Skoči na vsebino

II. Keltski motozbor 2008


broj

Priporočene objave

Pozdravljene motoristke in motoristi.

Tudi v 2008 člani MK Kelti prirejamo Keltski tokrat že II. motozbor.

Vabimo vse motoriste in ljubitelje motrnih koles, da nas obiščete 28.6.2008 v Sladkem Vrhu in ne v Slatkem Vrhu :headbang: :rolleyes: , kot pišejo nekateri, ker mi Kelti smo sladki in ne slatki :kva1: .

Torej s vprašanji, pobudami in vtisi iz I. kelstkega motozbora na dan.....

post-19500-1212306201_thumb.jpg

post-19500-1212306315_thumb.jpg

post-19500-1212306394_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo tko kot lani, bo............... :worship: .

kaj tako kot lani... še bolj divje :devil: .... veš kaj so včasih rekli-bežite Kelti prihajajo :naughty: letos pa bodo govorili gremo na Keltski motozbor v Cuker Špic :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da bo svetovno, samo vreme še more bit lepo in zadosti piva, pa smo zmagali. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Kelti!

Vaš zbor mi je ostal v zelo lepem spominu zaradi gostoljubnosti vas Keltov,nepozabnega raftinga po Muri in božanskega bograč golaža.Če vam bo to uspelo tudi letos ste zmagali.Veliko sreče z vremenom vam želim - do videnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da bo svetovno, samo vreme še more bit lepo in zadosti piva, pa smo zmagali. :naughty:

Pir pa je ta glavni. Brez njega ni življenja. :beer2: Pa na zdravje oz. na Kelte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Kelti!

Vaš zbor mi je ostal v zelo lepem spominu zaradi gostoljubnosti vas Keltov,nepozabnega raftinga po Muri in božanskega bograč golaža.Če vam bo to uspelo tudi letos ste zmagali.Veliko sreče z vremenom vam želim - do videnja.

pozdravljen,

ob tako vzpodbudnih besedah si ne moremo kaj, kot da rečemo VABLJEN se vidimo tudi letos... :yes: obljubljamo, da bo letos še bolj noro kot lani, zatorej se vidimo 28.6. v Cuker Špicu pa da rečemo kako ob lepih dekletih in kapljici ta pravega :grim

p.s.

pa ne pozabit šotora, ker kazni so visoke B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A rafting na Muri bo? Pol pa ni vrag, da se ne bi oglasil, ko sem ravno iz MB :P

bomo že zrihtali, da bomo malo čofotali, kdor nebo želel v muri pa v pivu ..... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
sem bil včeraj v Sladkem vrhu pa je bila stara lokacija prazna nove pa nisem najdu :hmm:

ej, kak te nisi najdu, saj pa Sladki vrh je selo z eno cesto,

pa še označeno je bilo kar v redu :hmm:

je pa res da je bilo bolj malo motorjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, kak te nisi najdu, saj pa Sladki vrh je selo z eno cesto,

pa še označeno je bilo kar v redu :hmm:

je pa res da je bilo bolj malo motorjev

oj,

jaz pa sem jin nekaj časa štel...na panoramsko jih je odšlo 126, ko pa smo se vrnili, jih je bilo še enkrat toliko na prizorišču ( ti sploh ne vedo kaj so zamudili :yes: )....

utrinki iz srečanja bodo kmalu na youtube.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!