Skoči na vsebino

7.moto meeting MK PANTHERs: 30.5-1.6.2008


biker125

Priporočene objave

Sam s tabo je res neki narobe...aja pa dej pejd drugam nabijat...kr neki. Najbol d kr copy-paste-aš v use trenutno aktualne teme.

Glede moto zbora... edn bolših! :worship: Folka velik, muzka odlična! Kr se mi je pa najbl dopadl...varnostniki so tud v nočnih urah okol hodil. Za opremo me je velik mn skrbel kot ponavad.

Panther`s ...kr tko naprej. Nasledn let se zihr vidmo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......polagam na vas vse motosvetovce, POIŠČITE MI TO ČELADO, če je v vas kaj časti in čuta do somotorista.....

.....IN ČASTITE SATANA.....

Sočustvujem s tvojo izgubo, iskat je pa ne mislim (nisi rekel "prosim")

Razen tega žališ verska čustva nekaterih in to ni prav.

Drugič se ga manj nažgi in raje kušuj kakšne punce (vsekakor starejše od letnika 2000).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo prosim. Iščem somotorista, ki bi šel z mano v Laško malo povprašat kje je tisti Suzuki ? Bil je parkiran pri šanku, moja čelada pa je bila na ogledalu obešena- tam jo zihr ni noben vzel, pomojem jo je tisti ki je bil njegov motor, domov pa je šel pijan saj ni spal v šotoru, tud iskal sem ga zaman po celem zboru, naredu 5 krogov :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen tega žališ verska čustva nekaterih in to ni prav.

Za to se pa opravičujem, saj nimam popolnoma nič proti satanizmu pod pogojem, da me satanist pusti pri miru, kar pa se žal ni zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo prosim. Iščem somotorista, ki bi šel z mano v Laško malo povprašat kje je tisti Suzuki ? Bil je parkiran pri šanku, moja čelada pa je bila na ogledalu obešena- tam jo zihr ni noben vzel, pomojem jo je tisti ki je bil njegov motor, domov pa je šel pijan saj ni spal v šotoru, tud iskal sem ga zaman po celem zboru, naredu 5 krogov :cry:

Če misliš tist črn motor za okroglim šankom, je bil KTM Duke :whistle: ne suzuki

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje mam pa eno bolezen koi se imenuje fanatizem nad starimi motorji kot so zxr, cbr pa vfr. To so najboljši motorji ki so jih naredili NAJBOLJŠI INŽENIRJI.

Zrisali so jih na roke, zvarili brez robotov, te novodobne motorje pa delajo pussy inženirji ki delajo z fucking catio pa joint kadijo zraven.

Ne pa te novodobne igračke za pussye-pijančke ki ne upajo na motor trezni. Motoristi kot se gre (podobni meni) pa prihajajo iz Italije, Nemčije in Japonske. Iz ZMAGOVALNE OSI TIM-BERLIN-TOKIO. Kle v Sloveniji pa še živjo miti komunističnega pijanstva, laži, kraje in izdajstva. Ko je tist natkoman govoru čez JANŠO je malo manjkalo da ga ubijem v enem šusu. Vedite pa vsi da mam tok energije ZA POPIZDIT. Kmal grem po alfo 145 1.7 16v pa bom s tistim mal pokazal italian mafia POWER. Pa tud en novejši motor KUPIM ZA 400 EUR, ZA JAVNI SEŽIG. Kupim pa ga od tistega (ki je za mojega ZXR-JA, katerga ČASTILCE iz prej omenjenih dežel sem spoznal) bastarda ki so mu vrednote to kar sem že ravnokar omenil!!! No jest tud verjamem, da so boljši motozbori (Natko brez zamere) v tujini, kjer so tudi druge vrednote- kot sem že rekel, v državah osi zla. Jaz lahko zamenjam vfr in zxr za NSR500 in to bom tudi storil- vzamejo mi ga v račun :P HAHAHA kaj pravte na to ? Tud na ride bo pršla, prasićka od Sebastiana Carpentiera. Pa do Portorosea 20min :P Tak da kdor me misli prefukat naj to stori kar takoj sicer se bo nažrl motula od honde......WTF- what a fuck.....Priznam sm full naspidiran od nicorette tablet katere jemlem- so me hotl ustavt z antipsihotikom pa sm ga v wc fuknu- bom jest te komunistične strupe jedu- kr vi jih dajte toj za vas prava izbira. SPLOH pa za novodobne racerje-pijančke- kombinacija zdravil pa alkota na motorju dela čudeže- je sprobal kolega- vam dam ime ??? Sam on ma zx-7r k JE motor za psihote (v pozitivnem smislu) itd itd. No tole sm pa z italjani peli: EVIVA IL DUCE E COMMUNISMO :grim

pa pojte narodne pa partizanske- jest jih NE maram- toj za pijance pa pussye DOST JE ne morm več pisat

A se s Krusejem že poznata? Mogoče bi se dobr poštekala ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to se pa opravičujem, saj nimam popolnoma nič proti satanizmu pod pogojem, da me satanist pusti pri miru, kar pa se žal ni zgodilo.

Glej če si mel celo noč tam čelado pol ti jo je tak en drapno 100%. Pa neboš ga našo kr je lahko vsakdo izmed folka tam. Pa ne smeti več z nekimi komunističnimi shizofreničnimi idejami pa se spravi k sebi pa začni jemat nekaj za živce ker ne ločiš med realnostjo in izmišljenim. Oprosti ampak mam znanca ki ga je isto pralo, dokler ga ni totalno in od takrat je čist druga oseba. Ne zavračaj tega da ti nekdo hoče pomagat.

Zbor: Bli tam popoldan ob kakih 2, sicer vredu samo smešno mi je blo ko mi je na vhodu že ponujal 0.3 borovničevca. Drugač pa verjetno blo divje zvečer, edino kar morem pograjat je, da ni blo kaj dosti oznaženo kje zbor sploh je in smo meli srečo da smo sploh našli. Pa tista 2, ki sta se ubila, sta bila verjetno pod dozo in na poti od zbora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil v soboto tam do poznih nočni ur...ful folka (se mi zdi, da je vsako leto vedno več)...imel se prekrasno v dobri družbi. POHVALA MK PANTHERs!!!

Popravljeno . Popravil Denny
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbor: Bli tam popoldan ob kakih 2, sicer vredu samo smešno mi je blo ko mi je na vhodu že ponujal 0.3 borovničevca. Drugač pa verjetno blo divje zvečer, edino kar morem pograjat je, da ni blo kaj dosti oznaženo kje zbor sploh je in smo meli srečo da smo sploh našli. Pa tista 2, ki sta se ubila, sta bila verjetno pod dozo in na poti od zbora.

krivci so se že našli, pravi detektiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer vredu samo smešno mi je blo ko mi je na vhodu že ponujal 0.3 borovničevca.

kaj je pr tem smesnga?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo. Hrana, pijača, muzika in organizacija 1A! :worship: Sam zjutraj je blo treba hitro vstat pa it na naslednjo čago! :naughty:

Prihodnje leto 100% pridem! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je je vsega. Super vreme, dobre mačke, polno motorjev, hladno pivo, super plac... . Všeč mi ni bila, le postavitev odra, saj se je iz leve (vojaški šotor) in iz desne strani zelo malo videlo na oder.Z desne strani je še spredaj stal tovornjak, ki je dodatno oviral pogled na stage.Tudi šotor na odru je bil postavljen po moje napačno, saj je bil bolj globok kot širok pa če že opravljamo moram povedati, da po motorističnih igrah se je bend absolutno predolgo ozvočeval (cca. dobro uro), takrat bi ga morali že najbolj nažigat. Pa brez zamere to je bilo le moje videnje sicer pa kot že rečeno vse o.k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je pr tem smesnga?? :hmm:

No sej v bistvu maš čisto prav, veš. V bistvu je zelo žalostno, da se 300m stran tisti dan nekdo raztrešči in umre. Ne vem če je bil kriv 0,3 , seveda pa jas nebi vzpodbujal pitja ko se vozi, sploh z motorjem. Izgovor bo itak da naj tisti ki pije ostane tam, da je bil plac za šotore itd. ampak pač vsak pa nima namena bit tam pa vseeno spije kaj. Ne pravim, da je kdo od njih kriv za nesrečo, samo povem zakaj se mi zdi smešno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej v bistvu maš čisto prav, veš. V bistvu je zelo žalostno, da se 300m stran tisti dan nekdo raztrešči in umre. Ne vem če je bil kriv 0,3 , seveda pa jas nebi vzpodbujal pitja ko se vozi, sploh z motorjem. Izgovor bo itak da naj tisti ki pije ostane tam, da je bil plac za šotore itd. ampak pač vsak pa nima namena bit tam pa vseeno spije kaj. Ne pravim, da je kdo od njih kriv za nesrečo, samo povem zakaj se mi zdi smešno.

sej tak ni noben silo da morš pit!!! si se lahk kamot mim štanta pelo, tist ko se je pa ustavo pa že itak ve kak je postopek!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka gdo ve kaj je bilo s striptizom? Jaz sem bil celo noč tam, samo sem ga verjetno zamudil, zdej me pa vsi sam to sprašujejo, pa sploh ne vem če je bil :D :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka gdo ve kaj je bilo s striptizom? Jaz sem bil celo noč tam, samo sem ga verjetno zamudil, zdej me pa vsi sam to sprašujejo, pa sploh ne vem če je bil :D :slap:

Da ti malo spomin osvežim :D

post-3339-1212526248_thumb.jpg

post-3339-1212526262_thumb.jpg

post-3339-1212526277_thumb.jpg

post-3339-1212526293_thumb.jpg

Striptizeta je zmagala, ko je prišla iz đakuzija in se hotela spustit po štangi,.......malo ji je spodrsnlo :xx: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ŠIT!!!!!!

ravno zaradi podobnih stvorov sem ponavadi že tako pijan da striptease zamudim nekje za šankom :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ŠIT!!!!!!

ravno zaradi podobnih stvorov sem ponavadi že tako pijan da striptease zamudim nekje za šankom :krneki:

Problem je, da je veliko ljudi ze zacelo to prakticirat... Vcasih se je med striptizom vsaj sank spraznil, pa si lahko dovolj hitro za pit dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj praviš da je to???!!! :eek:

Ja klko se spomnim (čeprav mi kar nekaj spomina fali :D ), so rekli da je striptizeta,te sem pač :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!