Skoči na vsebino

BMW Roadster 2003


Špilferderber

Priporočene objave

cute:

post-685-1112862954_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

postrelit ljudi, ki delajo takšne predelave na sestricah moje ta'male :angry:

jaz se čist strinjam s tabo .... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj izpušno obrezanih sestric:

post-685-1113370237_thumb.jpg

post-685-1113370244_thumb.jpg

post-685-1113370251_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

in še eno delo nevrotičnega mazohista, potencialno nevarnega za okolico:

post-685-1115883401_thumb.jpg

post-685-1115883410_thumb.jpg

post-685-1115883417_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in en pozitiven preblisk češkega MotoLights: :OK:

post-685-1115883668_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in še eno delo nevrotičnega mazohista, potencialno nevarnega za okolico:

Ta pa je booooollllaaaaan.....joooo......pa kaj je ta žrl....lubenice..al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, za nekaj pa je u'redu tale predelava: vsi traktorji se umaknejo, vsi bencinkelnerji se skrijejo, vse srne spizdijo, .. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

včeraj pripeljal moped iz 20k servisa..

naštelali, zamenjali, nafilali, spucali, selmarjev simon se je spet huudo potrudil :OK: svečke, zračni filter, vse tekočine (bremz olje, kardan olje, itd. ipd.)

sicer je šlo kar precej cekinov, se pa servis zelo pozna..

zdaj pa gaaasaa (danes še ne, jutri pa znam položit kakšno prasičko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 let pozneje...

lep pozdrav :) Sem nov na forumu in kupujem bmw r1150r v mislih imam tudi daljša potovanja v dvoje...seveda mislim dodati touring šipo,me pa zanimajo vaše izkušnje glede udobja na potovanjih sploh daljših in mnenje vaših sopotnic ali je zadnji sedež dovol udoben za daljše ture hvala za odgovore ;)

Popravljeno . Popravil netopir91
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kaj mislis kot daljsa potovanja. to je dokaj udoben motor. tudi za sopotnico. vendar je naked, in za kake 500km transferje po avtocesti tud touring sajba ni tisto kar hoces. za magistale in lokalne ceste, po moje kar super. vozil sem ga sicer bol malo, in bmwjevih for z vzmetenjem ne maram prevec, pa me vseeno vlece prav k r1150r.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kaj mislis kot daljsa potovanja. to je dokaj udoben motor. tudi za sopotnico. vendar je naked, in za kake 500km transferje po avtocesti tud touring sajba ni tisto kar hoces. za magistale in lokalne ceste, po moje kar super. vozil sem ga sicer bol malo, in bmwjevih for z vzmetenjem ne maram prevec, pa me vseeno vlece prav k r1150r.

v mislih imam potovanja če se le da po magistralkah avtoceste uporabljam samo za določene odseke da se izognem kakšnim mestom in neprijetnim potem tako da sm nekje največ 1 uro skupaj na avtocesti drugače magistralka sprašujem ker na banditu ji zadaj ni blo udobno me pa zanima zato za ta motor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivijo. Sem lastnik r1150r. Res, da nisem  še šel na kakšne daljše potovanje ampak imam znance, ki vozijo ta motor res na dolge ture. Prevozili so skoraj celo evropo. In niso imel nobenih problemov. Iz mojih izkusenj pa ti tudi lahko povem, da je motor zelo udoben, voznja je enkratna, moc je glih prava tudi, če ga nalozis na veliko. Jaz imam MRA sipco - https://www.bikehps.com/acatalog/BMW_R1150R_1999_onwards_MRA_Adjustable_Motorcycle_Touring_Screens.html . Odnese veliko in ti jo priporocam. Vse ostale so meni grde :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivijo. Sem lastnik r1150r. Res, da nisem  še šel na kakšne daljše potovanje ampak imam znance, ki vozijo ta motor res na dolge ture. Prevozili so skoraj celo evropo. In niso imel nobenih problemov. Iz mojih izkusenj pa ti tudi lahko povem, da je motor zelo udoben, voznja je enkratna, moc je glih prava tudi, če ga nalozis na veliko. Jaz imam MRA sipco - https://www.bikehps.com/acatalog/BMW_R1150R_1999_onwards_MRA_Adjustable_Motorcycle_Touring_Screens.html . Odnese veliko in ti jo priporocam. Vse ostale so meni grde :)

hvala za odgovor z primerno šipco tut odseki avtoceste nebi smeli bit problem ali se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se lahko peljem 140kmh 150kmh po autocesti brez problema. Pa nisem pri tamejhnih :) pr 130 lahko brez problema kruzas kr neki casa...tudi pri zgoraj navedenih kilimetrih. Nic bati ti kr kupi r1150r bos zadovoljen...mors pa vedit da to ni neki japonc in da je to boxer masina :) moj ima 63000km prevozenih in je kot nov :) to je tut moj prvi motor in sem zadovoljen nenormalno se posebej k je take redke barve in zmogljivosti so mi tudi enkratne. Tko kot sem rekel ni pa to japonx ki ima 150 konjev pa nevem kok obratov...ampak navora ma pa ta bmw vec kot dovolj.

Popravljeno . Popravil Vito23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se lahko peljem 140kmh 150kmh po autocesti brez problema. Pa nisem pri tamejhnih :) pr 130 lahko brez problema kruzas kr neki casa...tudi pri zgoraj navedenih kilimetrih. Nic bati ti kr kupi r1150r bos zadovoljen...mors pa vedit da to ni neki japonc in da je to boxer masina :) moj ima 63000km prevozenih in je kot nov :) to je tut moj prvi motor in sem zadovoljen nenormalno se posebej k je take redke barve in zmogljivosti so mi tudi enkratne. Tko kot sem rekel ni pa to japonx ki ima 150 konjev pa nevem kok obratov...ampak navora ma pa ta bmw vec kot dovolj.

hvala za odgovor to je pri meni velik plus ker sm prej imeu 600 ccm motor in sm ga mogu gnat v nenormalne obrate meni osebno je pa ljubša vožnja brez pretikanja in nižjimi obrati tako da verjamem da pri bmw in 1150 kubikov je vožnja zelo sproščujoča brež živčnega priganjanja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj leti, ko sem se po daljšem premoru vračal med motoriste, sem najprej imel R1150R. Ker sem imel pred leti R65 in mi je bil motor všeč, je bil logična izbira.

 

Dobro:

 

- Neuničljiv motor, zelo preprost za vzdrževanje doma

- Dober tudi za slabše ceste

- Zelo stabilen v daljših ovinkih

- Zelo udoben pri nižjih hitrostih (do 130Km/h), za več bi verjetno rabil večjo (grdo) šipo. Brez težav ga lahko voziš cel dan.

 

Manj dobro:

 

- Prešibak motor

- Nekoliko okoren za prelagati med ovinki

Če so ti všeč BMW-ji je za dobro ceno verjetno prava izbira, če lahko še malo našparaš, pa je R1200R povsem druga zgodba ! Če imaš možnost ga zapelji na testno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj leti, ko sem se po daljšem premoru vračal med motoriste, sem najprej imel R1150R. Ker sem imel pred leti R65 in mi je bil motor všeč, je bil logična izbira.

 

Dobro:

 

- Neuničljiv motor, zelo preprost za vzdrževanje doma

- Dober tudi za slabše ceste

- Zelo stabilen v daljših ovinkih

- Zelo udoben pri nižjih hitrostih (do 130Km/h), za več bi verjetno rabil večjo (grdo) šipo. Brez težav ga lahko voziš cel dan.

 

Manj dobro:

 

- Prešibak motor

- Nekoliko okoren za prelagati med ovinki

Če so ti všeč BMW-ji je za dobro ceno verjetno prava izbira, če lahko še malo našparaš, pa je R1200R povsem druga zgodba ! Če imaš možnost ga zapelji na testno vožnjo.

hvala za odgovor !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še moja primerjava... sem ga vozil - zamenjal na furi, ko sem lastil še bivšo XJR-1300... V primerjavi z njo, je ta BMW obup v vseh pogledih... pardon, predvsem kar se udobja, navora, vzmetenja, ergonomije in pospeškov tiče... res pa morda pokuri kak deci manj, a niti pod razno se z XJR ali CB-1300 ne more primerjat... Če imaš možnost probat še kakšnega od teh "big nakedov", boš BMWja gotovo odmislil, če ti je pač BMW kot znamka in motor res všeč, pa nimaš kaj falit - ga imamo v klubu in lastnik je zlo zadovoljen z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!