Skoči na vsebino

Dejmo se kako o endurah


Yiani

Priporočene objave

quote:

Se bom mal bol pozanimala za te modele. Sej je še čas. Za novga po faxu ne bo problem, če dobim službo, sam to bo še vsaj tri leta. Tačas si še vseen lahk omislim kakšnga rablenga drag starja 650. Zaenkrat.

LP vsem

Live free, ride free, die free!

Ja pred dvema tednoma so še imeli v Tehnounionu (Celovška, Lj.) enega tovarniško znižanega BMW F650GS. Meni, ki sem visoka 174 cm, je bil odločno prenizek, ti pa se lahko greš enkrat gor vsest, da vidiš, če ti paše.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja z 163 cm pri nobenem coperju nebi smela imet problemov razen pri res velikih 1000+ ampak zaradi sirine. no z dragstar 650 bos OK, ni pa to glih nevem kako udobna stvar za potovanja (mogoce ce das gor sipo in dodatne naprej pomaknjene stopalke, da lahko vec pozicij sedenja spreminjas - zacne spodnji del hrbta bolet.).

pri endurah pa nikjer na bos z obema nogama popolnoma do tal segla ampak rajsi izpopolni tehniko pa samo z eno dol stopi druga pa gor ostane. enako delajo hard endurasi ker skoraj noben ne seze do tal.

sestricna ima ER5 (in priblj. tvojo visino) pa si je daja sedez stanjsat tako da zdaj nima tezav.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Poskusi se kdaj na Kawa ER-5, Suzi GSF 400/600 Banit, Yamaha XJ 600, FZS 600 Fazer, Honda CB 600,... (to so naked bike-i) vsedet.

Vseeno mislim, da malce boljši motorji za potovanja kot čoper.

Ja pa še Suzukija dodaj (SV650 in GS500), pa mislim, da si napisou skoraj vse (razen choperjev), ki imajo sedeže na višini pod 800mm. Sam mislim, da takim pikicam nekak najboljš ER-5 Twister paše (višina, teža, vodljivost pri majhnih hitrostih, za velike pa itak ni, ker se z njim ne morš ustavt )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Lep pozdrav vsem!

Mene zanima, če ma kdo od vas izkušnje z cagivo navigator in kakšne so.

Glede na to, da grem jutri eno gledat bi prosil, če mi lahko kdorkoli kaj več pove o temu motorju in če ima kakšne večje napake na katere naj bom pozoren.

Zanima me tudi, če se vam zdi motor primeren za daljše ture in dovolj udoben za le-te. Moj zdajšnji motor je cbf 600 in je precej trda za kakšne bolj razmahane ceste, da o makadamu ne govorim. Za odgovore bi prosil čimprej. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V temi več kje prebral, da bi naj te pot. endure zgledale, bile nerodne za vozit....

ja....tako je ....navadit se je treba dobit rutino kot pri vseh....pa gre...

moje izkušnje pa so da so oz. niso enako nerodne ko takšne stroje obrameniš(sopotnica,trije kovčki,itd..) in se takšni potovalni enduri sploh ne pozna....ko pa se spraviš dajat torbe na recimo husota pa sopotnico gor se pa zadeva konkretno

spremeni....

Dobro so si zmislili te večstranske motocikle ,vendar so vsi nažalost zelo težki in požrešni pri tišanju...

LP.Andi

Bivša :cry: :post-6275-1129577408_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil dr-big
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem že sprobal oz.imel se vse variante motorjev razen kakšnega potovalnika ala goldwing nisem imel.Letos sem kupil enduro in Vam povem da se mi zelo prileže ko jo navijem po gozdnih cestah stran od prometnega direndaja.Tako semi zdi da j enduro motor za sprostitev duše :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Uf ja...majo endure svoj čar :yes:

Aja kdor se odloča za 125ccm,2T,hard enduro z DT125 ne more zgrešit B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi zelo mika kakšna endurca.. Če bi bila tudi v slo možnost voziti več motorjev pod eno registracijo, bi si zagotovo nabavil kakšno starejšo hard enduro, za po Javornikih :) Pogrešam čase gmajne z ATXom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi zelo mika kakšna endurca.. Če bi bila tudi v slo možnost voziti več motorjev pod eno registracijo, bi si zagotovo nabavil kakšno starejšo hard enduro, za po Javornikih :) Pogrešam čase gmajne z ATXom :D

hard enduro za Javornike pa ja ne rabis registrirat, gobarjem boljse da ne kazez podpisa :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!