Skoči na vsebino

Prost sedez za na sardegno


rdeci_vragec

Priporočene objave

Konec junija startam se z enim parom na Sardegno, in ce ima katera pupa zeljo, bi mi prisla prav druzba. Imam ze vso opremo, potrebna je samo dobra volja in spalna vreca. ;) Potovanje bi trajalo cirka 2 tedna, vse skupaj pa bolj na easy, tudi malce polezavanja na soncu pa tko, nic tempirano na cajt, vse bolj spontano, avanturisticno. Planirani so postanki v 4 kampih, "strateskih tockah" od koder bi potem brez prtljage delali izlete in raziskovali otok. Planirano je blo, da nas gre vec, vendar je padlo vse v vodo...nimam v mislih kake romance al kej podobnega...le druzbo...ce te karkoli zanima mi sporoci, pa ti posredujem bolj podrobne podatke...

btw: ce ima kdo kak dober nasvet, kateri kampi so super, in katerih se izogibat, bi bil hvalezen! Glede cest sem si ze prebral iz drugih postov...Hvala.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pupo ne vem, boš moral še mal povprašat, kar se pa kampov tiče, pa bi priporočil Palau in okolico, Castelsardo (za ta dva vem točno, oz. bi ju našel) in pa nek kamp na pol poti med Cagliarijem in Olbio (za tega pa pojma nimam kje točno je, je bil pa res super, veliko nizozemk :naughty: ). Verjetno planirate še postanek pri Oristanu, lepi kampi, veliko jih je a v večino ne smeš z avtomobilom, morda z motorjem lahko, pa še komarjev je toliko, da se ti zmeša!! Odlična zaščita proti komarjem je na Sardiniji ključna!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo spali v dveh kampih (l. 1999): en je bil v Arbataxu, drugi pa na severu. Oba sta bila v redu. Topla voda je bila na žetone, ampak to ni nobene panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec junija startam se z enim parom na Sardegno, in ce ima katera pupa zeljo, bi mi prisla prav druzba. Imam ze vso opremo, potrebna je samo dobra volja in spalna vreca. ;) Potovanje bi trajalo cirka 2 tedna, vse skupaj pa bolj na easy, tudi malce polezavanja na soncu pa tko, nic tempirano na cajt, vse bolj spontano, avanturisticno. Planirani so postanki v 4 kampih, "strateskih tockah" od koder bi potem brez prtljage delali izlete in raziskovali otok. Planirano je blo, da nas gre vec, vendar je padlo vse v vodo...nimam v mislih kake romance al kej podobnega...le druzbo...ce te karkoli zanima mi sporoci, pa ti posredujem bolj podrobne podatke...

btw: ce ima kdo kak dober nasvet, kateri kampi so super, in katerih se izogibat, bi bil hvalezen! Glede cest sem si ze prebral iz drugih postov...Hvala.

LP.

kaj če sem fant, sem tudi zaželjen zraven kot družba...sej praviš da ne bi blo romance... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!