Skoči na vsebino

MEDVODE 2008


katja

Priporočene objave

hehe lubica...vrnla mi boš enkrat, ko se bom sred tedna zmisnla, da bi pa v soboto šla nekam na lepš...in boš takrat uskočila ;)

ooo ka me ti mal..."nateguješ" haha :D joke

kaj bo ta tema zamrla, neeee....zbor čez 10 dni...vljudno vabljeni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.zbor čez 10 dni...vljudno vabljeni :OK:

...kakšen ZBOR :? ...dej mal se zamisli nad sabo :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm..

verjetn je piknik mislila ja

a jest tut dobim za pir :D

Popravljeno . Popravil Im_a_ridah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kakšen ZBOR :? ...dej mal se zamisli nad sabo :alien1:

pa piknik, whatever..ne vem pol motoristi tm piknikarijo al se zbirajo...pač kork se vazme, vseen vljudno vabljeni... :OK:

verjetn je piknik mislila :whistle:

kokr kol vzameš... .)

BE POSITIVE :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm..

verjetn je piknik mislila ja

a jest tut dobim za pir :D

:grim ....malo :naughty:

pa piknik, whatever..ne vem pol motoristi tm piknikarijo al se zbirajo...pač kork se vazme, vseen vljudno vabljeni... :OK:

kokr kol vzameš... .)

BE POSITIVE :whistle:

...dihaj,dihaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ne razburjam :OK:

Da se ne......

@Metuljcica46

pismo mam dost tega folka..to je pa slovenija, vsi šimfajo/šimfamo en čez druzga,foušarija..sramota..in se iskreno opravičujem, za razliko od nekatere mladine znam spoštovati druge ljudi...se mi pa ne zdi prou...to je demokratična država in vsak naj hodi kamor želi..naj počne kar želi..zakaj se tolk spotikate ob ta zbor/piknik...čist noben nobenga ne sili...

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne......

@Metuljcica46

pismo mam dost tega folka..to je pa slovenija, vsi šimfajo/šimfamo en čez druzga,foušarija..sramota..in se iskreno opravičujem, za razliko od nekatere mladine znam spoštovati druge ljudi...se mi pa ne zdi prou...to je demokratična država in vsak naj hodi kamor želi..naj počne kar želi..zakaj se tolk spotikate ob ta zbor/piknik...čist noben nobenga ne sili...

ma res resnično se mi en da...drugič se bom rajše zadržala svojega mnenja....kopiral si pa smao to kajne, no bom jst še ostalo...ne veš s akkšnim tonom je bilo to mišljeno, tako da...jaz bom zaključa ker ni vreden, imaš ti prav, vredu?...

"če se gre pa kle za nesoglasja med člani klubov, se pa opravičujem ampak to se drugih ljudi ki imajo veselje hodit na zbor ne tiče, in tut mene ne...jst nism v noben klubu, na ta zbor pač grem ker mi je v bližini, tako kot grem zbor v kranju..ker pač samo na takih srečanjih ponavadi videvam svoje prijatelje/znance...

pa se opravičujem... za vso nastalo zmedo, ampk lepo prosm, zbor ali piknik....kakorkoli...važno je druženje...

če vam ni všeč ne hodte, če vam ne paše ne hodte, če mislte da je preveč ne- motoristov ne hodte....odločite se sami...samo ne se preprirat, ker resno izpade zelo ne zrelo

aja pa še to...beseda "smrklja" tut ni nekaj spoštovanja vredna....tako da nimam osbeno nič proti tebi, te cenim in spoštujem, ker nisi človek ki bi nekaj klamfov tukaj na forumu, ampak če jaz spoštujem druge, tut jaz prosim za kontra spoštovanje,hvala...(ni blo nič mišljeno v slabem smislu)"

tvoj odgovor : "No, a je to tvoj višek histerije.....vzemi Ampurin-e ti bo veliko bolje."

mislm da vse to da jasno vedt ljudem, kdo se tukaj HOČE prepirat, meni se resnično ne da....pa ko si rekel glede spoštovanja..premisli, iskreno priporočam...

to je to z moje strani...

zdej pa nazaj k PIKNIKU/MOTOZBORU V MEDVODAH :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma res resnično se mi en da...drugič se bom rajše zadržala svojega mnenja....kopiral si pa smao to kajne, no bom jst še ostalo...ne veš s akkšnim tonom je bilo to mišljeno, tako da...jaz bom zaključa ker ni vreden, imaš ti prav, vredu?...

"če se gre pa kle za nesoglasja med člani klubov, se pa opravičujem ampak to se drugih ljudi ki imajo veselje hodit na zbor ne tiče, in tut mene ne...jst nism v noben klubu, na ta zbor pač grem ker mi je v bližini, tako kot grem zbor v kranju..ker pač samo na takih srečanjih ponavadi videvam svoje prijatelje/znance...

pa se opravičujem... za vso nastalo zmedo, ampk lepo prosm, zbor ali piknik....kakorkoli...važno je druženje...

če vam ni všeč ne hodte, če vam ne paše ne hodte, če mislte da je preveč ne- motoristov ne hodte....odločite se sami...samo ne se preprirat, ker resno izpade zelo ne zrelo

aja pa še to...beseda "smrklja" tut ni nekaj spoštovanja vredna....tako da nimam osbeno nič proti tebi, te cenim in spoštujem, ker nisi človek ki bi nekaj klamfov tukaj na forumu, ampak če jaz spoštujem druge, tut jaz prosim za kontra spoštovanje,hvala...(ni blo nič mišljeno v slabem smislu)"

tvoj odgovor : "No, a je to tvoj višek histerije.....vzemi Ampurin-e ti bo veliko bolje."

mislm da vse to da jasno vedt ljudem, kdo se tukaj HOČE prepirat, meni se resnično ne da....pa ko si rekel glede spoštovanja..premisli, iskreno priporočam...

to je to z moje strani...

zdej pa nazaj k PIKNIKU/MOTOZBORU V MEDVODAH :yea1:

post-1242-1213197337_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% pridem ker bosta kolega in kolegica delala tam, ce ze ne zarad druzga....

Lp. Se vidmo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo ka me ti mal..."nateguješ" haha :D joke

kaj bo ta tema zamrla, neeee....zbor čez 10 dni...vljudno vabljeni :OK:

ne, ne....mislm tole čist smrtno resno :evilgrin:

še mal, pa se bo začel :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej razlož tole rasturanje :lol:

To so take stvari,ko ona ve kaj je treba storiti, da decu dvigne pritisk :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!