Skoči na vsebino

MEDVODE 2008


katja

Priporočene objave

Malo morgen ''piknik''. Kakor vidim je tole koncert z enim bobnarjem. Aja, kocert prpele $$$ pešadijo $$$ :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr šank rock...aaaaaaaaaaa....sicer delam cel vikend, zato ker bo katja postavla zasedo na pikniku...en pa more devat, an katy :BUA: .)

no ja pridm pa v petek, že popoldne, sobota pa šele zvečer, pridm pa le B)

roky..mi se ga pa itq vidmo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo morgen ''piknik''. Kakor vidim je tole koncert z enim bobnarjem. Aja, kocert prpele $$$ pešadijo $$$ :photo:

pač če ti ni ql ne hodi, noben te ne sili..jst sm 4 km stran doma..valda pridm,brez motorja....ponekod v nekih krajih so domačini ponosni na take dogodke in se jih udeležijo, s tem pokažejo podporo motocikluzmu...sicer pa vsak na stvar gleda po svoje..lahko tut tako..da se tukaj v teh krajih poleg veselic ne dogaja nič..nekam folk more it...

tako da vsak naj pride keri želi...men je vseen..važno da sm jst v dobri motoristični družbi :yea1: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač če ti ni ql ne hodi, noben te ne sili..jst sm 4 km stran doma..valda pridm,brez motorja....ponekod v nekih krajih so domačini ponosni na take dogodke in se jih udeležijo, s tem pokažejo podporo motocikluzmu...sicer pa vsak na stvar gleda po svoje..lahko tut tako..da se tukaj v teh krajih poleg veselic ne dogaja nič..nekam folk more it...

tako da vsak naj pride keri želi...men je vseen..važno da sm jst v dobri motoristični družbi :yea1: :worship: :worship: :worship:

Hm, mislm, da ko boš enkrat mela svoj motor pa se ti bo na zboru 5 lokalnih pijanec (ki so na zbor pršli sam zato, ker je mrzlo pivo in živa glasba) smukalo okoli njega, tudi nebo vseeno. Motoristi so kljub temu, da majo neki alkohola v seb še vedno bolj previdni pri takih stvareh pa mislim, da ne stegujejo prstov po tujih motorjih...kar za lokalno občinstvo, kar malo težko rečemo. :) Mislim, da je RAT 666 hotel nekaj podobnega povedati, ali se motim? :D

Pridemo pa vseeno, upam samo, da bo brez dežja, ker lanskoleto nas je v petek kar pralo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr šank rock...aaaaaaaaaaa....sicer delam cel vikend, zato ker bo katja postavla zasedo na pikniku...en pa more devat, an katy :BUA: .)

delo krepi telo in duha ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, mislm, da ko boš enkrat mela svoj motor pa se ti bo na zboru 5 lokalnih pijanec (ki so na zbor pršli sam zato, ker je mrzlo pivo in živa ........

Pridemo pa vseeno, upam samo, da bo brez dežja, ker lanskoleto nas je v petek kar pralo :)

fantek moj ne razburji se tolk...tut jst nism nč slabga misnla...se opravičujem :winkiss: kr pridte seveda...

delo krepi telo in duha ;) :D

ti`m js dala krepi telo in duha..haha :D ...maš pa originalne...sicer ti morm pa vrnt za ta vikend k si tok fajn uskočila... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa edini zbor ko me ne vleče... :trance_33_sleep: PA čeprov rad hodim po vseh zborih...Zakaj?No,pač se že ve.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa edini zbor ko me ne vleče... :trance_33_sleep: PA čeprov rad hodim po vseh zborih...Zakaj?No,pač se že ve.Lp

Seveda te ne vleče, ker ni zbor, ampak piknik :evilgrin: :alien1: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa več pešadije kot pa motoristov...Lani sm pršu sam obrnt...Še spil nism nč.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bom frej takrt. 100% pridem. u međuvodama je bla pa še vsak let žurka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos bo to ognjeni krst za moj motor...ker lani sm domov grede "zgubu" strom :D

letos trkam da ne bo itso haha. tok tok :DD

MEDVODE FTW :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot vedno pridem malo pogledat in pozdravt znane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qec ne bo me ker grem na 8500 km pot. Drug let pa 100%.

Pa upam da bodo drug let bolšo musko prštimal... country :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti`m js dala krepi telo in duha..haha :D ...maš pa originalne...sicer ti morm pa vrnt za ta vikend k si tok fajn uskočila... :004

hehe lubica...vrnla mi boš enkrat, ko se bom sred tedna zmisnla, da bi pa v soboto šla nekam na lepš...in boš takrat uskočila ;)

Qec ne bo me ker grem na 8500 km pot. Drug let pa 100%.

Pa upam da bodo drug let bolšo musko prštimal... country :BUA:

Muska je pa ena od stvari k je bla v Medvodah vedno 1A. In tud letos ni nič drugač. Vsak posameznik ima pač svoj okus. Teb se country zdi brezveze, nekomu drugemu pa bo to prijetna popestritev rock vikenda ---> country s pridihom rocka. Sicer je pa Country banda le ena od 4 skupin, tko da dobre muske res ne bo mankalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!