Skoči na vsebino

Delavnica varne vožnje MAKSI


Društvo MAKSI

Priporočene objave

KJE? - Tehnični pregledi Atos Vis, Cesta ljubljanskih brigad, Šiška, Ljubljana

KDAJ? - V nedeljo 8. junij 2008 od 15.30 do 19. ure.

KDO? - Vsi motoristi, ki menite, da bi svoje znanje in spretnosti vožnje morali preizkusiti in izboljšati. Vaja dela mojstra!

ZAKAJ? - Ker za svojo varnost lahko največ naredite sami, pod vodstvom izkušenih motoristov, na varnem poligonu.

Zaradi povečanega zanimanja udeležence prosimo za predprijave na www.moto-aktivisti.si ali 041 850 850, kjer so dosegljive tudi dodatne informacije.

20070520214412_aP5200599.jpg20070520213849_aP5200354.jpg

20070520214042_aP5200449.jpg20070520214515_aP5200607.jpg

Popravljeno . Popravil Društvo MAKSI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabimo vse, ki ste se že prijavili oz. želit sodelovati pri varovanju kolesarjev na maratonu Franja

na sestanek, ki bo v nedeljo 8.6.2008 ob 19 uri na parkirišču tehničnih pregledov ATOS VIS v Ljubljani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko, mimo grede, ste mogoče opazli, da je Avto tehna Vis TP malo spremenila parking, sem se mimo zapeljal,

pa so nekaj omejil in ožigosali en del prostora, no samo za info, če pa ste s tem že oznanjeni pa imejte to za :topic: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spremenil se je tudi poligon. Nove vaje, za ceno ene (kroženje okrog stožca - tisti trije nivoji), pridobili pa dve novi. Meni so všeč in se mi zdijo zlo fajn te nove vaje, ker so uporabne - vožnja počasi in vstavljanje enkrat z levo enkrat z desno nogo - na vsaki vožnji več ali manj to rabiš. Pa fajn sta ta nova dolga slaloma. Do konca pridet, te kar fejst zmatra.

Pohvale organizatorjem. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem že ful čakal, kdaj bo spet začela sezona...

Slabo so organizatorji promovirali trening,

ker sem skoraj vsak dan na Motosvetu in se mi je tole obvestilo nekak vseeno "zmuznilo",

tako nisem vedel, da je to danes in zato nisem prišel.

Škoda, ker berem da ste imeli celo nove vaje, katere bi res rad naštudiral, ker vem da so vaje koristne,

škoda ker je na delavnici premalo mladih ponavadi, k so preveč samozavestni, pa ravno slednji bi tako delavnico najbolj rabili.

Želim si pa, da bi obveščali stare udeležence o datumih delavnice po SMS jih, saj smo puščali podatke na udeležbi delavnice v preteklih letih. Tko bi zazihr pršu danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
A mogoče kdo kaj več ve, kako kaže septembra z MAKSI-jem?

http://www.moto-aktivisti.si/varno-z-motociklom/#Varno z motociklom

Jst vem :naughty: !

Bolj švoh kaže... Maksi-jeve delavnice letos niso bile podprte iz strani občine (kot v preteklosti, očitno se novemu županu j... za vse skupaj), zato je bila letos izpeljana le 1 delavnica v juniju!!!

Bo pa drug let boljš, mogoče se pa kaj novega spomnimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!