Skoči na vsebino

DAKAR 2003


Fallen Angel

Priporočene objave

Bral sem o teh odvitih vijakih in potem padcih ! Da je tako rivalstvo da si nekdo kaj takega loti ?? :shock:  

Še enkrat, tega ne jemati kot dejstvo! Tudi Miran sam je včeraj rekel, da ne verjame, da bi mu kdo hotel storiti kaj takega. Da pa se mu zdi čudno, da je bilo odvito tisto, kar je bilo. Ampak pravi, da se na takšni dirki itak "vse losa"...

Hmm, mogoče se ne losajo samo vijaki, ampak tudi zloba v utrujenih tekmecih? No ja... we'll never now. Bistvo je, da je doma, in da se je letos res izkazal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na hrvaški spletni strani motori.hr je lep članek o Miranu Stanovniku in obenem tudi vabilo bralcem, da si podrobnosti lahko preberejo na Motosvetu in Stanovnikovi strani - prijazno :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao jao, saj res... so mi hrvati že poslali, da so objavili... bilo pa je na mojo željo oz. urgiranje - sicer super "potopis" iz Dakarja so najprej objavili, pa niti z besedo omenili Mirana... potem sem pisal, pa so zdaj še en članek samo o Miranu objavili...

www.motori.hr - carji ste :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janin ga je ziher vprašal kaj na temo "koliko bi me prišel Dakar če bi ga šel vozit z javnim avtobusom?" ali pa ga je non-stop prekinjal... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POCEN?????   Stanovnika pride vsako leto cca 100.000€ !

To je pa res velik zalogaj ... dober je da vse to skupaj spravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IKE: To je skoraj bajta na leto!  :wink:  

LP

VespaMan

Bajta ... pa če nisi požrešn še za avto pa motor ostane ... :wink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!