Skoči na vsebino

Enduro za dva?


Sultan

Priporočene objave

Zdravo!

Pred kake pou leta sem prodau enduro motor Suzuki DR 350...Zdej mi je pa žau. :unsure: Rabm enduro motor S SEDEŽEM ZA DVA pa ne sme preveč ropotat(4t). Suzuki je to meu sm je biu mal star (biu je se mi zdi l.96)...Zdej pa iščem vse povsod, sm so samo hard enduro motorji pa cross...

S temi bi se lahk pa sm sam vozu...ženska me stepe :rolleyes: ...

Letnik more bit nad 2003 pa cena do 4000 EUR...Mate kakšn predlog? Mogoče primeren model!?

Hvala in Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Pred kake pou leta sem prodau enduro motor Suzuki DR 350...Zdej mi je pa žau. :unsure: Rabm enduro motor S SEDEŽEM ZA DVA pa ne sme preveč ropotat(4t). Suzuki je to meu sm je biu mal star (biu je se mi zdi l.96)...Zdej pa iščem vse povsod, sm so samo hard enduro motorji pa cross...

S temi bi se lahk pa sm sam vozu...ženska me stepe :rolleyes: ...

Letnik more bit nad 2003 pa cena do 4000 EUR...Mate kakšn predlog? Mogoče primeren model!?

Hvala in Lp

Odvisno kaj bi rad imel - za po cesti ali bolj terenu?

Če hočeš v dvoje, teren tako odpade in ti ostanejo kake 650ccm cestne endure - Aprilia pegaso, BMW 650 GS, Honda 650 Transalp, Suzuki V-Strom 650 in Yamaha XT 660R. Od teh je za dva po vseh lastnostih najboljši Suzuki, bo pa verjetno kaj nad to ceno!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bi se ti splačal pogledat za Yamahco XT660R.. Malo večja, ni ravno nek športni motor, ampak pomoje dost kul za dva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sm pozabu dodat...Rabm za predvsem za teren...makadam pa tut mal travniki na Gorjancih. Sej to je precej normalna vožnja, ne dirkam...600ccm je že premočan...oz. pretežak za teren, ker se ne moreš ustavlat npr. sred hriba...Mora bi max. 135kg!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sm pozabu dodat...Rabm za predvsem za teren...makadam pa tut mal travniki na Gorjancih. Sej to je precej normalna vožnja, ne dirkam...600ccm je že premočan...oz. pretežak za teren, ker se ne moreš ustavlat npr. sred hriba...Mora bi max. 135kg!

Nekako si ne morem predstavljat vožnje po nekem res razrukanem terenu s sopotnico..Zdej če praviš da samo kaki travnik in ponavadi makedam nima bit kaj narobe z 600cc..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako si ne morem predstavljat vožnje po nekem res razrukanem terenu s sopotnico..Zdej če praviš da samo kaki travnik in ponavadi makedam nima bit kaj narobe z 600cc..

Ja jaz tudi to mislim ker ima 600cc dosti moci in navora tako da ti zadovoli za usak klancek in travnik :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa hoče kupit enega (in ne dveh), s katerim bi se lahko sam preganjal po brezpotjih, v nedeljo bi pa peljal bejbo na morje :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si kupi Suzukija drz 400, če dobiš rabljenega je še cena v okviru želja (novih tako ali tako ni oz. se jih ne more registrirati).

Drugače pa imaš za dvojno ceno Ktm 690e (homologiran za dva, teža 138,5kg) ali pa kakšno Husqvarno 610e(ie).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi na tvojem mestu mal pogledu za Yamahao TT600R. Dobiš 05 letnik za okol 3500eur. Sem imev pa sem biv zelo zadovoljen, sem imev model brez el. štarterja in ravno zato sem ga prodav :( Motor ima pa čez 150kg.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas mal ...

ne ves keri letnik si imel prej :rolleyes:

max 135 kg, no ja

pa 600 ccm glih dost glede ne pomeni nic, vec je pomembno kaj je za tipa in se vec kaj je za znamke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem... Verjetn bom kr Yamaha TT 600RE nabavu... Sm najdu par primernih. Sm gor dam cross gume pa tablico Poskusi me ujeti za policaje;) Pa se bomo spet preganjal po podgurju.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem... Verjetn bom kr Yamaha TT 600RE nabavu... Sm najdu par primernih. Sm gor dam cross gume pa tablico Poskusi me ujeti za policaje;) Pa se bomo spet preganjal po podgurju.

Lp

kako si le ti velki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Niti yamaha tt600r niti xt660 nista fajn za vožnjo v dveh. Čutit je premikanje sopotnika. Včasih na ovinku zna srce bol hitro delat :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!