenost in neprestano žaganje po menjalniku hitro na živce. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!