Skoči na vsebino

Jaz vozim po predpisih


gusti

Priporočene objave

jaz pa se vedno pravim da je glavni krivec kultura voznikov in nic drugega (oz. nic drugega je malo pretirano, ker kak % so seveda krive tudi slabe ceste)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ? ti ?! :blink: pa menda ne. :grrr

Kar po babih gledam... :kva2: grrrr....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdite malo v Avstrijo pa boste videli razliko . Omejitev 40, 50, 60 skorajda ni . Skozi večino naselij so hitrosti 70. Po odprti cesti pa 100.

nope, niso. v vecini naselij je omejitev 50. izjeme so dolocene dvopasovnice v dolocenih mestih in/ali regionalne ceste, ki ne spadajo v mestni rezim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Mislim, da si tudi ti kandidat za nalepko "ne vozim po predpisih". Drug teden jih verjetno dobim, tako da če si interesent...

jaz sn tudi kandidat za tole nalepko, se priporočam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sn tudi kandidat za tole nalepko, se priporočam :OK:

Eh jebeš jaz bi še vedno mel raje nalepko: Jaz vozim po predpisih....NOT :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sn tudi kandidat za tole nalepko, se priporočam :OK:

Ti si bolj kandidat za nagrobni kamen :OK: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sn tudi kandidat za tole nalepko, se priporočam :OK:

Sej ne da bikaj orn kršu omejitve (z 125 4t ni preveč možnosti :closedeyes: ) ampak bolj v posmeh teh čoperistev bom/bi tudi jaz eno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope, niso. v vecini naselij je omejitev 50. izjeme so dolocene dvopasovnice v dolocenih mestih in/ali regionalne ceste, ki ne spadajo v mestni rezim.

:grrr Pelji se po stari cesti Šentilj - Grac, Radgona - Gederovci, po Koroški,..... Mišljene so vasi, skozi katere je omejitev 70km. V mestihpa je celota 50 (Celovec,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepko "Glup" tebi jaz častim. Pošlji račun in fotko kako ti paše na moped! :evilgrin:

Kam? Z veseljem ti, mimogrede, račun osebno prinesem. Pa da rečeva nekaj po moško...

Ti take nalepke ne rabiš. Kaj bi povdarjal nekaj, kar se tako in tako ve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam? Z veseljem ti, mimogrede, račun osebno prinesem. Pa da rečeva nekaj po moško...

Ti take nalepke ne rabiš. Kaj bi povdarjal nekaj, kar se tako in tako ve.

No, če se pa tako očitno ve, pa ne boš omel težav me sam poiskati na cesti in osebno izročiti račun. Čakam... pa ne pridi brez nalepke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanja Cegnar bi tele ljubeznivosti prejkone pripisala obremenilnim vplivom vremena :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanja Cegnar bi tele ljubeznivosti prejkone pripisala obremenilnim vplivom vremena :)

Jap, deklica ve, da niso vsi dnevi enako primerni za ples. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do 13. strani sem glih komaj zdržala s prebiranjem te vaše neumne drkarije čoperisti/ss... eeeh... sej skor ni čudno da je taka morija po cestah, če ste tako razštelani v glavah... brezveze...

Podpiram akcijo! Tud nalepka ni slaba ideja (simbol pač)! Ko jo dobim prelepim MS nalepko :whistle: !

Pa lep pozdravček vsem!

Popravljeno . Popravil Klo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro da PC-ji in net dela ko je dež :worship: čene bi ta debata bla še zmeram na 3tji strani, pisali pa bi jo tisti šolarčki ki niti motorja nimajo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr Pelji se po stari cesti Šentilj - Grac, Radgona - Gederovci, po Koroški,..... Mišljene so vasi, skozi katere je omejitev 70km. V mestihpa je celota 50 (Celovec,.. .)

mr. ata IBA, pozorno se enkrat preberi moj post:

nope, niso. v vecini naselij je omejitev 50. izjeme so dolocene dvopasovnice v dolocenih mestih in/ali regionalne ceste, ki ne spadajo v mestni rezim.

in sedaj nagradna vprasanja:

1. katere besede (ce sploh katere) so izpostavljene ?

2. zakaj so izpostavljene ?

pravilne odgovore nagrajujemo z malo rabljenim wc-jezem. primopredaja vsak dan na radiu adijopamet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravilne odgovore nagrajujemo z malo rabljenim wc-jezem. primopredaja vsak dan na radiu adijopamet.

Kurc, če bi dajali malo boljše nagrade, bi ga povedal, ampak za to pa res ne... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mr. ata IBA, pozorno se enkrat preberi moj post:

in sedaj nagradna vprasanja:

1. katere besede (ce sploh katere) so izpostavljene ?

2. zakaj so izpostavljene ?

pravilne odgovore nagrajujemo z malo rabljenim wc-jezem. primopredaja vsak dan na radiu adijopamet.

Ej mr. Ice. Povdarek posta je bil na hitrosti 50 km v večini naselij. Nadaljevanje kje ni tak, je delovalo pomanjševalno. Logično je, da se po mestnih ulicah niti ne da voziti hitreje kot 50 in zato ni potrebno to povdarjati. Tranzitni promet skozi vasi, naselja pa je pri nas 50 pri njih 70. Tu je razlika. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej mr. Ice. Povdarek posta je bil na hitrosti 50 km v večini naselij. Nadaljevanje kje ni tak, je delovalo pomanjševalno. Logično je, da se po mestnih ulicah niti ne da voziti hitreje kot 50 in zato ni potrebno to povdarjati. Tranzitni promet skozi vasi, naselja pa je pri nas 50 pri njih 70. Tu je razlika. LP.

Kar je zate pri njih je za njega pri nas, tako da listen to the coldy...

BTW: ne da vec kot 50? V ljubljani znese tudi 110 cez dan... ni vazno kako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do 13. strani sem glih komaj zdržala s prebiranjem te vaše neumne drkarije čoperisti/ss... eeeh... sej skor ni čudno da je taka morija po cestah, če ste tako razštelani v glavah... brezveze...

Podpiram akcijo! Tud nalepka ni slaba ideja (simbol pač)! Ko jo dobim prelepim MS nalepko :whistle: !

Pa lep pozdravček vsem!

Vidiš, Klo, si dala enega od redkih komentarjev, ki so nastali v razumnih glavah. Ni važno, -chopper ali SS, važno je, kaj je v glavi. Sem videl že kar nekaj SS voznikov, ki so peljali lepo po predpisih. Po drugi strani pa že tudi chopperiste, ki bi prej sodili na sedež kakšnega ''kamikaza bajka''...

In dokler ne bo v glavah poštimano, ne bodo pomagale nobene nalepke, nobene kazni,..-nič. Žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ljubljani znese tudi 110 cez dan... ni vazno kako.

Kaka šajba! Po Mariboru znese tudi 180+, ampak se ti oprosti, ker se pač po močvirju voziš! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej mr. Ice. Povdarek posta je bil na hitrosti 50 km v večini naselij. Nadaljevanje kje ni tak, je delovalo pomanjševalno. Logično je, da se po mestnih ulicah niti ne da voziti hitreje kot 50 in zato ni potrebno to povdarjati. Tranzitni promet skozi vasi, naselja pa je pri nas 50 pri njih 70. Tu je razlika. LP.

Točno tako. Večina omejitev pri njih skozi vasi je 70. (znak je takoj pri označbi kraja)

Pri nas pa 50. Poleg tega pa je takoj pri nas tudi na odprti cesti omejitev 60 če je na primer avtobusna postaja. Ali pa celo 40 in podobne gluposti

če je neko križišče. In seveda policaji veselo čakajo z radarjem pri takih omejitvah (še najboljše pa za kakim grmom ali bajto pa v temi).

V tujini takih bedastih omejitev in postavitev znakov ni. Pa policaji tudi niso postavljeni samo za kasiranje denarja .

Ni samo fora v vožnji po predpisih- ker so predpisi glupi in nekateri ki se imajo za cestne strokovnjake so daleč od strokovnjakov (da ne bi kaj hujšega rekel :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako. Večina omejitev pri njih skozi vasi je 70. (znak je takoj pri označbi kraja)

...

Torej se je Ice v trditvi "nope, niso. v vecini naselij je omejitev 50. izjeme so dolocene dvopasovnice v dolocenih mestih in/ali regionalne ceste, ki ne spadajo v mestni rezim." spet zlagal?

Prosim da odgovoriš z DA ali NE, ker mi gre na jetra, da nas ta Ledenko menda nateguje. Kaj pa on ve!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno vas je velika večina menila, da se zajebavam glede izdelave nalepk. No ja, nisem se... :whistle:

Tatatata, evo je!!! Naročila na PM...... B)

post-1920-1216020628_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno vas je velika večina menila, da se zajebavam glede izdelave nalepk. No ja, nisem se... :whistle:

Tatatata, evo je!!! Naročila na PM...... B)

Vedno bolj se mi dozdeva da dosedanji motocikli pstajajo nekakšni oglasni panoji in ne prevozno sredstvo čemur je namenjen.. :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!