Skoči na vsebino

Yamaha YZ 250


surfer24

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Imam en problem ki se mi je pojavil pri moji Yamahi yz 250, in sicer ostal mi je v tretji prestavi. V cetrto prestavo gre lepo vendar nemorm pa prestaviti v nizje prestave. Zdej me zanima kaj je tukej lahko narobe? Je šel menjalnik? :unsure:

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se ti je kakšna vilica zlomila ali kaj podobnega. Bo treba podret, preden ti cel menjalnik zamelje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Imam en problem ki se mi je pojavil pri moji Yamahi yz 250, in sicer ostal mi je v tretji prestavi. V cetrto prestavo gre lepo vendar nemorm pa prestaviti v nizje prestave. Zdej me zanima kaj je tukej lahko narobe? Je šel menjalnik? :unsure:

Hvala za odgovore!

Meni je to naredilo na V-maxu ,moraš odpreti desno stran demontirat sklopko in za sklopko je mehanizem za šaaltanje ponavadi pade ven en majhen štiftek,ki ga drži ena varovalka na kateri se zvije zobček.Ta varovalka je ca 5 EU dela pa je kar dosti saj ponavadi je potrebno tudi oljno posodo demontirat,da najdeš ta štift.Vsaj mislim,da so ti menjalniki Yamah precei identični.V vsakem primiru pa moraš razdreti na desni strani.

Zgleda pa takole,to je nova in zraven je tudi št.rez.dela.

post-9445-1211659535_thumb.jpg

post-9445-1211659547_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

zanima me kje bi lahko dobil nov original ali kakšen drug auspuh za YZ 250, ta ki ga imam sedaj je precej obtolčen

V Hoferju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Pozdravljeni. Mene pa zanima, če kdo pozna katerega dobrega mehanika za krosa 250 4 taktnega. Med vožnjo mi je zagrabilo bat in zdej ne gre nikamor več. Sem pa iz okolice Celja. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

lp. zanimam se za nakup tega motorja:

(prej vpiši saj veš kaj) ad.asp?id=3985175&obv=1

me zanima, piše vse lepo in prav, ampak kaj pomeni če pri kroserju v začetku trokira? Ker se na kroserje ne spoznam najbolje in mislim da je pri mojem enaku. Najprej čok, 7-8min laufa na mestu, pa pol počasi gas. (aprilia rs 50). Ali je mogoče s tem kaj narobe? Lp, hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!