Skoči na vsebino

Jaz vozim po predpisih


gusti

Priporočene objave

A ste kaj zadovoljni, ko noben ne serje čez vaše nalepke, tako kot ste vi čez tiste iz naslova teme?

Čez sranje je težko srat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nimam bit kej zadovoljen, ker nism čez nobeno nalepko sral :closedeyes:

če pa hoče kdo čez mojo, pa zarad mene lahko...............v odgovor pa že naprej nalepka sama

aja onih iz naslova pa ne bom limal ne na Tigra, niti na Apija (čeprav so to nekateri hotli že nardit) , ker se ne vozim vedno po predpisih......jebiga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

aja onih iz naslova pa ne bom limal ne na Tigra, niti na Apija (čeprav so to nekateri hotli že nardit) , ker se ne vozim vedno po predpisih......jebiga

Pošten odgovor, ki pa še vedno ne razloži, zakaj so nekateri udarili tako ofenzivo čez naslovno nalepko.

Da bi si odprli svojo temo v kateri bi opevali svojo nalepko, neeee to pa neeee. Je treba po drugih srat in v nič dajat.

In še nekaj, ta nova nalepk z "NE" je čisto navaden usran plagiat, ki je nastal na osnovi prvotne iz naslova te teme.

In po tem boste tudi razpoznavni. Da bi se je spomnili brez izvorne, pač ni šlo.

Jebiga, takle mamo.

(NaMojemMopijuNeBoNobenePress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
In še nekaj, ta nova nalepk z "NE" je čisto navaden usran plagiat, ki je nastal na osnovi prvotne iz naslova te teme.

In po tem boste tudi razpoznavni. Da bi se je spomnili brez izvorne, pač ni šlo.

Jebiga, takle mamo.

Nimam domišljija nikamor spljoh :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še nekaj, ta nova nalepk z "NE" je čisto navaden usran plagiat, ki je nastal na osnovi prvotne iz naslova te teme.

Kaj pa če je odgovor na prvo nalepko?

(samosvinjasvinjskomisli press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak teden nazaj, sem pri Zanzibarju (kafič v Radljah), videl enega čudaka z nalepko "jaz vozim po predpisih". Prav hecen je bil, ko se je ves ponetan in z metrskimi resicami, kobacal na tisto svoje čudo. :D

Ampak pravi patriot pa je!!! Vsaj mislim da, ker sta mu pri zadnjem kufru tako ponosno plapolali slovenski zastavici. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak teden nazaj, sem pri Zanzibarju (kafič v Radljah), videl enega čudaka z nalepko "jaz vozim po predpisih". Prav hecen je bil, ko se je ves ponetan in z metrskimi resicami, kobacal na tisto svoje čudo. :D

Ampak pravi patriot pa je!!! Vsaj mislim da, ker sta mu pri zadnjem kufru tako ponosno plapolali slovenski zastavici. :slap:

ni bil čudak ampak hard core biker ampak ti šminker tega nikoli ne boš razumel, tako kot ne boš nikoli vedel kaj pomenijo tiste okrogle table z rdečim robom in notri rumeno podlago in številko. 50 ne pomeni da ima nekdo v tej vasi abrahama. :krneki:

PS: pridi enkrat k meni pa grema na trg do sladoledarja, boš videl jakne z kožuhom in čelade z rogovi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 ne pomeni da ima nekdo v tej vasi abrahama. :krneki:

:eek: Kaj pa?

PS: pridi enkrat k meni pa grema na trg do sladoledarja, boš videl jakne z kožuhom in čelade z rogovi :evilgrin:

To ja!!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak teden nazaj, sem pri Zanzibarju (kafič v Radljah), videl enega čudaka ... Prav hecen je bil ...

Kaj to si se v špegu gledal? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: pridi enkrat k meni pa grema na trg do sladoledarja, boš videl jakne z kožuhom in čelade z rogovi :evilgrin:

Ja kje si pa ti doma? Na švedskem? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je bila izvedena akcija vseeno pohvale vredna. Vsak trud, da se umiri brezglavo divjanje in objestnost (imel osebne slabe izkušnje tako z avtomobilisti kot motoristi), je vredna truda. Razlog za tako početje pa najbrž leži v kakem drugem problemu kot so stresne službe, pomanjkanje prostega časa, pri nekaterih adrenalinski odvisniki, pa še bi se kaj našlo. Menim, da se da tudi z motorjem lepo na izi peljat, pa zato ne izgledaš kot nek lipe. Je pa res, da dostikrat doživljam tudi pretirane akcije policije, ki se dobesedno spravijo kasirat motoriste. V sosednji Avstriji se lahko voziš dosti bolj sproščeno, pa ne doživiš česa takega kot pri nas, ko je na poti do Kopra kar pet patrulj pa vsi nekaj ustavljajo. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je bila izvedena akcija vseeno pohvale vredna.

Akcija? :blink: Par tipov si je (smešno) nalepko prlimalo na rit, pol so pa šli na pir in se po prsih tolkli :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akcija? :blink: Par tipov si je (smešno) nalepko prlimalo na rit, pol so pa šli na pir in se po prsih tolkli :slap:

Klinc, nimajo vsi tak buđet, da bi butaste Jumbo plakate dajal za naš denar delat.

(ŽlenderPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!