Skoči na vsebino

kombinezon in Monster


primmo

Priporočene objave

Vsi motoristi lepo pozdravljeni!

No moj prvi post, upam da nisem zgrešil kategorijo teme :rolleyes: .

Moje vprašanje se glasi kakšen stil oblačenja paše na Ducati Monsterja? Lahko dodate kako sliko zraven, ali kaj podobnega...skratka me zanima še kako gledate na tiste ki imajo bolj športo opremo in vozijo duceja, ker glih danes srečal enga coperista in mi je rekel da se ne moreš voziti v kombinazonu z monsterjem. Me zanima kakšno je vaše mnenje, izkušnje, itd.

Hvala

primmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in mi je rekel da se ne moreš voziti v kombinazonu z monsterjem. Me zanima kakšno je vaše mnenje, izkušnje, itd.

Jaz se vozim v kombenezonu. Naked motocikli so dokaj univezalni in imaš lahko oblečeno skoraj vse (kros oprema :P ) in bo izpadlo OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam kombinizon z ščitniki in drsniki :naughty: na kere se še navajam :krneki: in imam usnjeno obleko ki sem jo imel na čoperju (seveda brez kakih vrvic in visečih trakcov... :SS ) pa se nekak oboje poda na motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi motoristi lepo pozdravljeni!

No moj prvi post, upam da nisem zgrešil kategorijo teme :rolleyes: .

Moje vprašanje se glasi kakšen stil oblačenja paše na Ducati Monsterja? Lahko dodate kako sliko zraven, ali kaj podobnega...skratka me zanima še kako gledate na tiste ki imajo bolj športo opremo in vozijo duceja, ker glih danes srečal enga coperista in mi je rekel da se ne moreš voziti v kombinazonu z monsterjem. Me zanima kakšno je vaše mnenje, izkušnje, itd.

Hvala

primmo

Ma pusti ti tega čoperista, očitno nima pojma.. Na monsterja super paše kakšen črn ali črno rdeč kombinezon, hudo zgleda, pa še za varnost je poskrbljeno.. Ni pa potrebno ravno kupovat kakšne pisane enodelne racing replike kombinezona z gromozansko grbo.. To mogoče res ne bi šlo najbolj skup, ampak vse ostalo pa gre! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega sem kupo prejšni teden...moren reč da se lepo nosi, se hitro prilagoti telesu pa še prepoznaven sem na cesti "še s helikopterja :P "..so pač eni kateri menijo, da na nakeda bolj paše kak rocker stil... :devil:

post-20142-1212081548_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavni kriterij pri kupovanju opreme mora itak biti varnost.. Tudi čoperistov ne razumem, ki se vozijo v raznih tankih usnjenih hlačah s kilometri resic gor, brez kakršnih koli ščitnikov.. Če ga bo snelo pri 90km/h na oljnem madežu v ovinku in bo začel drset po cesti in kam priletel, je popolnoma vseeno ali je padel iz Harleya, Monstra ali pa Repsolke :headbang:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če lahko na ninji vozim bele superge, ali bi morale biti rumene....

glede na to da je motor črno-zlat, menim da bi bolj ustrezala črna barva... kaj svetujete?

že v naprej hvala za ogovore.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če lahko na ninji vozim bele superge, ali bi morale biti rumene....

glede na to da je motor črno-zlat, menim da bi bolj ustrezala črna barva... kaj svetujete?

že v naprej hvala za ogovore.... :worship:

zelene puma ker so bolj špičaste spredi in še bele štumfe se lepše vidi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če lahko na ninji vozim bele superge, ali bi morale biti rumene....

glede na to da je motor črno-zlat, menim da bi bolj ustrezala črna barva... kaj svetujete?

že v naprej hvala za ogovore.... :worship:

Zakaj bi si delal strošek z nakupom novih superg. Obdrži bele. Letos je bela v modi. :naughty: Obvezno pa moraš imeti črne vezalke. Tudi zlate bi pasale, vendar se jih verjetno težko dobi, pa še hitreje bi se videla umazanija na njih če bi jih zavezoval z umazanimi rokami. Seveda je pa pred vsem tem zelo pomembno, kakšne rokavice, čelado in sončna očala imaš.

Vsi motoristi lepo pozdravljeni!

No moj prvi post, upam da nisem zgrešil kategorijo teme :rolleyes: .

Moje vprašanje se glasi kakšen stil oblačenja paše na Ducati Monsterja? Lahko dodate kako sliko zraven, ali kaj podobnega...skratka me zanima še kako gledate na tiste ki imajo bolj športo opremo in vozijo duceja, ker glih danes srečal enga coperista in mi je rekel da se ne moreš voziti v kombinazonu z monsterjem. Me zanima kakšno je vaše mnenje, izkušnje, itd.

Hvala

primmo

Obleči si to, kar tebi najbolj paše. Če je to vrečka za smeti s ščitniki, pa naj bo to. Varnost je daaaaaaaaaaalllleeeeeeeččč pred modnimi okusi znancev ali neznancev.

Jaz se na nagcu vozim v kombinezonu in ga ni modnega svetovalca, da bi me prepričal v nasprotno. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem, če boš imel motor za " normalno vsakodnevno uporabo", ne moreš zgrešit z dvodelnim kombinezonom.

Za v službo (4km, center-bežigrad) si dam naprimer spodaj kavbojke in superge (počasna vožnja po mestu, nikoli kratke hlače in cokle/opanke), zgoraj pa "vse", za vse vožnje kjer grem več kot tistih 50, 60 pa se obujem in oblečem še spodaj. Sigurno se bo najdlo veliko takih ki me bodo čist popljuvali češ kako si upam brez hlač in škornjev po mestu, ampak po drugi strani pa pomislite da smo se praktično vsi vozili na skuterjih hitreje kot tistih "45" v kratkih hlačah, mikici in poceni čeladi.

Najlepše so povrtani frčoti leteli v coklah :naughty:

Enodelnega kombinezona pač ne moreš imet za v službo, razen če se boš seveda preoblačil.

Odločitev je pa itak tvoja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

pazi ,da ne pozabiš na maskaro :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok brez zamere ampak se ti res ni potrebno norčevat s tega :whistle: če ti je tema odveč potem raje ne komentiraj...

ti bi pa lahko tudi malce več bral in med novicami na prvi strani pregledal ducatijeva modne enosmernice za asfalt 08/09 ! :fredy:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha.. in moderatorji bodo očitno pustili še eno debilno temo... ni mi jasno zakaj je bil moj post pobrisan... :closedeyes:

kaj pa lahko človek drugega sklepa ob takšnih vprašanjih, kot pa to, da si je spet nekdo kupil motor kot modni dodatek... :whistle:

sicer so ustrezne teme:

CELOTNA OPREMA

KOMBINEZON

konec koncev, bi lahko tudi TUKAJ vprašal kaj fantje in dekleta vozijo na monstrih, če si že sam nisi sposoben izdelati stila in ugotoviti kaj ti je všeč.

na račun takih tem postaja forum vedo manj pregleden.. sicer imamo lahko za vsako znamko in model motorja še temo o opremi in ne vem čem še vse....

Meni osebno, bi na monstra pasal dvodelni kombinezon z ustrezno zaščito v kakšni klasični verziji... (da ne bom čisto offtopic)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tangice... :hmm: ... pa ne pozabi na Guccijeva črna očala B)

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Bravo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa ne pozabi it kakat...........drek skozi tangice pride v dveh delih!!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tangice... :hmm: ... pa ne pozabi na Guccijeva črna očala B)

Ah pusti žensko, se spozna na opremo kot zajec na boben. K temu motorju skoraj obvezno spada južnotirolska narodna noša z nizkimi gležnarji in visokimi dokolenkami, ter osnovno znanje jodlanja. Guccijeva očala pa lahko ostanejo. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah pusti žensko, se spozna na opremo kot zajec na boben. K temu motorju skoraj obvezno spada južnotirolska narodna noša z nizkimi gležnarji in visokimi dokolenkami, ter osnovno znanje jodlanja. Guccijeva očala pa lahko ostanejo. :rolleyes:

ti se zajebavaš, ampak pred dvema letoma je par pacientov bilo tako oblečenih na zboru v Nemčiji... gor pa bajkerske lederce in brezrokavnike.... jaz sem skoraj umrl od smeha... :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če lahko na ninji vozim bele superge, ali bi morale biti rumene....

glede na to da je motor črno-zlat, menim da bi bolj ustrezala črna barva... kaj svetujete?

že v naprej hvala za ogovore.... :worship:

na ninjo se bol podajo japonke, ampak nared po svoje :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si nor.. me moja ubije... pa sploh ko ve, da mam fetiš na azijke.. :evilgrin:

ne smem drugih bab vozit okrog, sploh.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž sem off topic, ampak vsaj v Avstriji (tam pri Gralli) prodajajo Ducati jakne in cunje.

Bolj ne moreš trofit, čeprav so drage.

Če si iz Konjic pa si najprej omisli šalter za žmigovce ali pa se ga nauči premaknit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!