Skoči na vsebino

Jaz vozim po predpisih


gusti

Priporočene objave

Vedno bolj se mi dozdeva da dosedanji motocikli pstajajo nekakšni oglasni panoji in ne prevozno sredstvo čemur je namenjen.. :headbang: :headbang:

No, saj živimo v kapitalizmu ane? :rolleyes:

Me prav zanima kakšne bodo reakcije policajev, ko bodo videli to nalepko. Imej s sabo fotoaparat, da ujameš izbuljene oči in povešeno čeljust ali pa vsaj zmeden izraz na obrazu, ko te ustavijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno vas je velika večina menila, da se zajebavam glede izdelave nalepk. No ja, nisem se... :whistle:

Tatatata, evo je!!! Naročila na PM...... B)

Svaka čast Vapo :worship: Če človeka nihče ne posluša, si pač mora nalepko na čelo pripopat :grim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če človeka nihče ne posluša, si pač mora nalepko na čelo pripopat :grim :rolleyes:

Maš prav! :worship: A si jo boš sama pripopala, al rabiš pomoč? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno bolj se mi dozdeva da dosedanji motocikli pstajajo nekakšni oglasni panoji in ne prevozno sredstvo čemur je namenjen.. :headbang: :headbang:

nekateri pravijo da ni samo prevozno sredstvo ampak je način življenja :D bwahahaha :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav! :worship: A si jo boš sama pripopala, al rabiš pomoč? :P

Lahko ti jo pripopam, ni problema. Samo povej ali z leve ali z desen :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti jo pripopam, ni problema. Samo povej ali z leve ali z desen :evilgrin:

Vseeno. Samo povej, a moram lestev poleg prinest, ali bo zadostovala pručka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Koroškem definitivno vozim po predpisih :unsure: Ti dečki pa ne poznajo šale (za vsakim ovinkom te čakajo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseeno. Samo povej, a moram lestev poleg prinest, ali bo zadostovala pručka...

Ponavadi imaš toliko promilov v krvi, da ne bosta potrebna ne lestev, ne pručka. Opravila bom z eno nogo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi imaš toliko promilov v krvi, da ne bosta potrebna ne lestev, ne pručka. Opravila bom z eno nogo :evilgrin:

No no no, tega si pač ne dovolim!!! :angry: V vseh lokalih kamor zahajam, imajo izobešen napis, da vinjenim osebam ne strežejo. No, mene postrežejo zmeraj, kar pomeni, da nikoli nisem vinjen... :whistle:

Tako da povej, lestev ali pručka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no no, tega si pač ne dovolim!!! :angry: V vseh lokalih kamor zahajam, imajo izobešen napis, da vinjenim osebam ne strežejo. No, mene postrežejo zmeraj, kar pomeni, da nikoli nisem vinjen... :whistle:

Tako da povej, lestev ali pručka...

Z levo nogo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vseh lokalih kamor zahajam, imajo izobešen napis, da vinjenim osebam ne strežejo. No, mene postrežejo zmeraj, kar pomeni, da nikoli nisem vinjen... :whistle:

to samo zato, ker vedo, kdo je tvoj fotr in se bojijo, da bi jih mali Vapon zatožo, ako ne bi dobil pijače, satri bi jim pa polej oštarijo čist razkantal.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Vapo : skoraj tako dobra nalepka, kot tista "jebiga" !

kaj bi šele v kombinaciji razturale :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dobu Vapotovo nalepko :yes: Vapo je Car :worship: Vapota za predsednika :worship: (samo ne kakega MK šraufštok.. :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen strošek predstavlja nakup Vapotekove nalepke?

Najprej ga moraš osebno ZELOOOO dobro poznat, moraš bit ponosen lastnik vsaj dveh prejšnjih njegovih nalepk, motor moraš met vsaj za 15000€+, čohat ga moraš al po roki al po hrbtu in poznat moraš Johna Rambota ali Norisa osebno!

Če nimaš/ne boš vsega tega, mislim, da stane en pir .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stane en pir .)

Ne širi dezinformacij, ker te bom zlamal ko piksno!!! :angry:

Stane 2 pira. Velika, da se razumemo!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne širi dezinformacij, ker te bom zlamal ko piksno!!! :angry:

Stane 2 pira. Velika, da se razumemo!!! :grim

Oprosti stari, tak hitro si ju zžlempal, da sn mislu, da je en... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne širi dezinformacij, ker te bom zlamal ko piksno!!! :angry:

Stane 2 pira. Velika, da se razumemo!!! :grim

Prvega in zadnjega....KUPIM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ena nevmesna..kam jo boste prilimali? Sem že iskal plac na mopeju, pa ga nikakor ne najdem, da bi bila nalepka lepo vidna.. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ena nevmesna..kam jo boste prilimali? Sem že iskal plac na mopeju, pa ga nikakor ne najdem, da bi bila nalepka lepo vidna.. :unsure:

Idealno je na čelado, da še kelnarca v gostilni vidi, da ti lahko samo 6 pirov natoči :]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idealno je na čelado, da še kelnarca v gostilni vidi, da ti lahko samo 6 pirov natoči :]

Sem tudi razmišljal, pa imam že druge nalepke tam... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ena nevmesna..kam jo boste prilimali? Sem že iskal plac na mopeju, pa ga nikakor ne najdem, da bi bila nalepka lepo vidna.. :unsure:

izpod jebiga, ofkors :whistle:

post-5241-1216196893_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!