Skoči na vsebino

7.moto meeting MK PANTHERs: 30.5-1.6.2008


biker125

Priporočene objave

Evo še par fotk: KLIK

Lp,Gregor

Lepo poslikan moj motor sploh avspuh kopija akrapota ki ma itak boljš štimo :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo poslikan moj motor sploh avspuh kopija akrapota ki ma itak boljš štimo :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Katero pa te je tvoj motor,............črna Ninja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj pohvalim tudi PREDSEDNIKOVA jajčka :OK: zjutraj so bila dobra,čeprav bi bol juhico rabil :slap: ,pa tudi kavo sem vam dobro skuhal, O:-) tako da je bilo vse OK, kar se pa borovničk na vhodu tiče so ti jih pa samo gostoljubno ponudli, a si jih vzel ali ne je pa že druga zgodba.

:beer2: :beer1: :beer2: za panther-se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katero pa te je tvoj motor,............črna Ninja :hmm:

:grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je je vsega. Super vreme, dobre mačke, polno motorjev, hladno pivo, super plac... . Všeč mi ni bila, le postavitev odra, saj se je iz leve (vojaški šotor) in iz desne strani zelo malo videlo na oder.Z desne strani je še spredaj stal tovornjak, ki je dodatno oviral pogled na stage.Tudi šotor na odru je bil postavljen po moje napačno, saj je bil bolj globok kot širok pa če že opravljamo moram povedati, da po motorističnih igrah se je bend absolutno predolgo ozvočeval (cca. dobro uro), takrat bi ga morali že najbolj nažigat. Pa brez zamere to je bilo le moje videnje sicer pa kot že rečeno vse o.k.

Mal je blo problemov z elektriko, zato je mal dle trajal ozvočevanje. Pol je blo pa super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem cel nastop divjih jagod zamudu, ko sm okol hodu :whistle:

na zadn komad sm se pršu dret...motorji motorji.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem cel nastop divjih jagod zamudu, ko sm okol hodu :whistle:

na zadn komad sm se pršu dret...motorji motorji.... :OK:

A ti si se tak dero da mi je skora uha ven verglo :naughty: :winkiss:

post-12931-1212776538_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal je blo problemov z elektriko, zato je mal dle trajal ozvočevanje. Pol je blo pa super.

Z elektriko ni blo večjih problemov. Problem je bil v tem, da je v petek dež malo namočil nekatero opremo, potem pa je vlaga malo ponagajala. Kar pa se tiče zamude pri nastopu Divljih jagod se je zgodilo zarad uničenega mikrofona na bobnih. Bobnar predhodnega banda bi naj preveč mahal naokol. :headbang: :krneki:

Se strinjam, dober je striptizeto odneslo po štangi navzdol. Je še mene zabolel, čeprav sm biu 1m stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej v bistvu maš čisto prav, veš. V bistvu je zelo žalostno, da se 300m stran tisti dan nekdo raztrešči in umre. Ne vem če je bil kriv 0,3 , seveda pa jas nebi vzpodbujal pitja ko se vozi, sploh z motorjem. Izgovor bo itak da naj tisti ki pije ostane tam, da je bil plac za šotore itd. ampak pač vsak pa nima namena bit tam pa vseeno spije kaj. Ne pravim, da je kdo od njih kriv za nesrečo, samo povem zakaj se mi zdi smešno.

ti kot da si bil prvič na motozboru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!