Skoči na vsebino

30. Motohappening 27-29.6.2008


vicko

Priporočene objave

Ti si pa tut en :lol1: :slap:

Zgleda da maš dnarja, kupiš karto, pol pa sploh ne greš na dogodek ampak karto sežgeš/uničiš :eek: Poraja se mi vprašanje, zakaj sploh kupiš karto? A se pol kaj bolje počutiš al kupiš karto, pol pa upaš da se bo vse poklapalo in ti bo mogoče uspelo it na dogodek :hmm:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je 2X mehanik zjebal, zdej 2X pa ko so mi starši pobrali osebne dokumente (star sem pa 23 let) pa še druge svinjarije- offtopic

Torej ne morem da bi jo dol prodal, NAJ KUPI EDEN, dam cenej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ! Zato prosim tudi TEBE da kupiš karto, ker NIMAM denarja. Škoda jo je stran vrečt

za kok jo pa prodaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj slabo kaže- mnde ne bo šla v smeti oz. v sežig kot tista od iron maiden ???

Kar se karte od Iron Maiden tiče jo je mel zihr k sm jo vidu v njegovem avtu,da si jo pa zažgal...Ti pa zamerim,men bi jo lah prodal!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej karta je še naprodaj, cena 95eur, dal sem 115 (bančno nakazilo SKB banke)- torej NAJ KUPI KDO !!! Pokličte folk !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej karta je še naprodaj, cena 95eur, dal sem 115 (bančno nakazilo SKB banke)- torej NAJ KUPI KDO !!! Pokličte folk !!!

kaj skoz pol jamraš, da nimaš denarja...če pa daješ denar za take ''bedarije'' ki jih pol ne uporabiš...oz jih kasneje zažigaš?? :? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letel sem do morja potem sem pa v kampu dobil karto od enga ki je vozil in jo je dobil zraven, tako sem šov včiraj pogledat blo je res vroče pa tud kar nekaj se je dalo videt, pa tudi danes sem se še oglasil na poti domov in si ogledal zadnjo dirko. Slike prihajajo v album.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noro je blo :worship:

Se strinjam :worship: Kljub manjšemu obisku je bilo nepozabno :yea2: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ti je šlo Zoki?

Zoki je biu čist nor. Kjer so drugi bremzal, je on gas tišal :D Še en dober motor, pa bo šlo pod 1:50 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!