Skoči na vsebino

BIKERFEST UDINE 2008


kađiva

Priporočene objave

evo ta veliki dogodek se seli iz smučišča spet nazaj v dolino :D na novo (staro) lokacijo v mestecu Osoppo, kjer se bo spet dogajalo,...imajo tud drug datum 5.-8. junij (prej je blo 3 vikend v juniju),...muzka bo, folka bo ogromno, izbor custom motociklov za Daytono, v nedeljo American car meeting, stunt show,.... :worship:

gre kdo? :rolleyes:

post-1406-1212069215_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuuu Glam Rock Kings - The Sweet :worship: Ballroom Blitz, to pa bi se splačalo na uho in oko vrečt ! pa to je že naslednji vikend ! :headbang: :rtfm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ta veliki dogodek se seli iz smučišča spet nazaj v dolino :D na novo (staro) lokacijo v mestecu Osoppo, kjer se bo spet dogajalo,...imajo tud drug datum 5.-8. junij (prej je blo 3 vikend v juniju),...muzka bo, folka bo ogromno, izbor custom motociklov za Daytono, v nedeljo American car meeting, stunt show,.... :worship:

gre kdo? :rolleyes:

Če dobim alfo v soboto, grem v nedeljo pogledat !!! Aja, je pa 145 1.7 16V :grim Lahko gremo tudi skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil včer čez dan tam, sicer po spletu okoliščin z avtom, ampak je blo vredno popoldanski izlet narest :OK: folka kr veliko in še so prihajali, precej mednarodne udeležbe z izjemo naših, ki nas pomoje tud 10 ni blo :rolleyes: v bistvu z motorjem samo trije, jalovec, Lucky (tatoo mojster) in nek par iz LJ.

že čez dan se je kr dogajalo, verjetno v večernih urah še bolj :whistle:

v glavnem drug let se definitivno vračam tja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
bil včer čez dan tam, sicer po spletu okoliščin z avtom, ampak je blo vredno popoldanski izlet narest :OK: folka kr veliko in še so prihajali, precej mednarodne udeležbe z izjemo naših, ki nas pomoje tud 10 ni blo :rolleyes: v bistvu z motorjem samo trije, jalovec, Lucky (tatoo mojster) in nek par iz LJ.

že čez dan se je kr dogajalo, verjetno v večernih urah še bolj :whistle:

v glavnem drug let se definitivno vračam tja :grim

V petek sem bil tam sam iz SLO, pozneje je "prikuril" še Milan iz Škofje loke z "taveliko" Goldwingarco. Zelo sem se veselil Osoppa, ko sem bil pred mnogimi leti tam, je bilo res vrhunsko. Krasna lokacija v mestnem parku, ogromno motorjev, stuntov, štantov, bike wash in ostale scene. Takrat je bila vstopnina 45 DM; kar drago za tiste čase, a se je vseeno splačalo videt ta spektakel. Letos je bilo v petek neverjetno malo motorjev. Popoldne je bil šov z vragolijami na motorjih. Zanimivo! Zvečer so "šibali" vrhunski rock-žal ne vem kdo je igral (norvežani??). Na štantih so se zelo pritoževali zaradi majhnega obiska in slabe prodaje. Ponudba je bila zelo pestra- za vsakega se je kaj našlo ( zame krasne rumeno-črne rokavice za 30 eur). Prespala sva v šotoru. V soboto je bilo lepo sončno in motorji so kar deževali v kamp, ki je bil zelo, zelo dobro organiziran ( na kar nisem navajen na Biker-festu iz prejšnih let-San daniele, Udine...) Scena je zaživela, a midva sva žal morala nazaj-jaz na piknik na Otočec, Milan v Škofjo loko. Za vrnitev sva izbrala isto pot-Učeja, Kobarid, Idrija Logatec.

Nauživala sva se v ovinkih preko Učeje, ki jim kar ni videti konca. 25 km ovinkov, ostrih in preglednih, nikjer avtomobilov in policajev. Samo gasa in uživaj v nagibih. Kar zvrti se ti in na koncu bi najraje vse skupaj ponovil. O, I like it!

dsc0100.jpg

dsc0110.jpg

dsc00061.jpg

dsc00072.jpg

dsc00084.jpg

dsc00091.jpg

post-348-1213624205_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek sem bil tam sam iz SLO, pozneje je "prikuril" še Milan iz Škofje loke z "taveliko" Goldwingarco. Zelo sem se veselil Osoppa, ko sem bil pred mnogimi leti tam, je bilo res vrhunsko. Krasna lokacija v mestnem parku, ogromno motorjev, stuntov, štantov, bike wash in ostale scene. Takrat je bila vstopnina 45 DM; kar drago za tiste čase, a se je vseeno splačalo videt ta spektakel. Letos je bilo v petek neverjetno malo motorjev. Popoldne je bil šov z vragolijami na motorjih. Zanimivo! Zvečer so "šibali" vrhunski rock-žal ne vem kdo je igral (norvežani??). Na štantih so se zelo pritoževali zaradi majhnega obiska in slabe prodaje. Ponudba je bila zelo pestra- za vsakega se je kaj našlo ( zame krasne rumeno-črne rokavice za 30 eur). Prespala sva v šotoru. V soboto je bilo lepo sončno in motorji so kar deževali v kamp, ki je bil zelo, zelo dobro organiziran ( na kar nisem navajen na Biker-festu iz prejšnih let-San daniele, Udine...) Scena je zaživela, a midva sva žal morala nazaj-jaz na piknik na Otočec, Milan v Škofjo loko. Za vrnitev sva izbrala isto pot-Učeja, Kobarid, Idrija Logatec.

Nauživala sva se v ovinkih preko Učeje, ki jim kar ni videti konca. 25 km ovinkov, ostrih in preglednih, nikjer avtomobilov in policajev. Samo gasa in uživaj v nagibih. Kar zvrti se ti in na koncu bi najraje vse skupaj ponovil. O, I like it!

dsc0100.jpg

dsc0110.jpg

dsc00061.jpg

dsc00072.jpg

dsc00084.jpg

dsc00091.jpg

Na ogled je bilo veliko lepotcev ročne izdelave; težko bi rekel, kateri je lepši; prav gotovo se "kičasti" od Orange county-ja ne morejo primerjati s temi unikati.

post-348-1213625450_thumb.jpg

post-348-1213625560_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ogled je bilo veliko lepotcev ročne izdelave; težko bi rekel, kateri je lepši; prav gotovo se "kičasti" od Orange county-ja ne morejo primerjati s temi unikati.

Veliko jih je bilo.....

dsc00120.jpg

dsc00121.jpg

dsc00119.jpg

dsc00146.jpg

dsc00147.jpg

dsc00149.jpg

dsc00151.jpg

dsc00153.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in meni najlepši!

dsc00160.jpg

dsc00161.jpg

dsc00163.jpg

dsc00164.jpg

Popravljeno . Popravil slivie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena skupna..

dsc00173.jpg

Moral sem sesti na enega....

dsc00175.jpg

...in še hitro na drugega

dsc00176.jpg

Oh, te kiklce..!

dsc00198.jpg

Popravljeno . Popravil slivie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez BOSS HOSS-a seveda ne gre-V8 mašina je res ogromna-na ogled je bil črni in beli. Eksotika pač!

dsc00137.jpg

in povezava za več informacij o "grdosiji" !

http://www.bosshoss.net/Default.asp

Novi model ameriškega proizvajalca motociklov-Victory--Hammer S.

dsc00154.jpg

Popravljeno . Popravil slivie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem ker nalagam slike na forum, namesto v albume. Se bom poboljšal in naslednjič "izdelal" album.(samo malo več časa rabim). Kvaliteta ni najboljša, je bilo preveč evforično, pa še Lotmerška žganica je naredila svoje; z njo je namreč svet veliko lepši in bolj prijazen!!!

Popravljeno . Popravil slivie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil tam v soboto proti večeru.dež je šel skpor celo pot do ossopa.ob ene 21 h nehalo deževati.moram rečti,da za vreme kakršno je bilo izredno veliko motorjev.tudi folk z avti je prihajal trumoma.scena je pa postajala že podobni taki kot včasih.samo,da je manjkalo ene par tisoč motorjev.vstopnina 20 euro pa tudi ni mal. :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!